DIAZEPAM (Relanium,Valium,Relsed,Neorelium)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
19
83%

Nie
3
13%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 23

Re: Relanium

przez ankaanka775 26 mar 2009, 09:25
tak jak mówiłam,relanium szybko staje sie nieskuteczny :cry:

przez mimi1982 04 maja 2009, 22:21
biore relanium od ok.miesiąca duuże dawki dochodzi do 7-8tabl dziennie dopiero wtedy jestem normalna bo inaczej przepraszam za wyraz mam taka kurwice że wszystkich bym wyzabijała jestem wsciekła wszystkim sie dostaje dopiero jak sie wycisze relanium jest ok .czy to już uzaleznienie? lek.mi kazała schodzic stopniowo ale sie nie da
mimi1982

przez namiestnik 04 maja 2009, 23:12
No chodzić. Ale co w zamian? Schodzić i co dalej? Relanium ma Ci tymczasem pomóc na agresję. Ale trzeba coś z nią zrobić zanim odstawisz relanium.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mimi1982 04 maja 2009, 23:18
WŁASNIE TO CHYBA TA HYDRO 2X1

[Dodane po edycji:]

kuzwa nie dam rady zejśc z tego relanium 7tabl.dziennie i nie na noc !!! ja pierdziele boje sie

[Dodane po edycji:]

mam pytanie czy ktos odstawił relanium z dnia na dzień z duzej dawki i jak zreagował organizm???
Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 17:24 przez linka, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Proszę nie dublować postów i nie robić bałaganu......
mimi1982

przez sstraconyy 26 maja 2009, 10:12
7 relanium . to nieźle.
ja nie mogę zejść z 1 tabletki. zażywam to już 5 lat codziennie.

przez jacas 12 cze 2009, 13:40
nie ma problemow zeby laczyc relanium 5-10mg i sertagen 50mg na dzien?
jacas

przez Grubcia 12 cze 2009, 16:55
Mozna laczyc relanium i sertagen 50mg.
Grubcia

przez Ingrid 14 gru 2009, 15:38
Biore od paru lat. Kiedys tylko gdy był atak .Czyli np. raz , dwa razy w oku.
teraz... ( od paru miesiecy) czasem kazdego dnia. Najpierw 5 mg, pozniej 2mg teraz 1mg.
Ciezko zejsc całkiem. A powinnam bo chcemy z mezem miec dziecko.
Nadzieja umiera ostatnia

przez kulomiot00 09 sty 2010, 23:58
Witam
To mój pierwszy post na tym forum, chciałabym zapytać czy moge użyć relanium jednorazowo,czeka mnie wkrótce bardzo stresujacy egzamin, do tej pory przyjmowałam wszystko na klate i strasznie sie meczyłam, w sensie dosłownym skrecało mi kiszki w środku, brakowało mi oddechu i odczuwałam taką suchość w ustach ze ciezko mi było mówic, cos potwornego, tym razem postanowiłam cos z tym zrobic, wiem juz na pewno ze bez wspomagacza sie nie obejdzie, tylko teraz takie pytanie czy opłaca sie brac relanium, czy moze cos innego, co bedzie rownie skuteczne,
pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

przez linka 10 sty 2010, 00:16
kulomiot00, a skąd masz relanium jeśli nie od psychiatry?
Generalnie radzę sobie wziąć w domu relanium wcześniej, żeby się dowiedzieć, czy cię aby nie usypia. Żebyś na egzaminie nie rąbneła głową w stół to raz i dwa radzę zacząć od małych dawek.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez kulomiot00 10 sty 2010, 01:21
jeszcze nie byłam u psychiatry, myslalam ze moze rodzinny mi przepisze, dziękuje za taką ekspresową odpowiedz :)

przez old-Wujek_Dobra_Rada 13 lut 2010, 19:29
Mam takie pytanie. Relanium to w sumie moje ulubione benzo. Najmniej uzależnia, bardzo długo działa. Tylko zauważyłem jedno. Jeśli połknę tabletke to wogóle na mnie nie działa. Nawet w ilości kilku sztuk. Natomiast jak rozpuszcze pod językiem to spełnia swoje zadanie. Ma ktoś podobnie?
old-Wujek_Dobra_Rada

przez Bodzio72 26 lut 2010, 17:09
kulomiot00 napisał(a):Witam
To mój pierwszy post na tym forum, chciałabym zapytać czy moge użyć relanium jednorazowo,czeka mnie wkrótce bardzo stresujacy egzamin, do tej pory przyjmowałam wszystko na klate i strasznie sie meczyłam, w sensie dosłownym skrecało mi kiszki w środku, brakowało mi oddechu i odczuwałam taką suchość w ustach ze ciezko mi było mówic, cos potwornego, tym razem postanowiłam cos z tym zrobic, wiem juz na pewno ze bez wspomagacza sie nie obejdzie, tylko teraz takie pytanie czy opłaca sie brac relanium, czy moze cos innego, co bedzie rownie skuteczne,
pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

Wytrzymaj ten jeden raz opłaci się. Pills are kiling.

RELANIUM (Diazepam-Neorelium,Relsed,Valium)

przez megi55 28 wrz 2011, 20:43
Witam!
Mam pytanie do osób, które miały jakieś doświadczenie albo wiedzą. Czy Relanium jest silniejsze
od Cloranxenu? Bo chcę prosić lekarkę o zamianę Cloranxenu ( który na mnie nie działa) na coś innego
i przy okazji odstawić klona. A podobno odstawianie zaczyna się właśnie od wprowadzenia niewielkich
dawek Relanium i nie wiem czy Relanium to dobry pomysł na lęki i uspokojenie zamiast tego Cloranxenu.
Pozdrawiam i proszę o szybką pomoc:).

Sortuj wg