DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy duloksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
9
60%

Nie
4
27%

Zaszkodziła
2
13%

Liczba głosów : 15

przez coccinella 06 maja 2015, 15:30
Może któryś w końcu zadziała. Dopóki mam szansę, to chcę próbować. W końcu leki pomagają wielu ludziom. Jeśli to nie poskutkuje, będę szukać gdzie indziej.
Nie chce mi się.

przez warrior11 06 maja 2015, 16:21
coccinella,
Życzę Ci,żeby zadziałał,chociaż sam jestem zwolennikiem tego,co naturalne i organiczne
a chemię ograniczyłbym na twoim miejscu do minimum i zbadaj sobie,czy nie masz niedoborów
witaminy D.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Psychopharm 07 maja 2015, 08:31
Podpisuję się pod tym co wyżej - każda osoba chora na depresję powinna na pierwszym miejscu zbadać poziom witaminy D i uzupełnić ew. braki.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coccinella 07 maja 2015, 16:28
Psychopharm napisał(a):Podpisuję się pod tym co wyżej - każda osoba chora na depresję powinna na pierwszym miejscu zbadać poziom witaminy D i uzupełnić ew. braki.

czy ten niedobór wychodzi w zwykłej morfologii czy też trzeba poprosić o inne badanie?
Nie chce mi się.

przez Patryk29 07 maja 2015, 17:49
coccinella, Trzeba zrobic konkretne badanie, nie zwykle, jezeli malo przebywasz na powietrzu to bardzo mozliwe, ze masz niedobory, ale to raczej nie spowodowalo twojej depresji, ale mozliwe ze pogarsza twoje objawy, slonce ma ogrmomny wplyw na nastrój czlowieka.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Psychopharm 07 maja 2015, 18:54
coccinella to jest badanie na poziom 25(oh). Niedobory witaminy D mogą mieć wpływ na depresję.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez hashim 13 maja 2015, 19:38
duloksrtyna bywa stosowana przy nietrzymaniu moczu

orientuje się ktoś czy pomaga przy częstym wstawaniu za potrzebą w nocy?

które leki ewentualnie pomogą

czytałem, że agoniści alfa-2 powodują zatrzymanie moczu

do tego mam pewnie nadreaktywne receptory muskarynowe

z prostatą wszystko w porządku

przez benzowiec84 26 sie 2015, 00:18
jak wygląda sprawa z libido u panów:P ??? staje po tym normalnie?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Rocky2 26 sie 2015, 08:15
benzowiec84 napisał(a):jak wygląda sprawa z libido u panów:P ??? staje po tym normalnie?

Nie brałem tego ale to prawie to samo co wenla, a wenla kastruje mocno.
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez benzowiec84 27 sie 2015, 16:06
Rocky2 napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):jak wygląda sprawa z libido u panów:P ??? staje po tym normalnie?

Nie brałem tego ale to prawie to samo co wenla, a wenla kastruje mocno.

z tym jest taka sprawa , kiedyś na paro byłem wykastrowany , ale dużo ludzi sie koło mnie kręciło , nawiązywałem łatwo kontakty z kobietami , bo gadałem jak z kumplem i nie widziałem w nich obiektu porządania ,potem one chciały się spotykać i coś więcej ,oczywiście nie wypaliło z mojej winy :)

teraz siedze sam w domu , nie jestem wykastrowany , nie gadam z nikim , jestem zamknięty w swojej klatce a kobiety pragne bardzo i libido mam wysokie :) .

Wybieram to pierwsze ,ale najchętniej chciałbym żeby lek podziałał i że jak dojdzie do czegoś to żebym mógł urzyć sprzętu , dlatego wole żeby nie kastrował , ale wątpie że w ogole podziała.

brałem już tak:
prawie wszystkie SSRI

Potem uderzyłem troche w dopamine i noradrenalinę
Bupropion
Seleglenina
Amisulpiryd
Reboksetyna

0 reakcji.

Kiedyś dobrze się czułem na tldp pramolan + doxepin . i na paroksetynie + tegretol , potem były tylko zjazdy w dół i szukanie leków i tak szukam i szukam i za /cenzura/ nic nie pomaga . siedze tylko w domu zamknięty. słońca moja twarz nie widziała w tym roku (chyba tylko raz jak byłem ze śmieciami) dlatego łykam d3 bo wyglądam jak albinos.
będę łykał tą duloksetyne ze względu zwiększania dopaminy w korze przedczołowej. mam nadzieje ze cos ruszy

przez Rocky2 27 sie 2015, 17:51
Potem uderzyłem troche w dopamine i noradrenalinę
Bupropion
Seleglenina
Amisulpiryd
Reboksetyna

Brałeś wszystkie te 4 substancje i żadna ci nie pomogła?
1.Znajdz cel.
2.Opracuj plan.
3.I rusz dupsko. Obrazek

przez benzowiec84 27 sie 2015, 19:09
Rocky2 napisał(a):Potem uderzyłem troche w dopamine i noradrenalinę
Bupropion
Seleglenina
Amisulpiryd
Reboksetyna

Brałeś wszystkie te 4 substancje i żadna ci nie pomogła?

żadna

przez jolziom 05 wrz 2015, 10:54
Czy mogę sobie odsypać z kapsułki 60mg tych kuleczek żeby zrobić na oko 30 mg ? Wysypię wenlafaksynę i nasypię Cymbalty bo mam jeszcze jedno opakowanie wenli) Dla mnie 60 mg to za duże pobudzenie już po pierwszej dawce jak po wenlafaksynie,

-- 29 wrz 2015, 20:53 --

Napiszę coś od siebie. Brałem cybaltę 3 tyg na nerwicę z bólami głowy somatycznymi. W moim odczuciu jest to to samo co wenlafaksyna z tym że po tym nie da się normalnie wysikać ;) Oj długo trzeba próbować a reszta to samo, pobudzenie itp.

przez enfren 18 lis 2015, 23:52
Zaczęłam właśnie brać duloksetynę na depresję. Mam przez następne 3 tygodnie brać 30mg. Lekarz przepisał mi, bo poprzednio dobrze zadziałała wenlafaksyna, ale nie podobały mi się skutki uboczne, zwłaszcza przy odstawianiu (zawroty głowy i impulsy elektryczne w głowie). Duloksetyna ma mieć podobne działanie ale mniej skutków ubocznych. Zobaczymy jak się będę czuć w nadchodzących dniach. Przy rozpoczynaniu wenlafaksyny miałam mega pogorszenie depresji, do tego stopnia że walczyłam ze sobą żeby się nie zabić...właściwie był to chyba stan mieszany depresji i manii. mam nadzieję że tego typu przeżycia mnie tym razem ominą.

Sortuj wg