FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez capranera 28 sie 2013, 19:46
jachcęxanax napisał(a):Mocne przedawkowanie Fluanxolu - czyli 75 g - czym grozi.?

Jesteś jeszcze z nami?

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez nerwicowieclękowy 02 gru 2013, 19:03
witam ! za moją nerwicę lękową mogę podziękować głównie pewnemu "magistrowi rehabilitacji" z miasta na południu Polski ,który w wyniku swoich zabiegów porozrywał mi więzadła kręgów szyjnych.sqr.....syn. po jego zabiegach czułem się OKROPNIE psychicznie.teraz chodzę do innego rehabilitanta ,który mnie z tego wyciągnął ,ale nerwica pozostała,dodatkowo dzień w dzień od godziny 6 rano do ok 15 (praca) jestem śpiący lekko otumaniony,czuję sie jak któś kogo właśnie pośpiesznie obudzono w środku nocy,zmiany ciśnienia atm.pogarszają te stany,dochodzą lekkie zawroty głowy.
na początku brałem ZOLOFT-odstawiłem ze względu na skutki uboczne---niskie ciśnienie,drobne zawroty głowy(coś czego NIE CIERPIĘ)
potem był SULPIRYD-odstawiłem ze względu na niemiłe stany pobudzenia-jak po zazyciu amfy.
nastepnie brałem ANEPTINEX- lek byłby w miarę ale po dłuższym stosowaniu 3 tygodnie chyba już nie pamiętam pojawiło się upierdliwe otępienie z wrażeniem ściskanej głowy.
po tych próbach pojawił się objaw lekkiego odrealnienia który utrzymuje się cały czas,ale narazie napady lęków i nerwów zniknęły.
chociaż ostatnio po wypiciu JEDNEGO piwa niezbyt mocnego nerwy dały o sobie znać... :bezradny:
yerba mate oczywiście poszła w odstawkę... :bezradny:
po wizycie u psychiatry :
teraz od soboty czyli leci 3 dzień testuję FLUANXOL w ilości 2x o,5 mg.
po tym co tu przeczytałem nt. tego leku naszły mnie wątpliwości co do wielkości dawki...może wystarczyłoby raz dziennie 0,5 mg ?
jak narazie jedyne skutki uboczne po tak krótkim przyjmowaniu to trochę nieprzyjemne zawroty głowy pomiędzy przyjęciem kolejnej piguły.zdarzyły się w sobotę (wziąłem tylko 1 tabletkę) i dziś (pierwsza wzięta o 09:30 natępna miała być po południu ale nie wiem czy ją zażyć,bo już jest18:00)mam nadzieję że będzie to jedyny skutek uboczny działania leku....
czy można łączyć FLUANXOL z Neurolem (0,25 mg)w razie napadów nerwów w trakcie działania leku ?zdarza mi się denerwować się tym że łykam jakąś nieznaną mi pigułe i nie wiem czego się spodziewać...

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Chaotic 04 gru 2013, 18:16
Paskudny lek. Miałam tak straszną akatyzję, że ledwo wytrzymywałam w jednym miejscu. W nocy nie szło wytrzymać. Bardzo szybko z niego zrezygnowałam.
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez lexon 04 gru 2013, 18:54
U mnie fluanxol powoduje straszne tycie, odkąd zacząłem go zażywac przytyłem z 10 kg

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez nerwicowieclękowy 05 gru 2013, 20:12
jak narazie fluanxol najmniej ryje mi dynię,może małe dawkowanie to powoduje.akatyzji nie mam,tyć nie tyję(a przydałoby się trochę ),trochę akomodacja mi nawala ale oprócz tego czuję się hmmmmm.....bardziej pewnie ? trochę jakby derealizacja mi słabnie, wczoraj byłem u neurologa
okazało się że pani doktor też zażywa fluanxol,powiedziała mi że jest to dość dobry lek antydepresyjno antylękowy powodujący
stosunkowo niewiele skutków ubocznych i warto kontynuować leczenie.jak narazie idzie mi 7 dzień kuracji... zobaczymy co dalej,
niedługo piguły sie kończą trzeba będzie iść dać zarobić psychiatrze...
trzymajcie sie ludzie !

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez maniek123321 07 gru 2013, 12:51
fluaxnoxl praktycznie nic nie wplywa na koncetracje w porownaniu przykladowo z ssri
daje troszeczke lepszy nastroj i czasem akatyzje, wieksza ruchliwosc to wszystko ale to sa plusy tego bo ci co maja z tym klopoty to rozwiazanie dla nich, sam znowu biore sie za fluanxol w 1mg/d by troche sie rozruszac.
jesli ci psychiatra mowi ze sam bierze to ja ci powiem ze to najlepsze wyjscie dla ciebie jesli masz z tym problem. jesli nie masz lękow bo na to malo pomaga.
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez nerwicowieclękowy 08 gru 2013, 12:32
to nie psychiatra bierze tylko neurolog którego ostatnio odwiedziłem.co do mnie to po 8 dniowej kuracji zniknęły mi napady lęku i nerwów no i jakoś lepiej się ogólnie czuję poza małymi drobnymi ubocznymi objawami które są jak najbardziej do zniesienia.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 08 gru 2013, 13:12
nerwicowieclękowy napisał(a):to nie psychiatra bierze tylko neurolog którego ostatnio odwiedziłem.co do mnie to po 8 dniowej kuracji zniknęły mi napady lęku i nerwów no i jakoś lepiej się ogólnie czuję poza małymi drobnymi ubocznymi objawami które są jak najbardziej do zniesienia.

tak fluanxol ma w małych dawkach świetnie działanie przeciwlękowe i lekko aktywizujące (DUŻO LEPSZY NIŻ SULPIRYD i uboków mniej). Może być świetnym dodatkiem do SSRI.
pregabalina, wenlafaksyna

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Lord Kapucyn 08 gru 2013, 13:15
jachcęxanax napisał(a):Mocne przedawkowanie Fluanxolu - czyli 75 g - czym grozi.?

75g? O, to dobra/y jesteś. Zjeść 150000 tabletek 0,5mg albo 25000 tabletek 3mg.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez maniek123321 09 gru 2013, 05:59
mozna nic nie szkodzi :papa:
F41.2
Paro 40mg (1-0-0)
Baklo 25mg (1-1-1)

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez depas 09 gru 2013, 18:38
elfrid, dużo lepszy niż sulpiryd w jakim względzie?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez Kalebx3 09 gru 2013, 20:53
elfrid, dużo lepszy niż sulpiryd w jakim względzie?

lepsze dzialanie przeciwlękowe ( mówie o sobie ) , ale tylko jak bierzesz , odstawiasz to lęki wracają , kto wie czy nie wieksze niż były na początku . Zdecydowanie odradzam. Byli Tu tacy co sie od niego uzależnili , i to o wiele bardziej niż co niektórzy ( np. ja ) od SSRI. Dla mnie lipa ,,,ale może innym pomaga.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez depas 09 gru 2013, 23:07
Kalebx3, dzięki za odp. Ale masz na myśli lęki takie ogólne, niesprecyzowane? Bo zastanawiam się czy może być pomocny dla mnie ten lek teraz kiedy chodzę na terapię grupową i odczuwam silny dyskomfort, napięcie i stres, zamykam się w sobie itd..?
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 09 gru 2013, 23:52
depas, mniej uboków i większe działanie przeciwlekowe.
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg