DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy duloksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
9
60%

Nie
4
27%

Zaszkodziła
2
13%

Liczba głosów : 15

przez chester 05 paź 2016, 09:08
kreatka U mnie też 12 dzień i też jest źle. Nawet coraz gorzej. Sam nie wiem ile czekać.

przez boogyman 06 paź 2016, 14:07
Dostałem ten lek mimo że mówiłem że po SSRI i SNRI mam kurde skutki uboczne: zwłaszcza pocenie i sprawy seksualne. Teraz 2 dzień biorę ten lek i już jestem negatywnie nastawiony po pojawia mi się pocenie dłoni a i tam na dole jakby nic nie czuję. (a i tak mam przez nerwicę problem z stosunkami). Nie wiem - coś może dorzucić na te sprawy seksualne, chociaż i tak nie sypiam teraz z nikim . Biorę 30mg. Jak wstrzelić się w lek. Pewnie zaczekam z 30 dni ale już moje nastawienie jest kiepskie i tradycyjnie skutki uboczne mnie zniechęcają. Mało osób go bierze widzę
Obecnie nic

przez chester 06 paź 2016, 15:03
Biorę prawie 2 tygodnie. K.....jest fatalnie. Z wenlafaksyną aż tak nie było. Wydaje mi się to bez sensu. Nie wiem czy dotrwam do 4 tygodni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ElkaPatelka 06 paź 2016, 18:11
Rowno tydzien i chyba zaczelo dzialac! Masakra. Wyszlam z domu i zalatwilam sprawe, ktora odwlekalam od tygodni bo wiazala sie z kontaktem z ludzmi i rozmowa. Zero atakow paniki. Jedyne co to w nocy gdy sie obudze mam wrazenie, ze nie jestem soba, ale po paru minutach zasypiam jakos. Szumi mi jeszcze w glowie, ale jest o wiele lepiej. Mam nadzieje, ze to nie jest chwilowe, tylko bedzie co raz lepiej

przez boogyman 06 paź 2016, 19:44
Ja jestem facetem i już po 2 tabletkach czuję jak bardzo ten lek wpływa na sferę seksualną. Kurde normalnie nic tam nie czuję że mam. Nie wiem czy coś dokładać to błędne koło. Ludzie chwalą selegilinę na te sprawy, ale podobno ona nie jest dobra dla nerwicowych. Bez leków też źle, z lekami jeszcze gorzej. Nie mam już pomysłu na siebie. Wydaję mi się że przerobiłem już wszystkie leki.
Obecnie nic

przez chester 06 paź 2016, 21:22
Dołoż Trittico. Ja jestem w stanie zaakceptować brak libido oby lek pomógł.

przez boogyman 08 paź 2016, 10:27
Ja mam problem z akceptacją siebie (miałem kiedyś trądzik) i teraz jak mi coś wyskoczy to jestem tak przeczulony, że unikam ludzi, każdy kontakt ze znajomym jest dla mnie udręką, więc się izoluję. Moja samoocena i wiara w siebie leży. Rzuciłem pracę, przegrywam oszczędności życia na giełdzie.Nie wiem czy te leki mi pomogą jak nie poprawię swojej cery. Dodatkowo mam problemy z sprawami seksualbymi, a teraz to wogóle masakra. Przecież ten lek to jakby wenla. Nie rozumiem dlaczego psychiatra mi go przypisał
Obecnie nic

przez chester 08 paź 2016, 22:06
Lek zaskoczył po 2 tygodniach. Jest działanie przeciwlękowe. Czekam na poprawę nastroju. Działa inaczej niż wenlafaksyna.

przez on248 09 paź 2016, 20:37
w jakim sensie działa inaczej od Wenlafaksyny bo mnie mnie to interesuje? obecnie przyjmuję selegiline , ale to tylko podwyższa motywacje,energię, i widoczne są właściwośći nootropowe, ale nie działa na lęki,

przez chester 10 paź 2016, 09:48
Gorzej czyli bardziej muląco. Wenla wystrzeliła mnie do góry, Cymbalta hamuje złe emocje. Biorę 18 dni, może jeszcze za krótko.

przez one-half 10 paź 2016, 21:32
boogyman napisał(a):Ja jestem facetem i już po 2 tabletkach czuję jak bardzo ten lek wpływa na sferę seksualną. Kurde normalnie nic tam nie czuję że mam. Nie wiem czy coś dokładać to błędne koło. Ludzie chwalą selegilinę na te sprawy, ale podobno ona nie jest dobra dla nerwicowych. Bez leków też źle, z lekami jeszcze gorzej. Nie mam już pomysłu na siebie. Wydaję mi się że przerobiłem już wszystkie leki.

Slusznie kolega podpowiedzial - jesli masz cos dokladac na te sprawy to tylko Trittico. Podkreca libido i poprawia erekcje (stosuje sie go na psychogenne zaburzenia erekcji, jest artykul Lwa- Starowicza w sieci na ten temat), copotwierdzam, ale problemy z interesem na dobre rozwiaza sie niestety tylko po odstawce :/

przez boogyman 11 paź 2016, 12:07
on half ja po trittico mam tylko erekcję w nocy i na tym się kończy. Na libido nie wpływa u mnie - a brałem solo je. Skonsultuję to z lekarzem. Wiem że można jeszcze mirtę, miansę, ale jakoś nie chcę tylu leków w siebie pakować, poza tym na razie duloksetyna też nie działa jakoś rewelacyjnie. Po prostu mam uczucie jakbym nie miał męskości. Dziwne uczucie
Obecnie nic

przez chester 15 paź 2016, 14:17
3 tygodnie. Lek jakoś działa. Nie czuję się mega szczęśliwy ale lęki wyciął. Dziwne, że dulo jest tak mało popularna. Biorę dalej. Zobaczymy.

przez magic 17 paź 2016, 16:33
ja biore dulo 30 mg od 5 dni po nawrocie depresji mega predzej byla wenlafaksyna ale przerwalem leczenie na spanie mam mirtazepine ponoc to dobre polaczenie z SNRI.
Malo popularny bo drogi nierefundowany jeszcze choc ja mam generyk dulsevie 30 mg za 40 zl a wejde na 60 mg po ile kupujecie ten lek ????
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Sortuj wg