FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez CórkaNocy 08 cze 2013, 13:12
elfrid, brałam pół mg, bo 1 mg mulił mnie już niemiłosiernie, tak że siedziałam godzinami na fotelu i nie byłam nawet w stanie jeść, bo nie miałam na to siły :/. na 0,5 mg było dobrze do czasu, potem efekt się jakby wyczerpał i też była zamuła
CórkaNocy

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 08 cze 2013, 15:02
Bezimienna123, a podobno to neuroleptyk w małych dawkach aktywizujący tj. do 3 mg
pregabalina, wenlafaksyna

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez beladin 08 cze 2013, 15:07
Ja już przy 1,5mg x dz. miałem akatyzję. Po 1mg z kolei byłem wew. nabuzowany ale lek mnie zupelnie nie odhamował, także nic z tego nie było pożytecznego.
beladin

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez natti 08 cze 2013, 22:08
Drugi dzień na fluanxolu, dziś przespałam po nim pół dnia :/ i dalej mnie zamula.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez EvilAngel22 09 cze 2013, 19:03
natti początki
ile bierzesz mg ?

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 10 cze 2013, 21:00
Bezimienna123, natti, beladin
To kiepsko. Miał być neuroleptyk trochę przeciwdepresyjny, lekko aktywizujący i przeciwlękowy. A z Waszych opinii wynika, że albo zmuła (rozumiem, że w małych dawkach do 3mg) albo akatyzja. To kicha

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez coccinella 10 cze 2013, 21:08
kurcze, też chciałam zapytać mojego psychiatrę o ten lek, bo mam problem z brakiem energii, a tu piszecie, że zamula :( chyba nic mnie już nie postawi na nogi i będę wiecznie zmęczona i senna :(
Nie chce mi się.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez CórkaNocy 10 cze 2013, 21:32
coccinella, próbowałaś wellbutrin? mnie on prawie że postawił na nogi. na senność już w ogóle nie narzekam, nie ziewam w dzień też. jedynie miewam raz na jakiś czas dni, że jestem trochę zmęczona, ale nie tak jak przedtem. Jest o niebo lepiej. Nawet lęków jako takich nie mam (raz na dwa tygodnie pojawi się lekki niepokój a tak to na codzień zero lęków). Czuję, że żyję :)
A już naprawdę nie miałam nadziei na to, że kiedyś mi to przejdzie.
CórkaNocy

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez coccinella 10 cze 2013, 21:39
Bezimienna123 napisał(a):coccinella, próbowałaś wellbutrin? mnie on prawie że postawił na nogi. na senność już w ogóle nie narzekam, nie ziewam w dzień też. jedynie miewam raz na jakiś czas dni, że jestem trochę zmęczona, ale nie tak jak przedtem. Jest o niebo lepiej. Nawet lęków jako takich nie mam (raz na dwa tygodnie pojawi się lekki niepokój a tak to na codzień zero lęków). Czuję, że żyję :)
A już naprawdę nie miałam nadziei na to, że kiedyś mi to przejdzie.

Hej Bezimienna123 :) Pisałyśmy w wątku o wenli, to Ty podsunęłaś mi pomysł z fluanxolem, bo mam podobny problem do Ciebie (zmęczenie, senność). Chciałabym zapytać mojego P. o ten lek, zobaczymy co powie. Potrzebuje energii, a wenla na to nie działa :(
Na well nie mam kasy na razie, ale też zapytam P. o ten lek.
Ja lęków jako takich nie mam, głównie obniżony nastrój i ten brak energii i senność najgorsze.
Nie chce mi się.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 10 cze 2013, 22:04
coccinella, A fluoksetyna, sertralina lub edronax? Dwa pierwsze refundowane. Próbowałaś?

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez coccinella 10 cze 2013, 22:08
elfrid napisał(a):coccinella, A fluoksetyna, sertralina lub edronax? Dwa pierwsze refundowane. Próbowałaś?

próbowałam fluoksetyny i wenli dopiero. Ani jedno ani drugie nie działa. Edronax, sertralina nie próbowałam, ale poczytam sobie co to.
Nie chce mi się.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez elfrid 10 cze 2013, 23:07
coccinella, powinny aktywizować. Ale szkoda, że fluo przestała na Ciebie działać, bo ona podnosi napęd.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez coccinella 10 cze 2013, 23:13
elfrid napisał(a):coccinella, powinny aktywizować. Ale szkoda, że fluo przestała na Ciebie działać, bo ona podnosi napęd.

Fluo w ogóle na mnie nie działała, wręcz czułam wzmożoną senność mimo dojścia do 60mg. Wenla zresztą tak samo :/
Nie chce mi się.

FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

przez EvilAngel22 11 cze 2013, 11:43
mnie fluanxol nie muli , ale też jakoś specjalnie nie aktywizuje . Ale nie chodzę jak zombie i nie myślę o spaniu ciągłym ;)

Sortuj wg