AMISULPRYD (Solian,Amisan,Candela,Sulpitac,Amitrex,Soltus)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy amisulpryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
71%

Nie
7
14%

Zaszkodził
8
16%

Liczba głosów : 51

przez zzYxx 09 sty 2016, 20:06
Czyli są jeszcze większe konowały niż ci z którymi miałem do czynienia, żyć nie umierać... Jeśli czymkolwiek się interesujesz, nie popadłeś w emocjonalne zwarzywienie - to nie jest prosta. Ja mam takie objawy a u mnie ją niby wykluczyli. Co to ma być? A, no i przed rozwinięciem choroby miałem takie same zainteresowania co Ty. Ba, też chciałem zostać programistą. Teraz co najwyżej mogę zostać roślinką.
The Walking Dead.

przez 0xNear 09 sty 2016, 20:17
Tzn. czuję że mniej odczuwam emocje, ale teraz np. koleżance zarobiłem na przedmioty w grze i była mi wdzięczna, i jakoś tak milej na sercu się zrobiło. To samo jak przeczytałem już 3 czy tam 4 sugestię tego że to niemożliwe bym miał tą schizę prostą. Pisałem ze sporą ilością osób na internecie.
Już nie mówiąc o tym że podczas spotkań ze znajomymi żartuję że jestem homo i potrafię powiedzieć mojemu koledze w niedosłowny sposób że go "kocham" (co oczywiście jest żartem). Rzuciłem się na niego do uścisku, a on się odsunął czy też waliłem takie teksty "Anon, chcesz iść na lody?". Już nie mówiąc o tym że ostatnio zacząłem dziwnie się czuć bo jeden z nerdów, moich znajomych znalazł dziewczynę i też mi brakuje takiej osoby.
Jeżeli chodzi o najbardziej sucharowe żarty informatyczne, ja jestem w nich krulem.
Nie mówiąc już o tym, że mamy pisać w zespole projekt programistyczny na konkurs, i próbuję zmotywować moją grupę do pracy nad nim, bardzo miło się z nimi rozmawia na skype i pisze razem kod czy też tworzy inne rzeczy. Potrafiliśmy grać w gry wspólnie i się przy tym naprawdę świetnie bawić.
Eat(0xDEADBEEF);

przez zzYxx 09 sty 2016, 20:23
No to wszystko jasne. Ten lekarz powinien się stuknąć w głowę bo mógł Ci zmarnować życie. Wyśmiałbym go na Twoim miejscu. Lol.
The Walking Dead.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 0xNear 09 sty 2016, 20:52
W sumie ten szpital dziwnie funkcjonuje.
Ordynatorka oddziału młodzieżowego która jest psychiatrą powiedziała że w sumie nie mam schizy prostej ale wystawi mi taką diagnozę bo niby leki mi pomagają.
Potem jak wyszedłem z niego, na wizytach kontrolnych które trwały 30 minut (a nawet krócej, co ja zdążę do cholery w takim czasie omówić?!) były u kolejnych lekarzach (też w tym szpitalu bo jest przychodnia) kopiowane diagnozy, i jakieś proste pytania jak się czujesz, jak spędzasz wolny czas, i jakieś takie bardzo powierzchowne że u typowego lewaka jest się w stanie zdiagnozować coś, ale nie u takiej złożonej osobowości jak ja. I teraz dowiedziałem się (co jest zaprzeczeniem ordynatorki) ostatnio że mam na 100% schizę, tak uważa "DOŚWIADCZONY PSYCHIATRA" jak sama potrafi się nazywać (co tam że pracuje na NFZ i jest po najgorszej uczelni, śmieszne xD), a to jest zaprzeczeniem lekarza w szpitalu. No i np. jak uciekłem z lekcji i poszedłem do lasu żeby spędzić tam godzinę bo nie byłem w stanie się nauczyć na sprawdzian (miałem braki) to napisali mi że jestem ciężkim przypadkiem XD ("rokowanie ciężkie") Pomimo że zrobiłem tak kilka razy, po prostu pomimo że spędzałem dużo czasu nad lekcjami nie byłem w stanie ogarniać (trochę też nie potrafiłem się skupić bo miałem tą hipochondrię, która jest pochodną nerwicy i zaburza według mnie myślenie), i po prostu wiedziałem że żeby zdać to muszę sobie czasem spieprzyć z zajęć.
Podsumowując, psychiatrów miałem już 3, jeden w szpitalu, drugi który napisał śmieszny argument że skoro uciekam z lekcji i spędzam czas w domu to jestem ciężkim przypadkiem (jeszcze mówiłem jej że mam nerwicowe myśli, ale ta krowa NIC nie zrobiła z tym), a trzeci teraz uważa że na 100% mam schizę bo się niby zna, a sam kopiuje starą diagnozę. No i niby obserwacja w szpitalu dała 100% pewność, co znów przeczy założeniom ordynatorki (ona chyba napisała nawet wypis tak żeby wyglądało że mam prostą, co przeczy temu że można opierać się na wypisach w pełni).
Fakt, w sumie mogłem sobie zmarnować w ten sposób życie. Jeszcze mam logofobię (strach przed mówieniem wywołany naprawdę DUŻĄ wadą wymowy, jest ona nawet na pograniczu zaburzenia neurologicznego), ale uznałem że mimo all pójdę do nowego psychiatry, prywatnego i z nim porozmawiam. Nie uważam że leków nie potrzebowałem, może że nie potrzebuję, ale proszę mi nie przypisywać jakiś dziwot.
Ja nie jestem wycofany społecznie ale boję się ludzi, i nie że nie mam zainteresowań ale każde cokolwiek robienie w szpitalu groziło interakcją z tutejszymi tubylcami, których po prostu się bałem.
No cóż, czas aby wziąć sprawy w swoje ręce. Jestem dorosły. I w sumie gdyby nie to że mam hipochondryczną naturę nie byłbym w stanie zauważyć tego absurdu. No i już hipochondria nie oddziałuje ma mnie chorobotwórczo (z czego wyleczyłem się samemu autoterapią).

