MIDAZOLAM (Dormicum,Midanium,Midazolam,Sopodorm)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez Michuj 28 mar 2013, 18:02
koło 15 zł za 15 mg. 7.5 w okolicach połowy tej kwoty.
Loża szyderców

przez laden 12 mar 2015, 08:00
Wlasnie psychiatra przepisal mi ten lek na sen. No mam nadzieje, ze tym razem troche pospie :)
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez Arasha 12 mar 2015, 22:05
laden, a co próbowałeś do tej pory ? Od jak dawna masz problemy ze snem ?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lord Kapucyn 12 mar 2015, 22:11
laden, Nie za dużo masz tych "usypiaczy"? Dwa benzo- chlordiazepoksyd i teraz midazolam, po 100mg kwetiapiny i chlorprotiksenu. A to nie są przeciwpsychotyczne dawki tych neuroleptyków tylko bardziej "anksjolityczne". Musisz mieć spore problemy z tym snem, ale zastanawiam się czy ten lekarz jest pewien tego co czyni...

Mnie po długim okresie "abstynencji" od antyhistaminików I generacji i ogólnie neuroleptyków z komponentą antyhistaminową -po 100mg kwetiapiny(Ketrel) zwalało z nóg na wieczór.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez laden 13 mar 2015, 05:12
Arasha, No ze 2 miesiace mam takie problemy jak nie dluzej. Oj nie mam pamieci do tych wszystkich lekow, ale ostatnio bralem cloranxen + chlorprothixen na sen i slabo sie spisywal. Wczesniej pamietam jeszcze olanzapina leciala na sen i nawet nie byla zla.

Dark Passenger, Czasem jak tak patrze na mojego psychiatre i wpatruje sie co tu dalej ze mna zrobic to sam sie zastanawiam czy wie co czyni :) No problemy ze snem mam i to spore. Nawet po tych dawkach ciagle pobudki sa norma. ehhh co tu czynic.
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

przez feniksx 07 mar 2016, 15:43
oj dostałem ostatnio to w szpitalu przed Zabiegiem....
kolega który leżał obok... wogóle nie odczuł działania tabletki i wszystko pamieta z operacji....
ja natomiast zostałem powalony, z tego co widziałem podali mi 11,5mg.... tak w kartotece bylo zapisane....
ale powiem tak ma moc.... bo brałem już clona i xanax, nic tak mnie nie powaliło jak to...
normalnie jak tabletka gwałtu.... zasnelem w trakcie rozmowy.... obudziłem się po operacji... a ponoc cala operacje z lekarzem gadałem.... szok !!!
nie pamietam nic.... ani grama....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez benzowiec84 07 mar 2016, 17:15
jedno z niewielu benzo z którym mało miałem styczność ,obok tetrazepamu i temazepamu . brałem to w głupim jasiu, razem z fentanylem, jak mialem wycinane migdałki :) i jak miałem biopsje wątroby to dali mi też ,ale brałem wtedy też regularnie 4mg klona/dz , wiec nie mogę ocenić . rekreacyjnych dawek nie próbowałem.

-- 07 mar 2016, 16:32 --

feniksx napisał(a):oj dostałem ostatnio to w szpitalu przed Zabiegiem....
kolega który leżał obok... wogóle nie odczuł działania tabletki i wszystko pamieta z operacji....
ja natomiast zostałem powalony, z tego co widziałem podali mi 11,5mg.... tak w kartotece bylo zapisane....
ale powiem tak ma moc.... bo brałem już clona i xanax, nic tak mnie nie powaliło jak to...
normalnie jak tabletka gwałtu.... zasnelem w trakcie rozmowy.... obudziłem się po operacji... a ponoc cala operacje z lekarzem gadałem.... szok !!!
nie pamietam nic.... ani grama....

tabletka gwałtu to flunitrazepam , ale dużo rzeczy nadaję się dobrze na gwałt :) , mianseryne rozkruszyć i lasce do piwa 60mg , padnie jak pal :P bez styczności z lekami blokującymi h1,psychotropami itp , to mogło by ją uspać na 48h :D

-- 07 mar 2016, 18:56 --

laden napisał(a):Wlasnie psychiatra przepisal mi ten lek na sen. No mam nadzieje, ze tym razem troche pospie :)

z twojego zestawu to po depakinie bym już nie wstał z łóżka , co za koszmarny lek :P , dostałem to kiedyś w psychiatryku na odwyku od alko i tylko spałem i ciężko mi było iść się wyszczać taki śpiący byłem,wogole nie wiedziałem czy dzień czy noc i co się dzieję , a że to był mój 2 odwyk ,to poprosiłem lekarza prowadzącego żeby mi zamienił na heminevrin i już było Si :) odwyk na codziennej fazie heminevrinowej miną przyjemnie :) Depakine to za kare dawać tak jak haloperidol :P

przez feniksx 08 mar 2016, 17:50
daj spokój żaden lek na mnie tak nie zadziałał... tylko właśnie w szoku jestem, że zasnełem na chwile jak mnie przebudzili to ponoc rozmawiałem, konwersowałem wykonywałem polecenia lekarza.... a nie pamietam ani grama.... po prostu czarna dziura...
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

Sortuj wg