FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 22 sie 2011, 16:52
biorę 150mg wenli. Podzielone na dwie dawki. Stanęłam dziś na wadze i jestem załamana! To jakaś tragedia. Nie jem więcej, nie zmieniłam trybu życia, to musi być od fluanxolu! Mam ochotę się rozpłakać. Za tydzień idę do lekarza. Dopiero! Postanowiłam dzisiaj już nie brać wieczornej dawki fluanxolu. Temu lekowi dziękuję.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez adamo_ 23 sie 2011, 10:56
Guzik napisał(a): Nie jem więcej, nie zmieniłam trybu życia, to musi być od fluanxolu! Mam ochotę się rozpłakać.

Ja nie jestem taki pewien, czy to od fluanxolu, po drugie jak chcesz płakać, to słabo coś działa ta wenla.
adamo_

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 23 sie 2011, 11:17
A to na wenli nie można umierać?
A od czego? Nie widzę innej możliwości! W skutkach ubocznych jak byk wzrost wagi i ja to mam. Systematycznie tyłam 1/2 kg na miesiąc i zaczęło się od czasu fluanxolu! Nigdy wcześniej waga tak mi nie rosła tylko trwała sobie. Wahała się tam 1,2kg ale nie takie coś! Jak brałam samą wenlę to waga stała w miejscu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez adamo_ 23 sie 2011, 13:50
Od wenly ja przytyłem.
adamo_

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez dolmetscherin 30 sie 2011, 21:05
Ja też przytyłam trochę po fluanxolu, ale to jest połączone ze wzrostem apetytu. Poza tym lek trafił w moje potrzeby, obniżył senność i zlikwidował zmiany nastroju.
P

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 30 sie 2011, 21:24
Akurat u mnie wzrostu apetytu nie było. Jadłam zwyczajnie, tak jak jadałam i jadam a waga rosła jak szalona. Ale poza tym lek super, poszła sobie otchłań, odzyskałam czepność z własnym działaniem, o derealizacji też zapomniałam.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez malwina77 31 sie 2011, 06:44
Tak, Fluanxol to fantastyczny lek. Ja na nim schudłam 8 kilo. Także myślę Guzik, ze po prostu miałaś pecha, ze tak twój organizm w ten sposób zareagował.
Syndrom Hallervordena-Spatza

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 31 sie 2011, 11:09
Ja chce fluanxol! Nie zmieniłabym leku gdyby nie ta waga. Czemuuuu.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Michuj 31 sie 2011, 11:13
Guzik, ale waga rosła dlatego, że miałaś wilczy apetyt, czy zwolnina przemiana materii?
Michuj

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Katixx 31 sie 2011, 11:19
Michuj, przeciez napisala Guzik, ze jadla zwyczajnie

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez malwina77 31 sie 2011, 11:24
Guzik, ja tez utyłam ponad 15 kilo na moim ulubionym neuroleptyku- olanzapinie. I niestety lekarz powiedział, ze trzeba zmienić go na inny. Jeśli przyrost wagi tak cie martwi to jest kilka neuroleptyków po których teoretycznie się nie tyje. Mnie się poza tym wydaje, ze bardzo rzadko zwiększa się waga po Fluanxolu. Moze to jednak wenlafaksyna jest za to tycie odpowiedzialna?

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 31 sie 2011, 15:34
wenle brałam przez długi czas bez dodatku innych leków i nie tyłam (ponad pół roku chyba). Waga sobie była jaka była, początkowo nawet schudłam ale to dlatego że w pierwszych dniach brania nie mogłam patrzeć na jedzenie, było mi okropnie niedobrze. Potem zaczęłam neuroleptyki do tego, różne, aż w końcu przyszedł czas na fluanxol, bardzo dobrze na mnie zadziałał, lepiej niż sulpiryd, czułam się prawie normalnie ale zaczęłam tyć. Stopniowo, powolutku aż doszło do wagi której przeżyć nie mogę i wtedy odstawiłam. Może kiedy wrócę do swojej wagi wrócę do fluanxolu ale w mniejszej dawce? i wtedy nie będę tyła? może za drugim podejściem już tak organizm nie zareaguje? Czy to możliwe? Jenyś. Na razie muszę jakoś pożyć i zobaczyć co się będzie działo. Może ta waga nie rosłaby tak w nieskończoność? Nie wiem czy dobrze zrobiłam że odstawiłam ten lek. I teraz mam jakiś nowy, na własne życzenie i nie wiem co o nim myśleć. ehhhh.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez malwina77 31 sie 2011, 15:47
Hmmm, brałam oba leki i Fluanxol lepiej działał na depersonalizacje i derealizacje niż Ketrel.

Wenlafaksyna 75 mg
Mianseryna 60 mg
Lamotrygina 200 mg
Hydrochlorothiazid 25 mg

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 31 sie 2011, 16:01
I fluanxol działa też chyba aktywizująco, co mnie się przydało, bo wyciągnął mnie ze stanów uwiądu i niemocy, które pojawiały się na zmianę.

Sortuj wg