MIDAZOLAM (Dormicum,Midanium,Midazolam,Sopodorm)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Michuj 28 mar 2013, 18:02
koło 15 zł za 15 mg. 7.5 w okolicach połowy tej kwoty.
Loża szyderców

przez laden 12 mar 2015, 08:00
Wlasnie psychiatra przepisal mi ten lek na sen. No mam nadzieje, ze tym razem troche pospie :)
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez Arasha 12 mar 2015, 22:05
laden, a co próbowałeś do tej pory ? Od jak dawna masz problemy ze snem ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 12 mar 2015, 22:11
laden, Nie za dużo masz tych "usypiaczy"? Dwa benzo- chlordiazepoksyd i teraz midazolam, po 100mg kwetiapiny i chlorprotiksenu. A to nie są przeciwpsychotyczne dawki tych neuroleptyków tylko bardziej "anksjolityczne". Musisz mieć spore problemy z tym snem, ale zastanawiam się czy ten lekarz jest pewien tego co czyni...

Mnie po długim okresie "abstynencji" od antyhistaminików I generacji i ogólnie neuroleptyków z komponentą antyhistaminową -po 100mg kwetiapiny(Ketrel) zwalało z nóg na wieczór.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez laden 13 mar 2015, 05:12
Arasha, No ze 2 miesiace mam takie problemy jak nie dluzej. Oj nie mam pamieci do tych wszystkich lekow, ale ostatnio bralem cloranxen + chlorprothixen na sen i slabo sie spisywal. Wczesniej pamietam jeszcze olanzapina leciala na sen i nawet nie byla zla.

Dark Passenger, Czasem jak tak patrze na mojego psychiatre i wpatruje sie co tu dalej ze mna zrobic to sam sie zastanawiam czy wie co czyni :) No problemy ze snem mam i to spore. Nawet po tych dawkach ciagle pobudki sa norma. ehhh co tu czynic.
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez feniksx 07 mar 2016, 15:43
oj dostałem ostatnio to w szpitalu przed Zabiegiem....
kolega który leżał obok... wogóle nie odczuł działania tabletki i wszystko pamieta z operacji....
ja natomiast zostałem powalony, z tego co widziałem podali mi 11,5mg.... tak w kartotece bylo zapisane....
ale powiem tak ma moc.... bo brałem już clona i xanax, nic tak mnie nie powaliło jak to...
normalnie jak tabletka gwałtu.... zasnelem w trakcie rozmowy.... obudziłem się po operacji... a ponoc cala operacje z lekarzem gadałem.... szok !!!
nie pamietam nic.... ani grama....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez benzowiec84 07 mar 2016, 17:15
jedno z niewielu benzo z którym mało miałem styczność ,obok tetrazepamu i temazepamu . brałem to w głupim jasiu, razem z fentanylem, jak mialem wycinane migdałki :) i jak miałem biopsje wątroby to dali mi też ,ale brałem wtedy też regularnie 4mg klona/dz , wiec nie mogę ocenić . rekreacyjnych dawek nie próbowałem.

-- 07 mar 2016, 16:32 --

feniksx napisał(a):oj dostałem ostatnio to w szpitalu przed Zabiegiem....
kolega który leżał obok... wogóle nie odczuł działania tabletki i wszystko pamieta z operacji....
ja natomiast zostałem powalony, z tego co widziałem podali mi 11,5mg.... tak w kartotece bylo zapisane....
ale powiem tak ma moc.... bo brałem już clona i xanax, nic tak mnie nie powaliło jak to...
normalnie jak tabletka gwałtu.... zasnelem w trakcie rozmowy.... obudziłem się po operacji... a ponoc cala operacje z lekarzem gadałem.... szok !!!
nie pamietam nic.... ani grama....

tabletka gwałtu to flunitrazepam , ale dużo rzeczy nadaję się dobrze na gwałt :) , mianseryne rozkruszyć i lasce do piwa 60mg , padnie jak pal :P bez styczności z lekami blokującymi h1,psychotropami itp , to mogło by ją uspać na 48h :D

-- 07 mar 2016, 18:56 --

laden napisał(a):Wlasnie psychiatra przepisal mi ten lek na sen. No mam nadzieje, ze tym razem troche pospie :)

z twojego zestawu to po depakinie bym już nie wstał z łóżka , co za koszmarny lek :P , dostałem to kiedyś w psychiatryku na odwyku od alko i tylko spałem i ciężko mi było iść się wyszczać taki śpiący byłem,wogole nie wiedziałem czy dzień czy noc i co się dzieję , a że to był mój 2 odwyk ,to poprosiłem lekarza prowadzącego żeby mi zamienił na heminevrin i już było Si :) odwyk na codziennej fazie heminevrinowej miną przyjemnie :) Depakine to za kare dawać tak jak haloperidol :P
obserwowany

przez feniksx 08 mar 2016, 17:50
daj spokój żaden lek na mnie tak nie zadziałał... tylko właśnie w szoku jestem, że zasnełem na chwile jak mnie przebudzili to ponoc rozmawiałem, konwersowałem wykonywałem polecenia lekarza.... a nie pamietam ani grama.... po prostu czarna dziura...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez ernest00 10 maja 2017, 20:17
Nabyłem listek Dormicum 15mg, piękne niebieskie tabletki. Może w końcu zasnę. Albo będę miał jazdę życia. To drugi raz z midazolamem. Pierwszy był na toksykologii gdzie wlali we mnie ampułke tego czegoś i w połowie jak wstrzykiwała ja odlatywałem. Coś niesamowitego. Warto zaryzykować ;) Życzę sobie powodzenia. Pozdrawiam
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

przez Kalebx3 10 maja 2017, 20:26
to chyba ten lek po którym w mordzie po wzięciu pojawia sie gorzkość . Nie wiem jak tam w ampułkach , ale tabletki to żadna rewelacja .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez ernest00 10 maja 2017, 21:14
Ale w ampułkach midazolamu raczej nie da się kupić na receptę. Stosują tylko w leczeniu szpitalnym. Dlaczego tabletka miałaby nie być rewelacją. Ma zadziałać nasennie i mnie przypieprzyć do poduszki. Jak to zrobi to jest super ;) Innych efektów nie oczekuje, a jak zdarzy się niepamięć następacza (co po zolpi miałem jakiś czas) to będzie dopiero ciekawie, może nie rewelacyjnie ale bardziej przypałowo ;)

-- 11 maja 2017, 10:17 --

Kalebx3 Potwierdzam niestety Twoje słowa. Właściwie nic nie czułem po wzięciu tabletki. 30min później byłem troszkę przygięty i położyłem się spać koło 23. Podudka w pełnej gotowości i trzeźwości nastąpiła o 3 w nocy. Dobrałem zolpidem spałem do 11. Dziękuje za takie pseudo "cudo" nasenne dormi. Także tak jak mówiłeś tabletki żadna rewelacja. Już lepiej działa zolpidem. No ale ja zawsze wszystko musze poczuć na własnej skórze. Pozdrawiam
"Kupić wielką sztabę złota, wykuć w niej kibel, zesrać się i spuścić wodę łzami zazdrośników"

Sortuj wg