MEDAZEPAM (Medazepam,Rudotel)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Re: rudotel

przez Ridllic 19 cze 2009, 10:42
nerwica lękowa z objawami somatycznymi pamietam że jeden z tej kompozycji leków rudotel i cloraxen pomagał mi na tyle że po kilku miesiacach objawy lękowe minęły
Ridllic

przez marcelina marcysia 19 cze 2009, 10:44
a miales przy tym drzenie rak

przez Ridllic 19 cze 2009, 11:05
nigdy nie przeżywałem objawów ubocznych leków może jakieś tylko drobne pogorszenie nastroju jedyny który mi dal w kość to Effectin ale wiesz czym to może być spowodowane jak to jest początek zażywania leku to może organizm tak reagować od jak dawna bierzesz go ?
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marcelina marcysia 19 cze 2009, 11:10
mi chodzi o to czy przy nerwicy lekowej mailes non stop drzenia rak np bardzo mi zalezy na tym bo wczoraj bylam u doktora i mam skierowanie do szpitala na terapie bo mam nos stop drzenie rak i niepokoj czuje

[Dodane po edycji:]

mi chodzi o to czy przy nerwicy lekowej mailes non stop drzenia rak np bardzo mi zalezy na tym bo wczoraj bylam u doktora i mam skierowanie do szpitala na terapie bo mam nos stop drzenie rak i niepokoj czuje

[Dodane po edycji:]

a slyszalam ze rudotel jest dobry

Re: Rudotel

przez Misiek_NL 28 wrz 2010, 18:48
Biorę dwa razy dziennie po pół tabletki 10 mg... od wczoraj

Po jakim czasie zaczyna to cudo działać ??
Misiek_NL

Re: Rudotel

przez cytrynka84 28 wrz 2010, 19:25
Misiek_NL powinien od razu w koncu to benzodiazepina
Osobiscie wzielam kiedys przez 2 dni po 1 tabl i nic nie odczulam,zadnego dzialania tego rudotelu :( ,ale to nie znaczy,ze tak bedzie u Ciebie.

przez anna_s1 26 sty 2012, 15:16
Na mnie ten rudotel w ogóle nie podziałał zupełnie. Miałam brać w przypadku mocnych ataków paniki. Zero efektu po 2 tabletkach. Musiałam wrócić do innych leków. Jeżeli wiedziałabym, że tak będzie, w życiu bym go nie kupiła...
Pomóż kotom: http://www.miauczykotek.pl/
Kosmetyki nietestowane na zwierzętach: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654

przez rok 05 kwi 2012, 09:30
Odświeżę temat, wczoraj lekarz przepisał mi Rudotel 10 mg, i po lekturze ulotki oraz forum mam wiele obaw przed łyknięciem. Zalecana dawka to 2 tabletki na dobę, rano i wieczorem. Ale nie tak dawno bo kilka miesięcy temu intensywnie długo brałem signopam i musiałem długo walczyć aby odstawić, a teraz się boję się następnego benzo. Po jak długim okresie korzystania z tego leku można się uzależnić.
bibi napisał(a):Lek działa od razu--to najważniejsze. Nigdy nie czytałam ulotki więc nie powiem ci jakie są skutki uboczne.
Powiem ci tylko że rudotel jest lekarstwem dla osób które nie mają silnych lęków. Jeżeli to ci lekarz przepisał to znaczy że szybko z tego wyjdziesz! ciesze się z tego :)

gratuluję silnej woli i nieczytania ulotek a w szczególności skutków ubocznych, ale nasuwa mi się pytanie czy ten bnzo jest taki delikatny i lepszy od innych
rok

przez Lu_80 08 sie 2015, 13:04
Zomiren do Elicea rozwalił mi system trawienny. Bóle brzucha itd. Dostałem Rudotel. Jak na razie to boli mnie głowa po nim.
Lexapro /Escitalopram/ - 10 mg

przez Piter1981 28 sty 2016, 20:08
czy ktos schodził z rudotelu? czy po okresie brania przez misiac a pozniej w okresie 3 miesiecy doraznie mozna sie uzaleznic?

przez agunka29 11 paź 2016, 13:07
Brałam rudotel przez prawie 3 miesiące pierwszo pół tab dziennie a po miesiące tylko ćwiartke tej tabletki od końca września biorę ta ćwiartke co dwa dni późniejco trzy dni itd. Teraz ostatnia wwzięłam 6 dni temu jak narazie jest ok odczuwam czasami lekki niepokój i chwilowe fascykulacje. Myślę że po 6 dniach nie powinno być gorzej. Zresztą sama już nie wiem

Sortuj wg