DIAZEPAM (Relanium,Valium,Relsed,Neorelium)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
19
83%

Nie
3
13%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 23

przez miss hyde 29 mar 2008, 16:06
Ja przez rok bralam alprox.Jak dla mnie to cudowny lek.Musialam go odstawic bo dawka 0,5mg przestala dzialac.Kilka dni temu zaczelam brac relanium.Najpierw wzielam pol tabletki,potem cala, dzis 1,5.I nic.Tesknie juz za alproxem:)Moje objawy sa troche nietypowe bo nie mam atakow paniki tylko drżenie i napiecie mięśni,no i natrectwa.W ulotce jest napisane ze na drgawki pomaga ale na natretctwa nie.Mi nie pomaga na nic :(

przez kruk777 01 kwi 2008, 22:02
No właśnie, relanium w porównaniu z alproxem jest słabiutkie. Twój organizm nie oczyścil się z tego leku i relanium nie może zadziałać.

Re: Relanium

przez Nikky 11 maja 2008, 13:19
Ja z relanium miałam tylko jedno 'spotkanie pierwszego stopnia'. Przy moim pierwszym w życiu napadzie, gdy czułam ze ze strachu trace przytomnosc, byłam przekonana ze zaraz umre... i zadzwonilam na pogotowie. W szpitalu dostalam solidna dawke tego leku domięśniowo. Całą resztę dnia i noc przespałam, kolejnego dnia byłam jak warzywko, a zanim nastapil kolejny napad minal caly miesiac. Teraz biore xanax sr doraznie i trittico cr raz na dobe. Skutkuje, ale mam problemy z koncentracja. Pozdrawiam wszystkich.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Halina65 11 maja 2008, 15:58
marioagas napisał(a):biorę seroxat i xanax od 2miesięcy jak zapomne wziąśc

xanaxu a zdażyło miśię to 2 razy odrazu mam napad . napiszcie co myślicie o relanium i w iakich dawkach . jestem juz załamany

wiem że relanium uzależnia ale nie wnikam w to chcę funkcjonowac

.pozdro.marioagas

Temat przeniesiony do dzialu leki. Nastepnym razem staraj

sie precyzowac temat posta. (dop. lith)

Relanium wykańcza serce i życie!

przez kruk777 12 maja 2008, 12:28
Halina65 napisał(a):
Relanium wykańcza serce i życie!
[/quote]

To dpresja wykańcza a nie leki.

przez Jessica ;) 17 cze 2008, 19:27
ja brałam relanium w szpitalu jednak mam pytanie. Czy można dostać ten lek bez recepty??
kiedy z każdym dniem życie traci sens... :(

przez mefiboszet 20 cze 2008, 08:36
Bardzo sobie chwalę działanie Relanium. Brałem tylko doraźnie, ale już 5 mg działało na mnie długo i w sposób wyraźnie kojący lęk. Szczególnie w stosunku do chwalonego przez wielu alprazolamu diazepam jest dla mnie znacznie lepszy.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez Moniunia27 22 cze 2008, 15:51
mi lekarka zapisala teraz zomiren powiedzila ,ze jest to nowsza odmiana relanium.

Re:

przez Reptile 16 wrz 2008, 20:01
charlotte napisał(a):Cclaire a co może być przyczyną nerwicy lękowej?
Tak się składa,że ja też niedawno dowiedziałam się,że cierpię na tą chorobę i przyznam szczerze ,że troche mnie to zaskoczyło...
Ws umie to nawet sama nie wiem na czym to wszysto polega :cry:

[ Dodano: Pon Wrz 04, 2006 6:15 pm ]
Czy ktos mi odpisze???????????????/ Prosze!!!!!!!!!!! :cry:

Przyczyną nerwicy lękowej może być przede wszystkim frustracja i nierozwiązane problemy.

