SIBUTRAMINA (Merida,Zelixa,Lindaxa,Afibron) [WYCOFANY!]

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Re: Sibutramina

przez Paranoja 03 lut 2010, 23:41
co masz na mysli cele rekreacyjne?
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 03 lut 2010, 23:43
zgadnij :]
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Paranoja 03 lut 2010, 23:45
wielkich jazd po tym nie ma
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 03 lut 2010, 23:53
To dobrze. Za jakieś 3 tygodnie zapytam się psychiatry czy ten lek może mieć jakieś zastosowanie u mnie. Zobaczymy;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Paranoja 04 lut 2010, 00:06
jeśli go do tego czasu nie wycofaja całkiem ;)

"jakieś zastosowanie", sibutramina ma konkretne zastosowanie a nie jakieś. Jest to składnik leku na odchudzanie przy otyłości powyżej 30 BMI.
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 lut 2010, 10:50
Nie lap mnie za słówka z łaski swojej. Chodzi mi o to, że nie koniecznie tylko i wyłącznie lek ten stosuje się w skrajnej otyłości. Pytalem psychiatre gdy brałem wenlafaksynę o to, powiedzial, że nie wolno mieszać tych 2 leków razem. Powiedział, że nigdy nie zapisywał tego leku, ale w przypadku zaburzeń łaknienia, ewentualnie trochę jako stabilizator nastroju można by ten lek zastosować. No i dodał, że jak skończę brać wenlę możemy wrócić do tematu.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 04 lut 2010, 14:00
Wujek_Dobra_Rada, coz Ty taki nerwowy dzisiaj,??zle spales czy jak? :P
Paranoja, moze w Polsce przepisujà ten lek tylko jak masz powyzej 30 bmi,tu gdzie mieszkam wystarczy 24 8)
wovacuum

przez old-Wujek_Dobra_Rada 04 lut 2010, 14:15
W sumie warzywa+kurczak+ryż, dużo sexu przed spaniem powinno lepiej działać :D
old-Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 04 lut 2010, 14:20
Wujek_Dobra_Rada, :twisted:
wovacuum

przez Freddie Mercury 07 lut 2010, 12:54
Freddie Mercury

przez Paranoja 07 lut 2010, 13:27
wovacuum, specjalnie napisałam o tym BMI bo meridia jest wycofywana, może jest to skuteczny lek (sama brałam) ale przy OTYŁOŚCI czyli jak ktoś ma do zrzucenia 40 kilo, a nie komuś kto chce schudnąć 5 kilo do studniówki.
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 17:41
Paranoja napisał(a):wovacuum, specjalnie napisałam o tym BMI bo meridia jest wycofywana, może jest to skuteczny lek (sama brałam) ale przy OTYŁOŚCI czyli jak ktoś ma do zrzucenia 40 kilo, a nie komuś kto chce schudnąć 5 kilo do studniówki.

Moja znajoma tak sie przed ślubem odchudzała. Pare kilo zrzuciła. Nie zrobiła sobie żadnej krzywdy. Zadowolona z efektu. W dodatku coś wpspominała o lepszym humorze. No wiesz, często mi się zdarza jeździć po mieście szybciej a powinno się tylko 50 :(
A są może faceci doświadczeni z tym lekiem?;)
old-Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 07 lut 2010, 18:06
Paranoja, zrzucilam 5 kg :D na studniowkè siè nie wybieram..plywam, cwiczè.;sibutraminè odstawilam bo mialam zawroty glowy.
W Belgii Reductilu(sibutramina) nie wycofujà.i to fakt ma dzialanie lekko antydepresyjne.Aczkolwiek zdania sà bardzo podzielone na ten temat.
Wujek_Dobra_Rada, a co Ty chcesz zrzucac??dobrze sobie wyglàdasz 8)
wovacuum

przez old-Wujek_Dobra_Rada 07 lut 2010, 18:22
wovacuum napisał(a):Paranoja, zrzucilam 5 kg :D na studniowkè siè nie wybieram..plywam, cwiczè.;sibutraminè odstawilam bo mialam zawroty glowy.
W Belgii Reductilu(sibutramina) nie wycofujà.i to fakt ma dzialanie lekko antydepresyjne.Aczkolwiek zdania sà bardzo podzielone na ten temat.
Wujek_Dobra_Rada, a co Ty chcesz zrzucac??dobrze sobie wyglàdasz 8)

Dzięki, ale można lepiej ;) W połowe ciuchów wbić się mogę. Ale w związku, że postanowiłem przedłużyć branie wenlafaksyny narazie odkładam temat. Spróbuje tradycjynch metod :lol:
old-Wujek_Dobra_Rada

Sortuj wg