AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez on248 03 mar 2016, 12:45
Witam, mam pytanie co sądzicie o połączeniu leku Solian z moklobemidem? czy można łączyć te dwa leki? czy jeden lek nie będzie osłabiał działania drugiego? co o tym sądzicie?

przez benzowiec84 10 mar 2016, 03:01
mam tego gowna tabsy w domu 400mg , kiedyś na mnie nie działał ,ale brałem 100mg na raz i 50mg na oko . 100 jeszcze idzie odmierzyć ,ale 50 ciężej bo to 1/8 . Teraz pokroiłem sobię te 400mg . gdzieś na 12 części , pokruszyło się gówno i mam takie małe kruszynki . będzie około 25-33mg:P może taka zaaktywuje dawka do fluoksetyny. zobaczę jutro. że tez nie mogę sobie odmierzyć normalnie 25mg jak człowiek :)

Potrzebuje aktywacji hipermegaaktywacji a najlepiej manii!! dość mam przymulenia . taką aktywację daję mi tylko baclofen 75 mg z 5 kawami . ale biorę go rzadko i lipa ,bardzo rzadko sam się sobie dziwie.

-- 14 mar 2016, 20:01 --

czy amisulpiryd w dawkach do 100mg też podnosi poziom nielubianej prolaktynki ?:P
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jaktobylo 15 mar 2016, 00:52
Powiedziałem psychiatrze, że może wezmę jakiś neuroleptyk, żeby zobaczyć jak to na mnie działa, przez krótki okres czasu i żeby tym samym ułatwić mu diagnozę. I oto wypisał receptę na aposuprid pierdoląc, że to najnowocześniejszy lek. Gdy powiedziałem, że nie chcę żadnego prolaktynopodwyższacza typu sulpiryd, amisulpryd,
on powtórzył, że aposuprid to najnowocześniejszy lek, który nie ma takich skutków ubocznych,.... patrze w neta i widzę, że to właśnie jest AMISULPRYD jeden z neuroleptyków najbardziej podwyższający prolaktynę. Ja /cenzura/.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 15 mar 2016, 01:05
jaktobylo napisał(a):Powiedziałem psychiatrze, że może wezmę jakiś neuroleptyk, żeby zobaczyć jak to na mnie działa, przez krótki okres czasu i żeby tym samym ułatwić mu diagnozę. I oto wypisał receptę na aposuprid pierdoląc, że to najnowocześniejszy lek. Gdy powiedziałem, że nie chcę żadnego prolaktynopodwyższacza typu sulpiryd, amisulpryd,
on powtórzył, że aposuprid to najnowocześniejszy lek, który nie ma takich skutków ubocznych,.... patrze w neta i widzę, że to właśnie jest AMISULPRYD jeden z neuroleptyków najbardziej podwyższający prolaktynę. Ja /cenzura/.

no a mi na badaniach hormonow wyszla zawyżona prolaktyna od SSRI , jebany hormon żeński , a ami trochę działa i co tera /cenzura/ robić jak prolaktyne mam juz od fluoksetynki podwyższoną :)

lekarze są pojebani , nie moga powiedzieć źle na swoje dragi , to tak jak byś poszedł do warzywniaka i się pytał sprzedawcy czy woszczyzna jest zgnita. to 1 sprawa
a po 2gie , większość lekarzy to idioci i nie mają elementarnej wiedzy . opierają się tylko na danych statystycznych.
nie wiem jak mocno wpływa amisulpryd na prolaktyne w dawkach do 100mg. ale myślę że w mixie z moim fluo , zawyży jeszcze bardziej moją już zawyżoną prolaktyne :)

-- 15 mar 2016, 00:06 --

ogólnie mógłbym to wpierdalać i mieć prolaktyne nawet 5x zawyżoną jak to by działało bardzo dobrze , a działa tak se
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jaktobylo 15 mar 2016, 01:26
Ja mam zapisaną dawkę 200mg, a tu jedna kobietka brała w takiej właśnie dawce i dostała mlekotoku. Prolaktyna w kosmosie.
Niby f20..., wg psychiatry to wciąż jeszcze nic pewnego, na moje pytanie czy może być to schizofrenia prosta, powiedział, że możliwe :/

przez benzowiec84 15 mar 2016, 01:29
200mg to za duża dawka na aktywacje , suty ci urosną jak u krowy :) i będziesz mleko dawać.
nie wiem na co sie leczysz hehe , ale po 200 to zamuła , mi też jeden lekarz powiedział że do 200mg moge na aktywacje ,ale ze swoich doświadczeń wiem , że 25 mg do 100 to max panie .

zalezy na czym ci zależy w leczeniu . 200 to ani na aktywacje ani na uspokojenie, dziwna dawka , tylko suty ci urosną :)

ps ja mam tabsy 400mg i sobie kroje tak na 12 części małych , wychodzi mi średnio 30-45mg , kruszą się to ciężko powiedzieć ale średnio 33mg i dzis 2 takie dawki uzyłem i nastroj mi się podniosł jjuż po 1h od zarzycia.

