DIAZEPAM (Relanium,Valium,Relsed,Neorelium)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
19
83%

Nie
3
13%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 23

RELANIUM (Diazepam-Neorelium,Relsed,Valium)

przez fiolka34 28 wrz 2011, 20:53
brałam relanium 5 jak dla mnie mocne serce mnie bolało potem 0,25

Re: Relanium

przez sunny 01 gru 2011, 02:44
linka napisał(a):kulomiot00, a skąd masz relanium jeśli nie od psychiatry?
.

Relanium może przepisać i inny lekarz.
Ja np miałam przepisane przez neurochirurga, w dawce 10mg dziennie (na rozluźnienie mięśni pleców). Źle wspominam okres brania go, bo ciężko mi się pracowało, ale faktycznie pomógł.

przez Hexobarbital 25 gru 2011, 14:24
Moniunia27 napisał(a):mi lekarka zapisala teraz zomiren powiedzila ,ze jest to nowsza odmiana relanium.

A Zomiren to nie jest czasem alprazolam?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez Lemur 24 kwi 2012, 13:16
Witam ,reaguję stresem i można to nazwać atakiem na konkretne sytuacje w moim życiu codziennym: tzn . w pracy na spotkania z kierownikiem , na byłego chłopaka , na koleżanki ze szkoły, na gości w domu, czasami na męża i mamę . Ostatnio dostałam ataku przed wyjazdem na urodziny znajomego.Byłam u psychiatry i tak przedstawiłam moją sytuację ,że wszystko spadło na to, że to przez pracę ...ale ja wiem ,że ten lęk siedzi we mnie i pojawia się nawet wtedy kiedy nie powinnam się stresować. Np. podczas rozmowy z byłym chłopakiem doszło u mnie do takiego zdenerwowania (bez żadnego powodu) że nie mogłam ruszać głową bo kark zrobił się zupełnie sztywny , ręce drżały , głos drżał, duszności- musiałam mu powiedzieć , że kończę rozmowę bo mam coś pilnego,patrzył na mnie jakoś dziwnie. Lekarz rodzinny zapisał na moją prośbę relanium- bo stwierdziłam ,że będę brała w sytuacjach kryzysowych.przez 3 miesiące zażyłam6 tabletek ale wspomagam się kalmsem i melisą w niewyobrażalnych ilościach.
Mam pytanie czy od tej dawki relanium, którą zażyłam można się uzależnić?
Ostatnio edytowano 26 kwi 2012, 10:22 przez Lord Kapucyn, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez uzytkownik 24 kwi 2012, 13:32
Nie. Branie doraźne nie grozi uzależnieniem.
PS. W jakiej dawce masz tabletki?
uzytkownik

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez Lemur 24 kwi 2012, 13:56
5 mg. Dzisiaj wzięłam 6 i czuję się dobrze. Ciekawe jak długo? Jak fajnie niczego się nie bac.

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez Angst 24 kwi 2012, 20:46
od jednej tabletki co przecietnie dwa tygodnie sie nie uzalezysz.

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez pacjent 24 kwi 2012, 21:51
Od jednej dziennie już można, wiem coś o tym.
Przy takich kilkudniowych odstępach jest też groźba, że będziesz chciała sobie te przerwy skracać aż dojdziesz do jednej dziennie.

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez Maciej farmaceuta 25 kwi 2012, 02:20
Lemur napisał(a):5 mg. Dzisiaj wzięłam 6 i czuję się dobrze. Ciekawe jak długo? Jak fajnie niczego się nie bac.

Wzięłaś 6 tabl naraz?To już spora ilość.."Jak fajnie niczego się nie bac"-na tej zasadzie uzależnia psychicznie,ale doraźnie jest super

przez Diosmektyt 25 kwi 2012, 05:36
NAjlepsze bezno, do tego zsyntetyzowane przez Polaka, a dopiero teraz się tu taki temat pojawił...
Relanium brane doraźnie nie uzależnia a działa sto razy lepiej od syfów typu alprazolam czy klonazepam.
Do tego jets po 8zł. Jest też polskie relanium-neorelium, trochę tańsze.
Jak dla mnie najlepsze benzo-rożluźnia miesnie, przeciwdrgawkowe i nasenne. Pozdrawiam.

przez Lord Kapucyn 26 kwi 2012, 10:20
Diosmektyt napisał(a):NAjlepsze bezno, do tego zsyntetyzowane przez Polaka, a dopiero teraz się tu taki temat pojawił...

Taki temat na tym forum istnieje od 21 listopada 2005.

Indeks leków zawiera raptem pięć stron do przejrzenia. Na przyszłość proszę używać opcji "Szukaj". Połączono z wątkiem zbiorczym o diazepamie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

DIAZEPAMUM(Relanium)

przez err 08 lut 2013, 20:37
pacjent napisał(a):Od jednej dziennie już można, wiem coś o tym.
Przy takich kilkudniowych odstępach jest też groźba, że będziesz chciała sobie te przerwy skracać aż dojdziesz do jednej dziennie.

Ktoś kto spróbuje raz w życiu jakiekolwiek benzo, już nie skończy z nim. Jedna tabletka, potem kolejna... Mam mądrego kuzyna bierze raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, ale bierze.
err

przez aree1987 21 lut 2013, 01:42
Muszę powiedzieć, że to najmilej działająca benzo którą miałem okazje testować, a testowałem te głownie wielkiego kalibru alprazolam, klonazepam i lorazepam. Ale diazepam jest po prostu milutki pluszowy i fajniutki :105: Pierwsza benzo do której mam ochotę wracać, właśnie zapodałem sobie 5mg na relaks i dobry sen przed jutrzejszą rozmową telefoniczną (sic!) z pracodawcą. I tu pewnie powinna zapalić mi się czerwona lampka. Już wiem czemu Valium zrobiło taką furorę na świecie. :brawo:
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez blue space years 23 lut 2013, 18:13
Najlepsze benzo dla mnie szkoda ze lekarze czesto zamiast relanium wypisujom recki na alprazolam[/color] rozluznienie spokoj dobry spokojny sen to lubie :zzz:

Sortuj wg