SIBUTRAMINA (Merida,Zelixa,Lindaxa,Afibron) [WYCOFANY!]

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Re: Sibutramina

przez marti marti 01 lut 2010, 22:03
spoczko ;) ja na sen biore 45 mg chlorprothixenu wiec zasypiam psych powiedziala ze bez problemu moge brac

przez old-Wujek_Dobra_Rada 01 lut 2010, 22:43
A czy odczuwasz ''bycie szczęśliwszą'' po tym leku? Podwyższa poziom serotoniny więc powinno tak być:) I czy faktycznie łaknienie jest znacznie mniejsze po tym leku?
old-Wujek_Dobra_Rada

przez marti marti 02 lut 2010, 15:16
czuje sie lepiej mam wiecej energii a co do uczucia glodu to nadal mam ale jest jakby stlumione w moim przypadku to i tak sukces bo kompulsywnie jem teraz nie mysle o jedzeniu:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez old-Wujek_Dobra_Rada 02 lut 2010, 18:44
Zapytam o ten specyfik gdy się wybiorę do lekarza.
old-Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 02 lut 2010, 19:23
marti marti, bralam sibutraminè przez okolo 3 tygodnie,wlasnie w celu schudniècia..fakt schudlam ale pojawily siè zawroty glowy wièc zaprzestalam.teraz pozostal mi basen rower i yoga polecam!!no i juz siè nie przejadam :D ogolnie z tego co wiem zdania sà podzielone na temat sibutraminy+inne antydepresanty:tu w Belgii lekarze chètnie przepisujà ten lek,nawet jesli Twoje BMI jest mniejsze niz 25,i jesli làczysz sibutr;z innymi antydepres.
natomiast na forum spotkalam siè z opinià ,ze làczàc ten lek z innym antydepres.mozesz doswiadczyc objawu serotoninowego czy jakos tak to siè nazywa.Ja bioràc sibrutam.nie bralam innych lekow.
wovacuum

przez Paranoja 02 lut 2010, 19:27
nie wiedziałam jak to nazwać ale jest tak jak pisze wova. akurat sama spytałam moją panią psycholog o meridie bo skiro działa jak ssri i nsri i jeszcze dodatkowo na coś tam to czemu nie przepisywać ich na depresje, jeszcze człowiek schudnie. no ale niestety jakos tak mi to wytłumaczyła, że nie do końca ją zrozumiałam, ale nie poleca.

ja brałam kiedyś sibutraminę i jakoś szczęsliwsza nie byłam, wręcz wpadłam wtedy w największą depresję
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez marti marti 02 lut 2010, 20:09
rozmawialam z psychiatra i kardiologiem powiedzieli ze bez problemu moge brac i zespol serotoninowy mi nie grozi :) wova wiesz ja probowalam chodzic na aerobic ale nawet na silowni nerwicy dostaje dla mnie w ogole wyjscie z domu to tragedia :-| paranoja prawda jest taka ze kazdy inaczej na m reaguje ja pisze jak ja sie po niej czuje branie m trzeba przemyslec porozmawiac z lekarzem sama balam sie m brac bo nerwica depresja ale jest ok az mnie to dziwi:)

przez wovacuum 02 lut 2010, 20:17
marti marti, to bierz i chudnij kobieto :D jest nawet takie forum kafeteria?pl czy jakos tak i tam mozesz poczytac ciekawe posty o meridii i reductilu :D
wovacuum

przez marti marti 02 lut 2010, 20:30
a wiem wiem:) przez rozpoczeciem kuracji chyba wszystkie mozliwe fora przestudiowalam ale dzieki ;)

przez Paranoja 03 lut 2010, 15:00
tak btw :arrow: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1023301,tit ... caid=1993e

i stosujcie sobie je jeśli chcecie
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 03 lut 2010, 23:07
A do celów rekreacyjnych sie nadaje? ;P
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Paranoja 03 lut 2010, 23:41
co masz na mysli cele rekreacyjne?
ExModerator

przez old-Wujek_Dobra_Rada 03 lut 2010, 23:43
zgadnij :]
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Paranoja 03 lut 2010, 23:45
wielkich jazd po tym nie ma
ExModerator

Sortuj wg