-- 15 mar 2016, 00:37 --

ale biore prozac też . a amisulprd tak se dorzucam

-- 15 mar 2016, 00:41 --

możesz brać i badać sobie okresowo prolaktyne . ja tak zrobiłem i będę teraz badał hormony co 4-6 miechow
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez jaktobylo 31 mar 2016, 21:36
benzowiec84 napisał(a):200mg to za duża dawka na aktywacje , suty ci urosną jak u krowy :) i będziesz mleko dawać.

No widzisz wszystko ma swe plusy i minusy, suty mi urosną jak u krowy-minus, ale będę mleko dawać i dzięki temu zarabiać-plus.

A tak ciut poważniej, to czy przez miesiąc brania tego szamba w takiej dwustumiligramowej dawce jest opcja, że dostane po tym gino?

nie wiem na co sie leczysz hehe , ale po 200 to zamuła , mi też jeden lekarz powiedział że do 200mg moge na aktywacje ,ale ze swoich doświadczeń wiem , że 25 mg do 100 to max panie .

ja też nie wiem na co się "leczę", nie wiem o co tu kurwamaczajebana chodzi, od pjenciu lat mam obniżone odczuwanie przyjemności zainteresowań, na początku miałem problemy z zasypianiem, a teraz przeważa często silne zmęczenie i senność.

kootas podejrzewa schizofrenię, a może to "diagnoza", nie wiem, ostatnio jak u niego byłem to od hooja efek na karteczce mi pokazywał.

Powiedziałem glupiemuhujowi że mógłbym wziąć jakiś neuroleptyk, że może jakoś to ułatwi cieniasowi diagnozę, to mi przepisał to coś.

możesz brać i badać sobie okresowo prolaktyne . ja tak zrobiłem i będę teraz badał hormony co 4-6 miechow

Omg nigdy w życiu przez taki długi okres czasu, miesiąc będę to brał, może byłoby 2 ale minął termin ważności poprzedniej recepty. 1 miesiąc powinien wystarczyć by zobaczyć czy działa czy nie?

aha, dawką podzieloną mam żreć to gówno, 100 rano, kolejne po południu

przez Lucid Dream 02 kwi 2016, 17:07
Jak sulpiryd na dystymie przestał działać to amisulpryd może mnie jakoś pobudzić?
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

przez Ricah 02 kwi 2016, 17:39
Mala szansa, dzialaja poprzez podobny mechanizm. Zrob sobie dluzsza przerwe od tego typu lekow, a w miedzyczasie postaraj sie zupregulowac receptory dopaminergiczne (abstynencja seksualna, magnez, cynk, CDP-Choline itd.). Zbadaj sobie tez prolaktyne, bo tez moze byc przyczyna slabszego dzialania tego typu lekow.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez csrpk 05 maja 2016, 09:05
Czy solian w malych dawkach <200 nie bedzie zamulal? Juz go kiedys stosowalem, ale w kombinacji z innymi lekami i nie wiem jakie jest jego "solowe" dzialanie

przez Ricah 05 maja 2016, 16:56
W wiekszosci przypadkow pobudza. Ale moze tez po prostu nie zadzialac.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez csrpk 05 maja 2016, 23:53
Napewno wzrasta po solianie prolaktyna i jest oslabione libido. Czy cos takiego jak pirybedyl pomoze w przywroceniu prolaktyny do normalnego poziomu?

Kiedys mialem przez endokrynologa wypisana lewodope na wysoka prolaktyne nie bedac swiadomym ze solian mi ja podwyzszyl.

Po konsultacji psychiatra stwierdzil ze to bez sensu i te leki dzialaja przeciwstawnie.. nie wiem czy trafnie dedukowal bo solian bralem w ok. 100mg wiec teoretycznie w pewnych obszarach powinien zwiekszac dopamine. Tak jak lewodopa.

Moglby ktos sie wypowiedziec przy okazji na temat zwiekszonej prolaktyny po solianie i tych dwoch wspomnianych substancjach??

przez Lusesita Dolores 06 maja 2016, 00:03
Ja tylko mogę napisać ze od jutra zmniejszam sobie Solian o połowę.
Będę łykać 400 mg i mam nadzieję że mój lekarz się nie dowie.
Prolaktyna wysoka od 3 lat nie mam miesiaczki
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez julusia 06 maja 2016, 17:45
Lusesita Dolores napisał(a):Prolaktyna wysoka od 3 lat nie mam miesiaczki
:shock: a nie bierzesz leków na prolaktynę ?
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Sortuj wg