przez Kot_ 09 sty 2016, 21:34
0xNear, no to już przejrzałeś na czym polega psychiatryczne leczenie. To dobrze.
Kot_

przez ktochcesz 19 sty 2016, 18:22
Witam, mam diagnoze zaburzenia lekowo-depresyjne i derealizacja dostalem lek AMISAN w dawce 2x 50mg rano i wieczorem wiec razem dzienna dawka to 100mg.Jak wziołem 1 raz 50mg to po 3 godzinach odczułem energie,checi,motywacje,taki spokój w myslach,zero natretnych mysli i sam sie zdziwilem ze ten lek tak szybko na mnie podziałał.Ale jak wziołem juz 2 dawke 50mg wieczorem to poszedlem spac i budze sie i znów z rana dawka 50mg i ciagle bym spal i te wszystko efekty mineły ze aktywizywało mnie to.Dodam ze głownie dostalem ten lek na derealizacje.I mam pytanie po ilu dniach ten lek zaczyna działac dokładnie? Biore go dziś 5 dzień.I jakby derealizacja jest mniejsza ale nie do konca tak z 20% mineło z 100%.Mam go brac 2 miechy w dawce 100mg.Ale nie wiem czy jak mnie nie aktywizuje to juz lipa i nie pomoze mi.

przez deoodeoo 19 sty 2016, 19:34
Ktory lek jest lepszy Sulpiryd czy amisulpryd ?

przez lunatic 19 sty 2016, 21:13
mniejsza dawka może działac lepiej, ten lek tak ma

przez Ricah 19 sty 2016, 22:12
deoodeoo, ami jest silniejszy i ma mniejsze skutki uboczne.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez sebo001 19 sty 2016, 23:27
Zapytam o ten lek na następnej wizycie. Może pomoże na moją depresję i lęki.

przez olcha 25 sty 2016, 20:28
Mam sprawę. Biorę amisulpryd w dawce 100 mg na noc, jestem po nim okropnie senna - zobaczymy, czy to minie. Moim problemem są ekstremalne myśli obsesyjne (mam OCD) do tego stopnia, że mają charakter niemal urojeń (do końca nie wiadomo, jaką mają naturę). Stąd amisulpryd. Na depresję mam Wenlafaksynę, więc Amisulpryd potrzebny jest tylko do OCD. Ale: jaka dawka będzie najlepsza w tym przypadku? Czy wystarczy taka mała (50-100mg) ? Muszę wyeliminować te myśli, miałam nadzieję, że dzięki Amisulprydowi mam szansę! Anafranil brany bardzo długi czas, po wielokrotnych podejściach, nie pomaga mi. Proszę o odpowiedź!
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

przez Lusesita Dolores 26 sty 2016, 00:29
olcha, ja też biorę solian na OCD
Tylko u mnie występuje przewagą kompulsji
Pomaga mi 800mg

-- 26 sty 2016, 00:30 --

Lusesita Dolores napisał(a):olcha, ja też biorę solian na OCD
Tylko u mnie występuje przewagą kompulsji
Pomaga mi 800mg
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez olcha 27 sty 2016, 21:06
Dzięki za odpowiedź. :-) Ja biorę 50 mg i zamula mnie do tego stopnia, że nie mogę funkcjonować, dlatego muszę zrezygnować... :-( Czy to nie minie?
CHAD, OCD, zaburzenia osobowości
Wenlafaksyna 150 mg
Lamotrygina 100 mg
Okskarbazepina 300 mg

przez platek rozy 27 sty 2016, 21:07
olcha, mnie tez tak mulilo , wiec biore 25 rano i 25 wieczorem .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg