FLUPENTIKSOL (Fluanxol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy flupentiksol pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
53%

Nie
10
23%

Zaszkodził
10
23%

Liczba głosów : 43

Re: Fluanxol

przez depresyjny098 19 sty 2010, 15:56
Po prostu po spożyciu drugiej porcji wczoraj..a miało to miejsce w okolicach 15.30...tak trochę się poczułem taki troszeczkę otępiony na tyle że nie mogłem sobie przypomniec pinu do karty.p.takie uczucie sklejonych myśli...kłopot w ich zebraniu..po kilku godzinach czarne chmuty nad umysłe się rozstąpiły...oczywiście nie w takim dużym stopniu jak po rispo czy perna...że poprostu moja twarz świadczyła o daleko posuniętym debiliźmie......p
ale taj jak mówię ..ciężko szukac przyczyny na razie...nie chcę wyciągac daleko idących wniosków...kwestia dogrania dawki...pory...w końcu ile ja go biorę...kilka dni?
nie..... na dzień dzisiejszy nie mogę mówic o aktyzji...na początku tak jakby była.... teraz nie...wręcz troszeczkę przymułka i większe zapotrzebowanie na sen ....co w moim przypadku jest niebywałe....szczerze mówiąc to właśnie przydał by mi się taki ogień....takie uczucie że jak coś będzie nie halo to ktoś będzie miał ze mną kłopoty...p....ale nerwy i sen niech by pozostały nienaruszone...po prostu nie ich kosztem... ach...marzenia....
depresyjny098

przez przemo2600 19 sty 2010, 19:20
Hej,

Ja dziś wziołem 2,5 mg. flunaxolu z rana i było ok.

Ale tak około 11:30 strasznie spieło mi całe ciało. Byłem napięty jak kołek, po prostu sztywny.
Czy myślicie, że może to być powodem zwiększenia dawki flunaxolu?

Coraz bardziej zaczynam przyglądać się Waszej dyskusji na temat tego Solianu? Czy on pomaga na ciężkie lęki?

Pozdrawiam,

Przemo

przez zdesperowany1 19 sty 2010, 22:35
ale co pierwszy raz 2.5 mg? przeciez od takich dawek sie nie zaczyna;/ to masakryczna ilosc;) ja jestem obecnie tydzien wolny od ssri wiec jeszcze poczekam do soboty i wtedy sprobuje z fluanxolem po czym zdam relacje;) OBy okazal sie zbawienny w skutkach!~:)
zdesperowany1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rober6666 19 sty 2010, 22:56
hehehehe
Przemo poszedł na całosć
ja jescze nigdy tyle fluanxolu nie wziąlem mimo że mam z nim do czynienia już 2 miechy.Pewnie by mnie też spięło i zmiażdżyło hehehe
aktualnie biore 1,5 mg na dobe w 3 dawkach podzielonych i jest git
Ale od jutra spróbuje wrzucić pomalutku Solian (taki nowszy fluanxol i sulpiryd -dodatkowo oprócz na receptory dopaminowe D2 działa jeszcze na dopaminowe D3 więc może będzie jeszcze lepszy efekt...)
Zdam relacje moi drodzy
jak bedzie coś nie tak to zarz wracam do naszego fluanxolu który mi życie uratował.
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez przemo2600 19 sty 2010, 23:36
Dla mnie te dawki nie są zbyt przygniatające,

Może faktycznie przegiołem z dawką. Dla mnie 1,5 mg to jak "łaskotki". Nie czuję. Może nie trafiony.

Tak, czy owak dziś mamay 0:1 z tą kurwo-nerwo-szmatą. Jutro może będzię lepiej. Ale jest ciężko.

Pozdrawiam,

Przemo

przez zdesperowany1 19 sty 2010, 23:58
ja wrzucam w piatek:)) 0.5 z rana a potem po poludniu:) i bede hardcorem:D
zdesperowany1

przez przemo2600 20 sty 2010, 10:01
Powiem Wam,

Dla mnie to nie są dawki hardcorowe.

Zastanawiam się nad tym solianem. Co on daje więcej niż flunaxol. Bo u mnie to chodzi głównie o efekt wyciszenia.

