TIAPRYD (Tiapridal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

TIAPRYD (Tiapridal)

przez polinka 01 wrz 2009, 20:45
Czy ktokolwiek brał/ słyszał ?
Pusto na jego temat na forum.

Pozdrawiam,

Re: Tiapridal

przez celineczka3 02 wrz 2009, 13:46
A Ty bierzesz to na nerwice czy depresje?Bo ogolnie ten lek stosuje sie raczej w chorobie alzheimera albo inny chorobach neurologicznych, z tego co sie orientuje.
celineczka3

TIAPRYD (Tiapridal)

przez polinka 02 wrz 2009, 14:54
Na nerwice.

Biorę od dziś, więc większych działań nie znam, myślałam, że ktoś też to zażywa i podzieli się wrażeniami.
Takie suche fakty za bardzo mnie nie obchodzą, tak jak bzdury z ulotek :).

Smaczne to z pewnością nie będzie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

TIAPRYD (Tiapridal)

przez Stonka 29 cze 2012, 14:19
PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja po tym szajsie dostalam dyskienez nocnych/dystonii, ktore nie chca mi przejsc i teraz nie moge brac neuroleptykow bo inaczej wykreca mnie w nocy, wygina tulow, to jest tortura. Czlowiek wyglada jak opetany. I badzo mozliwe ze mam ten uklad uszkodzony na zawsze ( oby nie). to stary lek i w doddatku neurologiczny, PRZETRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

TIAPRYD (Tiapridal)

przez bigfish 29 cze 2012, 14:47
Stonka napisał(a):PRZESTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja po tym szajsie dostalam dyskienez nocnych/dystonii, ktore nie chca mi przejsc i teraz nie moge brac neuroleptykow bo inaczej wykreca mnie w nocy, wygina tulow, to jest tortura. Czlowiek wyglada jak opetany. I badzo mozliwe ze mam ten uklad uszkodzony na zawsze ( oby nie). to stary lek i w doddatku neurologiczny, PRZETRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Że Tobie zaszkodził to nie znaczy że na każdego zadziała tak samo, niektórym sulpiryd w małych dawkach szkodzi a inni sobie chwalą a to też lek starej generacji.

TIAPRYD (Tiapridal)

przez boogyman 15 sie 2015, 08:06
Czy ktoś stosuje? Dostałem go na nerwicę

-- 19 sie 2015, 18:48 --

Czy ktoś stosuje? Mam problem z dawkowaniem gdyż lekarz zalecił mi 100 mg , a tu na ulotce jest napisane że dawkę trzeba w ciągu 2-3 dni zwiększyć do 100mg 3 razy na dobę,. Opinii też nie ma o nim w necie

Sortuj wg