AGOMELATYNA (Valdoxan)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
7
29%

Nie
10
42%

Zaszkodziła
7
29%

Liczba głosów : 24

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez CórkaNocy 01 wrz 2013, 17:54
kiedyś się bałam wybuchu wojny jak były jakieś konflikty na świecie, teraz na wenli mam tak wyrąbane na wszystko, że się nawet tego nie boję, bo mi to wisi, chyba na tym też polega ten efekt przeciwlękowy wenli, może i znieczula, ale za to też normalnie przejmowałam się aż za dużą liczbą rzeczy, teraz mam wiele rzeczy w dupie, nawet jak zdarzały mi się na tej wenli jakieś przykre bardzo dla mnie rzeczy to miałam wrażenie, że docierało to do mnie częściowo, nie jestem taka emocjonalna, ale to i nawet dobrze, bo nie rozpaczam tak jak dawniej z powodu samotności, mam to gdzieś
CórkaNocy

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Kalebx3 01 wrz 2013, 18:04
To nie wojna tylko jednostronne przyjmowanie obrażeń...

Zginie wielu ludzi i to już nie jest mi obojętne.
Kolejna wojna ,,,a prawie wszędzie Amerykańce .
Muszą mieć tam interesy ,za frico by tam nie jechali i nie podstawiali łba.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Evona 02 wrz 2013, 08:39
Kalebx3, zdecydowanie popieram.

Co do leku, pozwólcie że opisze Wam jak się czuję, może komuś się to kiedyś przyda.
Spałam dużo gorzej niż zeszłej nocy, już bez takich wyrazistych snów. Jestem za to nerwowa. Czułam też lekkie kłucie pod żebrami z prawej strony.
Byłam też na badaniu krwi (ALAT - próby wątrobowe) zlecone przez mojego psychiatre. Mam na krew chodzić co tydzień, więc moje obawy o wątrobę wróciły....ale bez paniki :)
Ogólnie nie czuję poprawy, ale to troszkę za wcześnie. Ponoć lek zaczyna działać po 5 dniach,a u mnie ledwie 2 minęły.

Miłego i spokojnego dnia :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Ramanujan 02 wrz 2013, 08:43
Evona, mój brat brał ponad miesiąc i nic... Nie znam się, ale skoro lek jest tak drogi, to powienien działać dużo szybciej...
Ramanujan

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Evona 02 wrz 2013, 08:49
Ramanujan, cena jest kosmiczna. Mało na serce w aptece nie zeszłam jak usłyszałam ile za to chcą! W przeliczeniu na złotówki 220zł...tutaj nie ma refundacji leków, tylko są "poziomy". Jak w danym roku osiągniesz pułap 900dkk(520zl) to za kolejne leki na których lekarz dopisze zniżka płacisz 50%. Pozniej za 1500dkk - 75%. Tak czy siak drogo za ten lek. Z pewnością nie będę kontynuować leczenia Valdoxanem. W kolejce czeka już wenla.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Ramanujan 02 wrz 2013, 08:52
Evona, lekarz miał ponoć od jakiegoś przedstawiciela medycznego. :mrgreen: Dzięki temu brat brał przez ten miesiąc za darmo, a mamy w domu jeszcze 3 opakowania. :mrgreen:

Z wenlafaksyny uciekam, jeden z gorszych leków które brałem, ale może Tobie pomoże. ;)
Ramanujan

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez xanonymous 02 wrz 2013, 14:34
Evona,

Przeczytałem kilka Twoich postów. Dlaczego odstawiłaś fluoxetyne? Pisałaś że dużo Ci pomogła. Mialaś jakieś uboczne skutki czy poprostu nadszedł czas zakończyć terapie? Brałaś fluoxetyne aż 60mg. Jak długo odstawiałas ten lek / schodzilaś z dawki do 0?

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Evona 02 wrz 2013, 17:41
xanonymous, flouksetyne brałam kilka miesięcy. Skończylam brac w grudniu 2012, i przestałam brać za zgodą lekarza bo czułam się fantastycznie. Niestety po odstawieniu przybyło mi w 4 tygodnie 12kg z powietrza. Nie schodziłam z dawki, zwyczajnie przestałam brać z dnia na dzień. Jedyne skutki uboczne jakie miałam podczas brania to ujemne libido. Chętnie wróciłabym do fluo, ale widmo przybrania na wadze kiedyś tam sprawia ze rezygnuję. Już teraz wyglądam jak pulpet (167cm/79kg) i strasznie ciezko jest zrzucic choc z 1 kg.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez xanonymous 02 wrz 2013, 21:36
Po odstawieniu z czasem to fantastyczne uczucie znikło? Znowu cie sie pogorszyło, że dalej sie leczysz?

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez socjopatia 03 wrz 2013, 18:00
Wyczytałam o agomelatynie w książce pod patronatem Focusa "Mózg,umysł,świadomość",pisano tam o niej w superlatywach,jako przełom w leczeniu depresji. Chciałoby się wierzyć,że istnieje taka pigułka szczęścia;)

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez miko84 03 wrz 2013, 18:17
Większość tych super opinii o agomelatynie wydaje się zdrowo przepłacona przez firmę go produkującą, bo lek w badaniach wcale nie ma takich super wyników.
miko84

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Evona 03 wrz 2013, 19:41
xanonymous, zaczelam byc znowu bardziej nerwowa, wszystko mnie zaczelo dobijac, wiec stwierdzilam ze czas sobie znowu pomoc, wiec szukam czegos po czym nie przytyje. Niestety juz wiem ze Valdoxan nie bedzie tym lekiem. Wenfla albo sertralina, tylko co lepsze :?:

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez depas 03 wrz 2013, 19:54
Evona, musisz spróbować żeby sie przekonać, ludzie bardzo różnie reagują na leki niekiedy. Oba te leki które wymieniłaś są moim zdaniem naprawdę dobre i dla wielu osób skuteczne. Wenlafaksyna w szczególności jest dobra na stany lękowe, sertralina być może nieco lepiej działa na nastrój. Oba te środki z reguły w jakimś stopniu wpływają pozytywnie na napęd, często też zmniejszają łaknienie.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez xanonymous 04 wrz 2013, 13:30
Lepiej wroc do fluoxetyny, skoro ci pomogla wtedy to moze i teraz też zaskoczy. NAjwyzej wolniej odstawiaj i pilnuj diety + jakis sport, dlugie spacery, bieganie itp.

Zastanawia mnie skad aż tak dużo kilogramow ci przybylo i to w tak krotkim czasie, wiecej jadłaś, mniej ruchu mialas? MOżę jakośorganizm więcej wody naciągnoł.

Ja po lekach mialem lepszy apetyt i jadlem duzo ale z tego sie cieszylem bo mialem niedowage, wrecz staralem sie jesc jak najwiecej aby przytyc, no i przybyło mi z 12 kg ale w ciągu 6 miesiecy. A po odstawieniu znowu wychudlem:]

-- 04 wrz 2013, 13:53 --

Chociaz obawiam sie ze z tymi lkami to droga bez konca, trza bac leki chyba do konca zycia juz.

Sortuj wg