Pozdrawiam,

Przemo

przez rober6666 20 sty 2010, 10:12
Solian raczej bardziej cie nie wyciszy-wręcz przeciwnie. On działa bardziej aktywizująco na pewno niż Fluanxol...
NON SERVIAM

obserwowany

przez depresyjny098 20 sty 2010, 10:13
Takie wyciszenie..stabilizacja emocjonalna..poczucie takiej normalności...ale zarazem energia i chęc do działania...
coś mi się wydaję że to nie tylko twoje cele.....
u mnie taki irytujący ból mnie doprowadza do flustracji...jak by nie patrzec to chyba na tle nerwowym ..tylko że towarzyszy on nawet przymółce , także dziwna sprawa...właściewie to już gubię się w zeznaniach na jego temat.
raz większy raz mniejszy ale jest......
bynajmniej taki że do tego południa....no ...tak nawet do 15 chętnie bym przespał....albo przesiedział w domu...przy takiej okoliczności też jest w miare....tyle że ja chce życ...
bo później o dziwo się jakoś kręci,...p
i jak tu kuźwa życ kiedy do 15 tyle się dzieję....p....jest tyle możliwości...tyle panienek..p....a tu jakieś dziwne uczucie którego nie rozumiem
?
..........niezły jest motyw na opakowaniu zyprexy......tak sobie czytam skutki uboczne.....a tu taki tekst......1 tam na cyba 10000 przypadkuów
,,śmierc z niewyjaśnionych przyczyn; POWAGA...nieźle
depresyjny098

przez rober6666 20 sty 2010, 20:36
Hej
Od dziś zacząłem zażywać zamiast fluanxolu Solian czyli amisulpiryd...
Stworzyłem nowy temat o nazwie " Solian" gdzie będę pisał o działaniu na mnie tego leku
Po pierwszej dawce minimalnej czyli 50 mg rano jest git
ani gorzej ani lepiej jak po fluanxolu, a to dobry znak jak nie jest gorzej....
Pozdrawiam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 23:25
Roobert kuuurwa ratuj:DD tak mna trzesie ze nie da sie wytrzymac.Myslalem ze sam ze soba dam rade ale to nie do wytrzymania.Jutro zaczynam z fluanxolem 0.5 mg z rana i 0.5 po poludniu.Ostatnia deska ratunku.Wiesz moze jak bardzo wychwytuje ten fluanxol wychwytuje te dopamine w dawkach do 3 mg?.Duze jest to dzialanie?
zdesperowany1

przez rober6666 20 sty 2010, 23:31
Atakuj pierw 0,5 rano
i nie zdziw sie jak Cie zamuli
...ale o akatyzji nie ma mowy
Dopamine wyłapuje tak średnio, czyli w sam raz żeby sie przekonać czy tego typu leki będą w Twoim przypadku skuteczne
mnie tak pięknie wyluzowal i przywrócił życiu. Fakt , troche zmęczony po nim jestem ale żyje i funkcjonuje ,nie myślę wogóle o spotkaniu 3 stopnia z tirem ,mam normalnie wysokie libido, śpie normalnie i zarabiam znów kasę
nie jest jak przed choroba , ale jest najlepiej jak było w trakcie choroby....
jak cie zmuli to walnij kawe i energetyka śmiało
jak nie będzie jakiś dziwnych objawów to po kilku dniach dorzuć sobie wieczorna dawke
trzymaj sie Stary
dawaj znaki jak tam
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

przez zdesperowany1 20 sty 2010, 23:45
okej ;) 0.5 mg rano czy jeszcze te 0.5 mg po poludniu?
zdesperowany1

przez rober6666 20 sty 2010, 23:53
....zobaczysz
jak cie te poranne za mocno zmuli i będziesz je odczuwał do wieczora to wieczorem juz nie wrzucaj......ale jak wieczorem nie będziesz juz odczuwał działania tego porannego 0,5 to zaryzykuj i wrzuć drugie 0,5 ...albo będzie git, albo cie uspi pieknie, albo rano będziesz jeszcze pólprzytomny
ale raczej będzie git
na pewno nie będzie takiej lipy jak po SSRI,tego możesz byc pewien
musisz sam to wyczuć
Robert
NON SERVIAM

obserwowany

Sortuj wg