PROPRANOLOL (Propranolol, Propranolol WZF)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy propranolol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
36
77%

Nie
9
19%

Zaszkodził
2
4%

Liczba głosów : 47

przez czarnobiała mery 13 sie 2014, 19:07
ja nie biorę tego, odstawiłam - miałam po tym leku utraty świadomości, robiłam coś, pisałam do ludzi maile, o których potem nie wiedziałam. Masakra, straszne jazdy miałam po tym leku. Ale idę za 2 tyg. do lekarza, może coś innego wymyśli

przez Kat_ 23 sie 2014, 23:59
Dostałem to na stłumienie stanów lękowych w wyniku zażywania sertraliny. Wziąłem tabletkę 10mg ze 2 godziny temu, czuję się senny i zmulony, nie potrafię określić czy spokojniejszy.
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez magdalena031083 24 sie 2014, 22:10
Brałam ten lek do momentu gdy poszłam do kardiologa , co sie dowiedziałam to ze serce sie przyzwyczaja do leku po odstawieniu serce bije szybko i trzeba powoli odstawiać ciśnienie tez spada po tym leku , mozna brać tez doraźnie jak naprawę potrzeba gdy serce bije ponad 120 , teraz już moje serce sie unormowalo bez leków . Uważam ze jeżeli nie mamy problemu z sercem nie powinnismy go brać wiem lekarze przepisuja mówiąc ze to wyciszy ale to lek na serce nie na uspokojenie , pozdrawiam wszystkich
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Narayan 31 sie 2014, 00:26
Biorę ten lek od tygodnia, lekarz zapisał mi go na trzęsące się ręce w stresujących sytuacjach. 3x10mg, muszę przyznać, że pomaga i na razie nie odczuwam żadnych skutków ubocznych.

przez janek_28 05 wrz 2014, 13:16
NA FORUM JEST ZAKAZ TEGO TYPU WPISÓW. ZA TEN POST OTRZYMUJESZ OSTRZEŻENIE.

przez Atalanta 06 wrz 2014, 22:46
do jakich celów? zażywasz go i Ci się skończyły?

przez jasaw 07 wrz 2014, 01:09
Narayan, dawki 10mg są bezpiecznie, nie obniżają za bardzo ciśnienia. To dobry lek. Przyjmowałam go dość długo, ale lekarz zmienił mi na inny, z uzasadnionych powodów. Przy nerwicach skuteczny.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez marrika 07 wrz 2014, 15:04
Witam, czy ktoś brał Propranolol i fluoksetynę? Mam zab. odżywiania i częstoskurcz nadkomorowy, więc muszę brać oba te leki, jednak gdy biorę je jednocześnie dostaję akatyzji. Nie wiem, czy to moje nakręcanie się czy nie. Ale było tak, że o 4 w nocy musiałam iść na spacer... Nie mogłam usiedzieć i odczuwałam silny lęk, miałam hiperwentylację... Proszę o pomoc. Lekarz powiedział mi tylko, że mogę mieć duży spadek ciśnienia, gdy będę zażywałam te leki jednocześnie. Muszę brać te leki, zastanawiam się czy można zastąpić propranolol czymś innym. Gdy go nie biorę moje tętno wynosi 130 i już raz leżałam w szpitalu, bo dostałam strasznej arytmii...

przez janek_28 07 wrz 2014, 15:19
ZAMIESZCZANIE TEGO TYPU POSTÓW JEST ŁAMANIEM REGULAMINU.

przez ona1993 18 wrz 2014, 20:57
Słyszałąm,że to bardzo dobry lek na nerwice,lęki,ale też przepisuje się go ludziom po zawale,czy z dodatkowymi skurczami.Zastanawia mnie to,czy jak ktoś potem odstawi ten lek,może zaszkodzić sercu
Ostatnio edytowano 18 wrz 2014, 20:59 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
ona1993

przez nirage 13 lis 2014, 21:22
a ja mam pytanko. Mam też nerwówkę serca :P - i wiadomo co dzieje się w chwili "ataku" - umieranie pełną parą. Puls min. 150, ciśnienie takie, że całe ciało buzuje... a z drugiej strony paraliż przed każdym ruchem aby nie wywołać choć jednego małego kolejnego uderzenia serca... Bynajmniej od pewnego czasu łykałem 20mg rankiem i było git w ciągu dnia... ale około 18-19 zaczynało się znowu... tym bardziej, że jestem w fazie dorzucania nowego leku (Favarin) i ma on pewne skutki uboczne w kierunku "podnoszenia rytmu serca"... Pytanko... bo nie mogę dodzwonić się do lekarza dzisiaj (przyjmuje) czy kolejne 20mg dla tak "zdrowego" 30-sto latka jak ja to jakiś dramat? Jakie ilości Propranololu braliście? Czy 20 rano i 20 wieczorem brzmi ok? Czy ktoś brał podobnie?

-- 13 lis 2014, 21:46 --

marrika napisał(a):Witam, czy ktoś brał Propranolol i fluoksetynę? Mam zab. odżywiania i częstoskurcz nadkomorowy, więc muszę brać oba te leki, jednak gdy biorę je jednocześnie dostaję akatyzji. Nie wiem, czy to moje nakręcanie się czy nie. Ale było tak, że o 4 w nocy musiałam iść na spacer... Nie mogłam usiedzieć i odczuwałam silny lęk, miałam hiperwentylację... Proszę o pomoc. Lekarz powiedział mi tylko, że mogę mieć duży spadek ciśnienia, gdy będę zażywałam te leki jednocześnie. Muszę brać te leki, zastanawiam się czy można zastąpić propranolol czymś innym. Gdy go nie biorę moje tętno wynosi 130 i już raz leżałam w szpitalu, bo dostałam strasznej arytmii...

brałem bioxetin/prozac - ale dla mnie była to masakra. Jakie masz zaburzenia odżywania? Może wskoczysz na paroksetynę + proranolol. Zapytaj lekarza co on na to. Ja cierpię na nerwicę serca. Miałem podawane już chyba wszystkie ssri z różnymi wspomagaczami serca - visken, isoptin, potem chwilowo nawet na ciśnienie loristę - a teraz jestem na propranololu. Cieszę się, że trafiłem na to. Może Ty ucieszysz się z trafienia na paroksetynę? Polecam oryginał choć drogi - ewentualnie możliwie dobrym zamiennikiem jest Parogen.
Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cu­dem. Dru­ga to żyć tak, jak­by cu­dem było wszystko.

Albert Einstein

przez slow_down 26 gru 2014, 01:54
Zapraszam do zapoznania się z moim wątkiem o skutecznym działaniu tego leku:
post1885402.html#p1885402
slow_down

przez ts2015 14 sty 2015, 03:50
Ból głowy, wielkie nudności, ogromny głód połączony z obrzydzeniem do jedzenie i stępieniem zmysłów.Przytyłam po nim 3kg w kilka dni, dla osób dbających o wagę nie polecam.. ( Propanolol WZF)
Borderline, Bulimia / Fluoksetyna 40mg + Amisulpryd 200mg + Topiramat 200mg

przez slow_down 16 sty 2015, 01:13
ts2015, czyżby po propranololu? 3kg w kilka dni? Nie ma takiej opcji. Ale tycie po Twoim amisulprydzie owszem, jest możliwe, przez zwiększoną prolaktynę. Jej zwiększenie szczególnie u kobiet powoduje tycie.
slow_down

Sortuj wg