AGOMELATYNA (Valdoxan)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy agomelatyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
7
29%

Nie
10
42%

Zaszkodziła
7
29%

Liczba głosów : 24

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Siding Spring 08 kwi 2013, 19:51
Nie no akurat stwierdzenie ze leki dzialaja tak jak my chcemy jest jednak niewlasciwie. Bo mozna dojsc do wniosku ze one tak naprawde nie dzialaja. Skoro jeden chce od nich super energii i wlasnie takie dzialanie otrzyma a drugi wyciszenia ,sedacjii to wniosek jest jeden...Dany lek to placebo a to jak sie czujesz to Twoje wkręty. Lek to lek..ma leczyc a tym samym ma miec istotne , realne dzialanie.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Michuj 08 kwi 2013, 20:02
To że w jednym przypadku jest tak, w innym zupełnie inaczej, świadczy tylko o jej nieudolności. I generalnie leczenie opiera się na chybił-trafił.
Loża szyderców

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Marek1977 08 kwi 2013, 20:38
Najważniejsze to mieć świadomość że leki to jedynie środki a nie gwarant zdrowia.A szukanie i interesowanie się działaniami leków które ma się zamiar stosować jest rzeczą ludzka a że nie zawsze nasze wybory są trafne-nikt nie jest doskonały-ważne by uczyć się na własnych (i innych) błędach.Rozpoznawszy nieco teren mam wiedzę większą od medyka niekoniecznie w materii farmakologii ale jaki lek dla mojego organizmu może być najadekwatniejszy,nie wszystkie uczucia da się(i chce się) wyrazić w wywiadzie lekarskim.
Conscientia est, necesse est

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez tiktalk 08 kwi 2013, 22:41
no to już jest siekanie mózgu... ssri agomelatyna i buspiron wrzuć jeszcze zopiklon na sen :?
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Marek1977 12 kwi 2013, 18:54
Do agomelatyny dołączyłem bupropion,biore go 3 dni-załączyły mi się niestety ZOK i coś na wzór lekkiej paranoi.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Siding Spring 12 kwi 2013, 18:57
Czyli jak dobrze mysle to bierzesz obecnie agomelatyne fluoksetyne, buspiron i bupropion? Masakra z tym skakaniem po lekach. Pamietaj ze to sobie samemu szkodzisz.

Czym sie objawia ta cala paranoja? Czujesz jakies negatywne nakrecenie po wellbutrinie?

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Marek1977 12 kwi 2013, 19:02
nie,buspiron i fluo wziąłem tylko raz i odstawiłem uznając f ze w takim combo agomelatyna nie spełni założonej w niej funkcji-biore tylko bupropion i agomelatyne.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez tiktalk 14 kwi 2013, 00:35
trzy dni na agomelatynie i nic wielkiego się nie dzieje tzn. słabo działa na sen a powinien, w ciągu dnia lekka poprawa ale lek odpada nawet jeśli byłby rewelacyjny bo praktycznie nie można go brać dłużej jak 2-6 miesięcy może być szkodliwy przy dłuższym stosowaniu na wątrobę, ulotka, fora i lekarz odradzają ze względu na hepatoksyczność więc o czym tu gadać szkoda zdrowia

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Siding Spring 14 kwi 2013, 09:22
watrobe to mozna zawsze jakims srodkami zabezpieczac. Nie wydaje mi sie zeby az tak bardzo ago rozwalala watrobe...

U mnie juz troche czasu minelo na ago i dzialanie jest slabe...na pewno nie warte ceny. Liczylem ze jak cos kosztuje 200 zl to ma tam jakies dzialanie a tutaj lipa...ale spi sie lepiej.

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez nube 14 kwi 2013, 10:33
Ja bardzo źle reagowałam na Valdoxan. W ogóle nie mogłam po nim spać i bardzo kiepsko wspominam czas jego brania...

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez tiktalk 14 kwi 2013, 11:02
lubudubu ale perspektywa robienia badań wątrobowych co 4 tygodnie to paranoja, lek raczej nie na długie stosowanie

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Siding Spring 16 kwi 2013, 08:38
po 9 czy tam 10 tabletkach ago czuje uspokojenie...ale tez wchodzi jakis lekko melancholijny nastroj. Dziwne uczucie. A od dzisiaj z ranca i w poludnie dorzucam coaxil. :>

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez Siding Spring 16 kwi 2013, 08:38
po 9 czy tam 10 tabletkach ago czuje uspokojenie...ale tez wchodzi jakis lekko melancholijny nastroj. Dziwne uczucie. A od dzisiaj z ranca i w poludnie dorzucam coaxil. :>

AGOMELATYNA (Valdoxan)

przez xanonymous 28 cze 2013, 00:06
Tak jak każdy lek działać może róznie na rózne osoby, nawet na nas samych dany lek może działać innaczej w zalezności od naszego stanu. Kiedyś brałem venlafaxyne co prawda krotko i nie mialem sennosci po niej, tak pozniej po roku znow zaczolem brac venlafaxyne nawet mniejsza dawke i sennosc caly dzien. CZasem gdy przerwie sie zazywanie leku a pozniej do niego powroci to nie zawsze dziala tak jak na poczatku. Takżę chyba się człowiek nic nie dowie czytajac opinie innych., Trzeba poprostu sprobowac. Tu sporo opini: http://sprawdzlek.pl/valdoxan/ Kiedyś dostałem Abilify w dawce małej aktyzizujacej (400zł za opakowanie). Taki drogi lek (bo jeszcze zamiennikow nie robia zapewne na obowiazujacy patent) i co nudnosci lekkie, agresja, sraczka, aa 2 dni mialem stan podgoraczkowy. Moze po czasie by bylo lepiej ale juz tydzien brania mnie zniechecil. Nie ma co czytać o lekach . Dopoki sami nie sprobojemy to sie nie dowiemy czy na nas zadziala.

Sortuj wg