PROPRANOLOL (Propranolol, Propranolol WZF)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy propranolol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
77%

Nie
9
19%

Zaszkodził
2
4%

Liczba głosów : 47

przez benzowiec84 16 sty 2015, 01:46
Propranolol powoduje mniejsze wykorzystanie energi , poprzez spowolnienie bicia serca , co z tym idzie spowalnia PPM (Podstawowa przemiana materi) Jak ktoś miał zapotrzebowanie kalolryczne żeby trzymać wage, dajmy na to 2000 Kalori , przy tym leku może mieć 1800. :]
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Kot_ 19 maja 2015, 20:22
Serce mnie tylko po tym guanie kulo całą noc :) nie poczułem żadnego pozytywnego działania, tylko nadpobudliwosc psycho-ruchową ktora akurat nie wynikała z działania tego leku. No ale ja tego typu leków nie potrzebuję, tak z ciekawości wrzuciłem 10mg myślałem, że choć trochę mnie uspokoi.
Kot_

przez omakk 19 maja 2015, 20:35
Mi Propranolol jak najbardziej pomaga. Już takie pół tabletki 10 mg jest wystarczające. Działa pozytywnie na drżenie ciała, łzawienie oczu oraz uspokaja i dodaje pewności siebie. Świetny lek, gorąco polecam!
omakk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez achino 13 paź 2015, 06:24
Śmiać mi się chce z ludzi, którym pomaga 10 mg. Chyba jako placebo... albo jak ktoś wazy 40 kg. Waze 70 kg (jestem chudy) i czuje coś dopiero po 20 mg, a pełnię działania przy 40.
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

przez Aokigahara 06 lis 2015, 20:16
achino napisał(a):Śmiać mi się chce z ludzi, którym pomaga 10 mg. Chyba jako placebo...

Takie samo placebo jak 10 mg Esci.
Aokigahara

przez Lord Kapucyn 06 lis 2015, 20:20
Aokigahara napisał(a):
achino napisał(a):Śmiać mi się chce z ludzi, którym pomaga 10 mg. Chyba jako placebo...

Niezbyt trafne porównanie, zrównywać SSRI o rozpiętości terapeutycznej 5-20mg (esci) do betablokera o rozpiętości dawkowania 10-320mg (w skrajnych przypadkach do 480–640 mg).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Aokigahara 06 lis 2015, 20:35
Dark Passenger napisał(a):
Aokigahara napisał(a):

Niezbyt trafne porównanie, zrównywać SSRI o rozpiętości terapeutycznej 5-20mg (esci) do betablokera o rozpiętości dawkowania 10-320mg (w skrajnych przypadkach do 480–640 mg).

W sumie masz rację, ale to była wypowiedź oparta na moim doświadczeniu w braniu Esci. Brałem max. 40 mg i NIC ani skutków ubocznych ani terapeutycznych. Odstawiłem z dnia na dzień i przeszedłem na wenlafaksyne, ale to już inna historia.
Aokigahara

przez hellian 06 lis 2015, 20:52
U mnie 10mg całkowicie niweluje sytuacyjne drżenie rąk i przyspieszony puls na tle stresu. I nie jest to efekt placebo - za długo się leczę, by wmawiać sobie działanie leków ;)
hellian

przez welans 09 lis 2015, 00:51
Mi też się wydaje,że przytyłam od Propranololu a biorę go niecały tydzień,tzn przede wszystkim na pewno powoduje zatrzymanie wody w organiźmie i straszne napady głodu,przynajmniej u mnie.Jak myślicie czym mogłabym go zamienić żeby nie było takich efektów ubocznych?

przez Saszka 30 gru 2015, 16:19
Ja dostałam ten lek na serducho. Nawet nie wiedziałam ze nerwicowo tez działa

przez brid 29 sty 2016, 15:02
Witam,
co sądzicie o braniu PROPRANOLOL - doraźnie. Czy, nieregularne branie nie powodowało u Was problemu z zasypianiem, oraz nieregularny rytm serca? Czy nie mieliście problemu z pamięcią przy nim?
"czy zrobiłaś/eś wszystko co możliwe aby się wyleczyć ze swoich zaburzeń?"

przez sebastian86 20 mar 2016, 20:09
pomogl komus propranolol na drzenie ?
We Are The Champions 2016(L)

przez benzowiec84 05 kwi 2016, 18:56
ktoś wie czy dawka 2x20mg przy nadcisnieniu 140/150na 90/95 to odpowiednia dawka ?? 1 wynik jest tak często do 140 i troche wyżej ,ale to drugie zawsze jest zawyżone 90/95.

dodatkowo robię dłuższą przerwe od benzo, i drżą mi łapy i pocą się i cisnienie w ogole leci w góre , aż głowa mnie boli . zawsze miałem nadcisnienie , ale jakoś tego nie leczyłem specjalnie a teraz jak chcę dłuższą przerwe od benzo zrobić taką z miesiąc , to już czuć mocno to nadciśnienie . chcę to brać przez okres jakiś 1,5-2 miesiące. tylko nie wiem jak dawkować na takei nadciśnienie :)

przez Mili89 23 cze 2016, 13:35
ja mam przepisany proprananol w dawce 40 mg x 3 razy dziennie ze wzgledu na nadczynnosc tarczycy i co za tym idzie wysoki puls.

poza tym biore paroxetyne 10 mg od poltora roku.

dziwi mnie troche, ze niektorzy pisza, ze biora 10 mg dziennie, a u mnie wychodzi ze mam brac 12 razy wiecej :shock:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Sortuj wg