DULOKSETYNA (Cymbalta,Yentreve)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy duloksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
9
60%

Nie
4
27%

Zaszkodziła
2
13%

Liczba głosów : 15

przez depresja24h 01 mar 2015, 20:45
Ja jestem innego zdania, duloksetyna dla mnie działa lepiej, gdyż nie wywołuje przynajmniej u mnie skutków ubocznych jak wenlafaksyna. W Stanach też częściej jest stosowana niż wenlafaksyna. Jak byłam na paroksetynie to nie czułam niczego, jakby mnie kto w ryja dał to pewno bym nic nie zrobiła, a na dulo przynajmniej czuje emocje. Daje ostro po kieszeni przy dwóch tabletach dziennie 270 zł na miesiąc + wizyta prywatna u lekarza. Dla tych którzy mają niepełnosprawność umiarkowaną, gdy wydaje się miesięcznie na leki ponad 100 zł, Urząd skarbowy odda Wam nadwyżkę powyżej tej kwoty i trzeba faktury imienne z apteki zbierać.Pristiq nie ma w Polsce, to chyba jest deswenlafaksyna,

przez devnull 01 mar 2015, 21:13
deswenlafaksyny nie ma w PL i raczej nie będzie.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez depresja24h 04 mar 2015, 09:34
Próbujcie ludzie tej duloksetyny mimo ceny, czuje się po prostu wspaniale, wszystkie objawy depresji mijają, od środka skręca mnie od energii... Boże aby ten stan się utrzymał, nie zabieraj mi tego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miko84 04 mar 2015, 10:00
Chętnie ale nie za taką cenę...
miko84

przez Kalebx3 04 mar 2015, 10:56
Gratuluję Depresja 24 ;) ,,, w końcu .
U mnie z gówienka wydobył mnie Brintellix ( w duecie z Paro ) .
Trzeba wierzyc i szukać ,,, nawet wtedy gdy sie stęka , jęka , męka ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez depresja24h 04 mar 2015, 14:23
miko84, w zyciu trzeba troche pokombinowac czasem po trupach...

przez miko84 04 mar 2015, 15:54
Jak nie masz kasy to tego nie przeskoczysz, w dodatku jak ktoś ma depresję to jego możliwości zarobkowania są słabe.
miko84

przez slow_down 05 mar 2015, 14:10
Ten lek bardzo mi pomógł.

Gdy tylko zobaczyłem jego cenę za 7 tabletek, moje zaparcia minęły jak ręką odjął.
slow_down

przez Miss Worldwide 06 mar 2015, 01:44
to ile to kosztuje w PL? a na recepte P nie jest taniej???

-- Pt mar 06, 2015 1:54 am --

Ja wiem jak wiele lat temu musialam w Polsce placic ponad 100zl za lek co miesiac. Niezla kicha. A w dodatku nie jest to lek ktorego mozna sobie nie wziac pare dni w razie czego. Jak ktos nie ma pewnej sytuacji materialnej to ja bym nie ryzykoala bo niech zabraknie na wykupienie leku na czas... ja bynajmniej nie moge antydepresanta zadnego nie wziac sobie pare dni... wyladowalabym w szpitalu. uciecie nagle leku powoduje u mnie bardzo zle skutki.. Ile razy cos pomylilam w dacie z receptami i zabraklo leku i lecialam kupic placac cala cene. Dobre jest to tutaj, ze moge kupic placac cala cene i doniesc recepte kiedy chce i oddaja kase. Inaczej z moim roztrzepaniem nieraz bylabym na pogotowiu po recepte jak juz przychodnia zamknieta.

-- Pt mar 06, 2015 1:59 am --

depresja24h, mnie w pierwszych miesiacach tez dal kopa do zycia. Biegalam na silownie po pracy nawet a ja nigdy nie chodzilam na zadna silownie ani zadnego sportu nie uprawialam. Nieststy nie jestem w stanie okreslic po jakim czasie zaczelam sie czuc gorzej i gorzej. Ale mysle, ze z rok bylo ok.
http://www.youtube.com/watch?v=XiCrniLQGYc

Pristiq 100mg
Lorazepam okolo 3-4mg na dobe, staram sie teraz aschodzic powoli, doszlam do 2.5mg
Tramadol na bol. Staram sie nie brac, chyba ze juz mocno kregoslup boli

Wczesniej: rozne benzo, seroxat, wenla, duloksetyna.

przez Kot_ 06 mar 2015, 08:06
Miss Worldwide, i tak to jest z tymi lekami, nawet jak jakiś zadziała, to wiecznie działać nie będzie. No ale dobrze jak chociaż przez rok można jakiegoś szczęścia z życia zaznać.
Kot_

przez depresja24h 06 mar 2015, 11:19
No teraz za paczke placilam 137 zl 60 mg ale patrzylam na cene w UK i jest znacznie tansza, wiec moze sie wybiore po kilka opakowan. Miss Worldwide to mnie najbardziej przeraza i codziennie kilka razy dziennie o tym mysle kiedy lek przestanie dzialac. Co gorsza nie moge o tym uczciwie z lekarzem pogadac bo bedzie mi mowil ze mi sie wydaje terapia itd stara plyta. Niebawem jednak bede miec prawdziwa ketamine moze ona bedzie dzialac na stale.

przez Kot_ 06 mar 2015, 11:24
Sam bym ketamine chętnie kupił, gdybym miał tylko źródło dobre i pewne.
Kot_

przez miko84 06 mar 2015, 12:46
depresja24h skąd będziesz mieć ketaminę? Oficjalne źródło czy "undergroundowe"?
miko84

przez slow_down 06 mar 2015, 12:53
Pewnie wlew ketaminowy w Poznaniu. Tylko tam się to stosuje jak chodzi o PL.
slow_down

Sortuj wg