FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 29 kwi 2011, 17:12
Czy ktoś utył na tym leku? Ja nie wiem czy mam jakąś fazę na jedzenie po fazie jadłowstrętu, czy to lek tak wzmaga apetyt?

-- 29 kwi 2011, 17:19 --

Wróciły mi moje emocje. Mój śmiech nie jest jakiś taki mechaniczny tylko autentyczny. Przypomniały się mi czasy kiedy potrafiłam przez całe lekcje się z czegoś śmiać i nie mogłam się uspokoić z tego śmiechu. Trochę wstyd mi było śmiać się dziś na ćwiczeniach ale byłam taka szczęśliwa że to takie moje! :) Nawet broszkę zrobiłam po powrocie do domu. I czuję się na siłach aby jeszcze dziś pracować nad licencjatem. Czuje się pięknie.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 29 kwi 2011, 17:46
No to świetnie. Ja tez czuję się sobą :lol: Tylko to dziwne nadpobudzenie :/ Mnie sie to nie podoba, ja z natury jestem nadpobudliwa i to dla mnie trochę za dużo, ale jak już chyba bodajże Adamo mówił, że to dopamina i powinno przejść :)
A co do jedzenia mam właśnie jadłowstręt hehe jak widać co kraj to obyczaj ;)
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Darko111 30 kwi 2011, 20:55
Michuj czy przyjmowanie leku w trze dawkach 05mg(1-1-1) jest dobrą decyzją bo na ulotce leku jest napisane ze w dwóch dawkach i żeby ostatnia dawka nie była po godzinie 16 a ja biorę ostatnią dawkę po godzinie 18 trochę mam kłopoty ze snem często się budzę ale to dziwne wcale mnie to nie denerwuje i nawet czuję się wyspany (nie jak było przy asentra 50mg przebudzenie to była masakra branie na szybko nasennych leków hydroxyzinum vp guzik to pomagało)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Michuj 30 kwi 2011, 21:15
Darko111, Tylko raz wziąłem Flunaxol, więc nie mam jakiś większych doświadczeń. Ale fakt, że lek ostro speedował i nie było szans na zmrużenie oka. Nie wiem jak to wygląda przy dłuższym braniu. Myślę, że powinno się stopniowo dochodzić do dawki 3x dziennie. Ale lekarz o tym decyduje ;)
Michuj

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Korba 30 kwi 2011, 21:18
Darko111, po 18 to za późno na branie fluanxolu, wg mnie. ale takie rzeczy jak dawkowanie to się z lekarzem konsultuje.

czasem odnoszę wrażenie, że połowa forum sama sobie zapodaje leki :shock:
jak bierzecie od lekarza receptę to nie dostajecie informacji jak dany lek brać?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 30 kwi 2011, 21:59
No ja dostałam fluanxol 3x dziennie właśnie od lekarza (co mnie oczywiście bardzo dziwi :shock: )
Ostatnią dawkę biorę o 20, ale jakoś śpię, tylko jak się kładę to drży mi całe ciało :lol:
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Darko111 30 kwi 2011, 22:12
No właśnie ja też mam brać 3X tak zalecił lekarz i jak tu nie brać po 18

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Michuj 30 kwi 2011, 22:24
to leki na recepte są? :mrgreen:

-- 30 kwi 2011, 21:25 --

Darko111, Możesz powiedzieć, że masz problemy ze snem. Coś Ci powinien poradzić ;)
Michuj

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 01 maja 2011, 21:26
Przybywam aby powiedzieć, że fluanxol jest kochany. Czuje się naprawdę bardzo dobrze. Ja np. czasem nie czuje się aby iść spać ale jak się położę to zasypiam i budzę się raniutko dziwnie wypoczęta i gotowa do rozpoczęcia kolejnego dnia a nie taka rozmyta z uwiądem. Wcześniej wszystko co robiłam, jeśli robiłam urastało do heroizmu. Teraz jest normalniej. Nawet jeśli utyję, a będę się czuła tak jak się czuję, to jakoś przeżyję.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 01 maja 2011, 21:43
Guzikaż serce rośnie jak czytam :D

-- 01 maja 2011, 21:44 --

Ja mdłości prawie wcale już dzisiaj nie miałam...i apetyt też ok jakiego już od 2 tyg nie było
Odpukać ;)
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Darko111 02 maja 2011, 16:37
Przepraszam ja nie na temat powiecie mi gdzie najlepiej jechać na wczasy góry morze z moją chorobą (depresja lękowa/ nerwica lękowa)

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 05 maja 2011, 17:57
Przykro mi, ale nie wiem
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 05 maja 2011, 19:23
zabolik, jak się czujesz?

Darko111, A może nie jest takie ważne gdzie, ale w jakim towarzystwie?Musisz pierw odpowiedzieć sobie na pytanie jak wyobrażasz sobie wczasy, jak chciałbyś je spędzić. Nikt nie powie Tobie gdzie jechać bo raczej nikt tego nie wie. To bardzo indywidualna sprawa.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 06 maja 2011, 07:25
Darko111, Tylko raz wziąłem Flunaxol, więc nie mam jakiś większych doświadczeń. Ale fakt, że lek ostro speedował i nie było szans na zmrużenie oka. Nie wiem jak to wygląda przy dłuższym braniu.

Po 5-6 dniach przechodzi :)

-- 06 maja 2011, 07:28 --

Czuję się dobrze, wręcz zdrowa ja ryba.. prawie ;) Efekty uboczne odeszły w niepamięć, nawet nie wyczuwam żadnej różnicy w momencie wzięcia tabletki. Apetyt wrócił większy niż wcześniej hehe.. a propo obżarstwa ;) Lekkie napady lęku objawiające się przyśpieszonym biciem serca, leciutkim niepokojem, zmęczeniem.....i Tyle :) Co w praktyce okazuję się kroplą w morzu poprzednich ataków. Także sukces :) Oby tak dalej... A ty Guzik :?: , gdzieś czytałam że nie poszłaś na zajęcia bo jakieś lęki :(
ZaP

Sortuj wg