Relanium jest uniwersalny na wszelkiego rodzaju lęki i ataki. Ale można go brać co drugi miesiąc i wtedy się nie można uzależnić.

przez moras22 22 mar 2009, 16:50
A ja powiem wam tak od bardzo dawna jestem chory na nerwice lękową i brałem juz rużne leki jak chlorprotixen 15 mg tisercin finlepsin było ich mnustwo ostatnim razem brałem przez dwa lata chlorprotixen i finlepsin i powiem wam tak po wyjeżdzie do angli miałem całą torbe leków gdy mi ich zabrakło złapała mnie choroba tak poważnie że niewiedziałem jak mam naimie trafiłem przez to na komisariat angielski gdzie zatrzymano mnie do przyjazdu lekarza psychiatry i ludzi ze stanu kryzysowego gdy mnie zbadali zawieżli mnie do domku w angli i przychodzili przez dwa tygodnie do domu dzień dnia z tłumaczem lekarz przepisał mi diazepam 5mg to jest to samo co relanium i kazał brać tylko wtedy kiedy mam napad albo złe myśli i powiem wam tak biore go jakieś 2 razy w miesiącu i czyje się wspanial;e nieraz mam doły ale jeżeli zauważam że niedam rady poradzić sobie sam biore lek więc bięście leki jeżeli jest wam to potzrebne bo ja już przez to że niemiałem leku mogłem stracić życie przez atak więc leczcie się i niepatrzcie na innych to wam ma być dobrze a nie komuś pozdro polecam angileskiego lekaża jest o wiele lebrzy niż nasz
Amon_Rah napisał(a):Hm...mi lekarka zamieniła Afobam na Relanium właśnie. Powiedziała, że Afobam to świństwo i że cholernie uzależnia, natomiast Relanium jest o wiele bezpieczniejsze. I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z tej zamiany. Relanium działa na mnie łagodniej, jestem bardziej rozluźniony, przestają mi drżeć ręce, i co najważniejsze, bardzo pomaga zasnąć, z czym zawsze mam ogromne problemy. Dla mnie to świetny lek.

przez moras22 22 mar 2009, 16:50
A ja powiem wam tak od bardzo dawna jestem chory na nerwice lękową i brałem juz rużne leki jak chlorprotixen 15 mg tisercin finlepsin było ich mnustwo ostatnim razem brałem przez dwa lata chlorprotixen i finlepsin i powiem wam tak po wyjeżdzie do angli miałem całą torbe leków gdy mi ich zabrakło złapała mnie choroba tak poważnie że niewiedziałem jak mam naimie trafiłem przez to na komisariat angielski gdzie zatrzymano mnie do przyjazdu lekarza psychiatry i ludzi ze stanu kryzysowego gdy mnie zbadali zawieżli mnie do domku w angli i przychodzili przez dwa tygodnie do domu dzień dnia z tłumaczem lekarz przepisał mi diazepam 5mg to jest to samo co relanium i kazał brać tylko wtedy kiedy mam napad albo złe myśli i powiem wam tak biore go jakieś 2 razy w miesiącu i czyje się wspanial;e nieraz mam doły ale jeżeli zauważam że niedam rady poradzić sobie sam biore lek więc bięście leki jeżeli jest wam to potzrebne bo ja już przez to że niemiałem leku mogłem stracić życie przez atak więc leczcie się i niepatrzcie na innych to wam ma być dobrze a nie komuś pozdro polecam angileskiego lekaża jest o wiele lebrzy niż nasz

przez ankaanka775 22 mar 2009, 17:51
relanium też uzależnia i to szybciej jak afobam i bardzo szybko staje sie nieskuteczne.... :szukam:

przez Grubcia 22 mar 2009, 18:34
Nie prawda,afobam uzaleznia szybciej niz relanium!
Grubcia

przez soja 25 mar 2009, 17:13
Na mnie relanium 5 mg działało krótko. Szybko przestałam odczuwać, że go wogóle zażywam. Nie uzależnił mnie, ale brałam tylko około 3 miesięcy.

Sortuj wg