FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

Re: Fluanxol

przez marco1 04 maja 2009, 18:51
To dziwne, że chce się Wam spac po Fluanxolu. Ma on działanie aktywizujące i raczej pisze się o bezsenności, dlatego nie bierze sie go wieczorem. No, ale może tak reagujecie, sam juz nie wiem... pozdrowienia, marek :lol:
Marek

przez 19_latek 06 maja 2009, 16:01
Moze dlatego ze ja biore teraz 3mg, juz 6 dzien i caly czas mi sie spac chce.
Mozliwe ze za kilka dni to minie jednak jak bralem 1,5mg to bylem bardziej aktywny niz spiacy.
19_latek

przez smutekduszy 07 maja 2009, 23:01
witam
właśnie dzisiaj byłam u lekarza i dostałam ten lek 0,5 2 razy dziennie i jestem troszkę zdziwiona ze to raczej lek na nerwice a mój stan to chyba depresja ??? wiec już lekko się niepokoje może ktoś z was mi pomoże
pozdrawiam i dzięki
"Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 08 maja 2009, 07:31
W mniejszych dawkach takich jak Twoja działa antydepresyjnie i aktywizująco.
miko84

przez smutekduszy 08 maja 2009, 20:49
miko84 napisał(a):W mniejszych dawkach takich jak Twoja działa antydepresyjnie i aktywizująco.

Dziękuję bardzo miko84 mam nadzieje ze mi pomoże mimo ze teraz nastawienie mało optymistyczne

Powodzenia dla Wszystkich :P szukajcie drobiazgów :)
"Zmartwienie jest jak piasek pod muszlą ostrygi: mała ilość wytwarza perłę, zbyt duża zabija zwierzę."

przez 19_latek 10 lip 2009, 14:29
Biore ten lek juz 3 miesiac i musze powiedziec ze ataki paniki zniknęły. Jedynie nie dokonca likwiduje lęk jednak da sie juz jakos zyc. Biore 3mg dziennie. Jedynie co to jestem po nim ospały ale kawa to eliminuje.
19_latek

przez ANETKAAA85 15 lip 2009, 09:04
WITAJ ANNO R.

[Dodane po edycji:]

CHCIAŁABYM NAWIĄZAC Z TOBĄ JAKIŚ KONTAKT POROZMAWIAC, SŁUCHAJCIE NIE WIEM CZY TO NERWICA DEPRESYJNA ŹLE SIE CZUJE BOJE SIE JAKOŚ BRZUCH MNIE BOLI NIE CHCE MI SIE NIC ANI JESC NIC...PSYCHIATRA DAŁ MI FLUANXOL I ALVENTA PRZEJDZIE MI PO TYCH LEKACH??POMOZCIE

przez ANETKAAA85 15 lip 2009, 20:35
Ale przch tym lekach zero alkoholu prawda???Jak to z tym jest???Pozdrawiam

przez Anna R. 15 lip 2009, 23:36
Anetka, jesli chcesz napisz na priva: hexe75@wp.pl

A tego czy ci te konkretne leki pomoga nikt zapewnic niestety nie moze. Fluanxol wspominam bardzo dobrze, ten drugi nie nalezy do moich faworytow, ale tym sie nie sugeruj. Alkohol nigdy nie jest wskazany przy antydepresantach, niektorzy jednak pija i zyja ;)

Pozdrawiam i zycze powodzenia
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez ANETKAAA85 19 lip 2009, 12:00
Aniu pisałam Ci na priva doszło Ci????

przez depresyjny098 19 sie 2009, 13:37
No witam was wszystkich. Byłem wczoraj u lekarza. Po ostatnim ataku lęku<wyjechałem z domu, gdzieś tam już pisałem posta o tym>, dostałem właśnie ten lek fluanxol. Będę go brał razem z anafranilem. Mówie wam, jak ja już chciałbym się pozbyc tego kurestwa. Jest lepiej. Szczególnie od momentu gdy zacząłem brac anafranil, bo wcześniej nie pomagało mi praktycznie nic, a trochę leków przerobiłem.<bynajmniej powrócił sen z czego się bardzo cieszę> No i teraz doszedł fluanxol. Chciałym wreszcie zacząc swoją spóźnioną młodośc. Mam 20 lat a depresja męczy mnie już kilka wiosen..
Moje marzenie jest takie żeby już w cholerę odstawic te wszystkie leki..wsiąśc do pociągu..i miec święty spokój..

..i takie małe pytanko..zakupiłem jakiś czas temu ziółka..nie wiem czy je brac z lekami..doktor powiedziała żebym brał.. jA mam pewne wątpliwości..wiem że tutaj są osoby, których wiedza w dziedzinie depresji dorównuję nie jednemu specjaliście..tak więc jak byście jeszcze rozwiali moję wątpliwości to bym był wdzięczny..

Kurcze .Chyba wiem co mnie tak rozdrażnia i co na mnie tak źle działa. Otóż spało mi się dzisiaj wyśmienicie. Obudziłem się wyspany i wypoczęty. No i cóż tak jak co dzień rano biorę sobię fluanxol.A tu buch spięcie nerwów. I wiecię co ja zaryzykuję i odstawię go. Bo coś ewidentnie na mnie źle działa . A ja do tej pory nie mogłem rozgryź co. Zostanę przy samym anafranilu i ziołach uspokajającyh którę działają na mnie kojąco. Ryzyk fizyk. I tak dosyć szybko się okaże czy to dobry wybór.
depresyjny098

przez aree1987 29 wrz 2009, 19:00
Lekarz kazał mi odstawić tą flukosetynę powiedział mi, że on nie łączy 2 SSRI. Dał mi Fluanxol do sertraliny 100mg w dawce 3x0,5mg. Pokładam w nim duże nadzieje. Mam nadzieję, że doda mi energii i motywacji do dobrego sertralinowego humoru. Właśnie zjadłem pierwszą tabletkę i nie wiem czy to placebo ale w głowie robi mi się jakoś ciężko. Powiedzcie kiedy rozkręci się ten Fluanxol i czy mieliście jakieś skutki uboczne na początku?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez elfrid 30 wrz 2009, 11:08
SSRI połączone z Fluanxolem, to na prawdę dobry zestaw. Wyprowadził mnie na prostą, to właśnie dzięki tej kombinacji leków funkcjonuje zupełnie normalnie. Akurat w moim przypadku łącze go z fluoksetyną, co daje właściwy aktywizujący efekt, bez nieprzyjmenej akatyzji.
pregabalina, wenlafaksyna

przez aree1987 02 paź 2009, 17:07
Hmm mnie póki co zamula, powoduje, dużą senność i suchość jamy ustnej. Po jakim czasie lek zaczyna działać?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Sortuj wg