SIBUTRAMINA (Merida,Zelixa,Lindaxa,Afibron) [WYCOFANY!]

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

SIBUTRAMINA (Merida,Zelixa,Lindaxa,Afibron) [WYCOFANY!]

przez zibimark 25 gru 2008, 20:17
lek powoduje wychwyt zwrotny serotoniny,noradrenaliny i dopaminy ...wskazania-leczenie....bulimii

Re: Sibutramina!!!Czemu tego nie przepisuja na depresję?

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:27
Bo działa na te same receptory, ale nie identycznie. Czyżbyś był kolejnym oszołomem przekonującym, że psychotropy nie pomagają? Jeśli tobie coś zaszkodziło i masz teraz żal do całego świata i spisku koncernów, to nie oznacza, że innym nie pomaga. Osobiście znam trzy osoby które po SSRI odżyły i za marne kilkanaście złotych na miesiąc żyją normalnie.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez zibimark 25 gru 2008, 20:34
...hm zastanawiam sie gdzie na tym topiku znalazłes jakiekolwiek zdanie które wyzwoliły u ciebie stwierdzenie ze jakoby jestem przeciwnikiem psychotropów,,,czyzby Citabax komus nie służył?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:37
Nie pajacuj, bo już wcześniej swoje teksty zamieszczałeś na forum, więc nietrudno zgadnąć że jesteś kolejnym mesjaszem-wyzwolicielem od leków.

przez zibimark 25 gru 2008, 20:40
widac ty lepiej wiesz kim jestem ...czasem takie przekonania leczy sie lekami przeciwpsychotycznymi

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:41
zibimark napisał(a):widac ty lepiej wiesz kim jestem ...czasem takie przekonania leczy sie lekami przeciwpsychotycznymi

Nie dość, że jesteś niedouczony, to na dodatek cham. Na chamstwo lekarstw nie ma.

przez zibimark 25 gru 2008, 20:44
własnie pokazałem swój poziom który siega bruku kierując w moją strone inwektywy, z prymitywami i ignorantami nie wchodze w polemikę

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:45
zibimark napisał(a):własnie pokazałem swój poziom który siega bruku kierując w moją strone inwektywy, z prymitywami i ignorantami nie wchodze w polemikę

No pokazałeś, to prawda, a jak chcesz skłaniać ludzi do nieleczenia się to lepiej spieprzaj z tego forum, ignorancie.

przez zibimark 25 gru 2008, 20:47
...moze ktos na poziomie odniesie sie do tematu wątku ?

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:52

przez zibimark 25 gru 2008, 20:54
pisałem juz ze z cymbałami nie wchodze w polemike;opusc ten topik w trybie natychmiastowym!!!
Ostatnio edytowano 25 gru 2008, 20:56 przez zibimark, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 25 gru 2008, 20:56
zibimark, ciężko mi powiedzieć dlaczego akurat tego leku nie przepisują na depresję.....ja biorę fluoksetynę która także jest przepisywana zaróno jako lek na bulimię jak również jako klasyczny antydepresant...
Może to pomaga:
Chlorowodorek sibutraminy - lek anorektyczny (hamujący łaknienie), stosowany w leczeniu otyłości (obesitas)
charakteryzuje się małym powinowactwem do receptorów serotoninowych, adrenergicznych, dopaminowych,

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sibutramina
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez mefiboszet 25 gru 2008, 20:59
zibimark napisał(a):pisałem juz ze z cymbałami nie wchodze w polemike;opusc ten topik w trybie natychmiastowym!!!

No podałem ci tekst z gotową odpowiedzią na twoje pytanie. Co, boli że jest odpowiedź? Myślałeś, że znowu zdemaskujesz spisek koncernów? A może po angielsku nie rozumiesz? Tłumaczyć ci nie będę, na naukę nigdy nie jest za późno, ucz się.

przez zibimark 25 gru 2008, 21:01
linka656 -wiele czytałem na temat biologicznych przyczyn depresji i zazwyczaj naukowcy sa zgodni co do tego ze zaburzenia w przekaznictwie serotoniny ,noradrenaliny i dopaminy stanowia o chemicznym podłozu powstawania depresji,meridia wiec wydawała by sie lekiem trafionym niemalze idealnie w zaburzeniach nastroju,niewiele jest leków przeciwdepresyjnych które maja zrownowazony wpływ na te 3 neuroprzekazniki jak własnie ma to miejsce w przypadku sibutraminy....

Sortuj wg