FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 25 kwi 2011, 19:23
Ale to takie bardziej może sztywnienie mięśni? nie wiem, tak jakoś zastygają jakby. Dziwne to trochę. Nie wiem czy działa aktywizująco, ale d/d szybko zmniejszył co mnie bardzo cieszy bo z tego względu zdecydowałam się zacząć brać wcześniej niż miałam.

-- 27 kwi 2011, 22:52 --

Puk puk, czy ktoś bierze fluanxol?

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 28 kwi 2011, 08:30
Witam,
ja pierwszy raz biorę te leki i dostałam fluanxol i cloaxil
Po fluanxolu czuję się jak po lekkim spidzie i nie wiem czy mi się to podoba. I takie dziwne zakręcenie w głowie (tak też po spidzie się działo) I mdli mnie :/
Myślicie że to mi przejdzie???

A i powiedzcie mi jak wy tą małą tableteczkę przekrawacie na pół. Ja już nie mam szans wziąć drugiej połówki bo wszystko się rozwala
kiedy będę mogła już zacząć się cieszyć
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Adamo 28 kwi 2011, 09:35
Guzik, i jak działa?

zabolik napisał(a):Po fluanxolu czuję się jak po lekkim spidzie i nie wiem czy mi się to podoba. I takie dziwne zakręcenie w głowie (tak też po spidzie się działo) I mdli mnie :/

Dopamina :smile:. Powinno przejść.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 28 kwi 2011, 15:22
Dopamina . Powinno przejść.

Kiedy ??
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 28 kwi 2011, 15:31
Ja to biorę całą, a teraz to w sumie dwie (mam jedną drażetkę w dawce 0,5 mg). Nie czuje się wcale jak na jakimś spidzie, lek poradził sobie z nasilającą się d/d a to dla mnie bardzo ważne. Czuje się w miarę znośnie, więc działa bo nie jest tragicznie. Nawet rano daję radę zwlec się z łóżka, i nie zalegam nieprzytomna do południa. I mogę prowadzić samochód, co było niemożliwe na rispolepcie. Wczoraj nawet dałam radę napisać kilka ładnych stron pracy dyplomowej i poszło mi to całkiem sprawnie, bo nie działałam w uwiądzie i moje działanie mniej ode mnie odseparowane i pustka mnie nie zalewa.

zabolik, może te mdłości miną? Mnie wczoraj okropnie mdliło jak zwiększyłam dawkę, ale myślę że organizm może się przyzwyczaić.

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Adamo 28 kwi 2011, 15:40
Spoko, chociaż inni pisali o spektakularnej poprawie.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 28 kwi 2011, 16:06
Ja mam mała dawkę 3 x pół tabletki, czyli w sumie 0,75mg/dobę. Może organizm że pierwszy raz tak reaguję? I co w sumie ważniejsze, wzięłam pierwszą tabletkę jak mi się zaczynał wkręcać lęk i od razu przeszło. I lęków nie mam. Ale za to duszności zostały, co w zasadzie fluanxol dostałam własnie na duszności.

A jeszcze do wczoraj chodziłam cały czas z lękiem za plecami.
A tak z innej beczki, czy ataki lęków można mieć od niedoczynności tarczycy?

-- 28 kwi 2011, 17:14 --

Guzik a masz może takie ciemniejsze dłonie po tym leku??
ZaP

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 28 kwi 2011, 17:55
zabolik, Ciemniejsze dłonie? Nie, raczej nie. Jeśli to pierwsze takie leki które bierzesz to pewnie tak jest że reaguje na coś nieznanego. Po kilku dniach bardzo możliwe że część problemów zniknie, np. te mdłości. Fajnie, że tak zadziałał Tobie na lęk. Jeśli chodzi o ataki i niedoczynność tarczycy, to najlepiej zapytać lekarza. Chociaż lekarze zalecają zbadanie hormonów tarczycy, aby upewnić się, że jest ok bo czasem objawy występujące w nerwicy mogą wynikać z jakiś problemów tarczycowych.

Adamo Sulpiryd chyba podobnie na mnie działał, więc raczej nie odczuwam spektakularnej poprawy. Być może gdybym wcześniej brała fluanxol miast sulpirydu to bym taką poprawę odczuła. W sumie to biorę od soboty więc może jeszcze będzie lepiej?

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Adamo 28 kwi 2011, 17:57
No może, chociaż na mnie raczej działał na początku sulpiryd, a potem przestał w ogóle. Obawiam się, że z fluanxolem może być podobnie.
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Guzik 28 kwi 2011, 18:51
No nieeee, lepiej niech nie przestaje działać! Na mnie też zadziałał od razu (fluanxol i sulpiryd) ,ale może z czasem będzie lepiej?

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Adamo 28 kwi 2011, 18:59
Może...
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Darko111 28 kwi 2011, 23:20
Witajcie jak dla mnie lek zbawienie jestem na nim trzeci dzień w dawce 05mg (1-1-1)
lęki rozdrażnienie znikają wychodzę do ludzi rozmawiam z nimi co do tej pory było dla mnie wielkim lękiem robię zakupy nie mam żadnych obaw i niepokoju.Prowadzę samochód i jest naprawdę SUPER!!!!
Poprzednim moim lekiem była asentra 50mg (1-0-0) i była to dla mnie trzy tygodnie męczarnia po trzech dniach byłem w takim stanie ze nie było ze mną żadnego kontaktu byłem już spakowany do szpitala ale gdyby nie żona to bym ta trafił no gdyby nie leki dodatkowe to nie wiem co by zemną było ALE JEST FLUANXOL I JEST POPRAWA 70% I TO W TRZY DNI SUPER OBY TAK DALEJ TO BĘDZIE SUPER

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez Michuj 28 kwi 2011, 23:27
Jest to efekt pierwszych tabletek. Ale życzę Ci, żeby chociaż coś podobnego utrzymało sie dłużej ;)
Michuj

FLUANXOL (Flupentiksol)

przez ZaP 29 kwi 2011, 16:17
guzik powiedz mi i jak ci idzie z fluanxolem?
ZaP

Sortuj wg