PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
65%

Nie
10
29%

Zaszkodziła
2
6%

Liczba głosów : 34

PREGABALINA (Lyrica)

przez nadiaa 07 sty 2016, 01:54
witaj. przeczytałam wszystkie twoje posty i moim zdaniem organizm oszalał po tych prochach. jeżeli chcesz podaj gg .jesli chcesz mogę z Tobą popisac żeby ogarnac bardziej temat.Postaram się pomóc mimo ,ze sama jestem obecnie w niezlym gównie ..ale wiesz jak sie kogos czyta to wyłapuje sie pewne sprawy i szczerze mówiąc u ciebie jak na dloni widac co robic dalej .nie chce tutaj pisac bo w wątku pregabaliny zrobi sie czat :P wszystko wygląda na to ,ze pacjent był zdrowy zanim zaczął sie leczyc ....wypisz wymaluj jak u mnie.ile bym dala żeby czuc sie jak przed "leczeniem" mimo ,iz było bardzo zle ..... :why:

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 09 sty 2016, 22:39
Lyrica ma działać na lęk, a mi nasilala jeszcze bardziej ataki paniki i napady konwersji. Dlaczego lek mający działać na lęk wywolywal ataki paniki?
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

PREGABALINA (Lyrica)

przez sebo001 10 sty 2016, 00:31
W jakich sytuacjach zdarzają ci się ataki ? Odczuwasz poza tym caly czas napięcie i niepokój ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PREGABALINA (Lyrica)

przez kofel 10 sty 2016, 13:27
Są czasami takie niemiłe akcje. Nawet na benzo ludziom sie nasilał lęk choć to bardzo rzadkie. Jednak jak dla mnie to lekarze zawalili. Jednak nie sądzę by Ci ktokolwiek odpisał na to co sie konkretnie stało, bo to dosyć nowy lek.
Pogłaszcz to podam Ci łapę. ;)

Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x200mg
Propranolol - doraźnie
Klorazepat, diazepam, klonazepam, oksazepam - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 10 sty 2016, 16:43
Tak, dokładnie cały czas odczuwam silny niepokój, lęk i napięcie, nie mogę w ogóle funkcjonować, ani się niczym zająć, na terapii nie jestem w stanie pracować, bo czuję potworny niepokój, nie czuję żadnej innej emocji poza lękiem i niepokojem. Stany te są przerywane atakami paniki- takim lękiem 10000%, który szybko przechodzi w napad konwersyjny ze sztywnieniem języka i twarzy, usta się przymusowo wykrzywiają, otwierają, język sztywno
wychodzi przymusowo, zaczynają się dziwaczne ruchy mimowolne. Zaczynam wydawać z siebie nieartykulowane jęki, krzyki, potem jest moment duszenia się i wtedy kiedy się duszę, puszczają zwieracze pęcherza moczowego i zsikuję się w
majtki. Proszę pomóżcie mi, bo ja już nie mogę dłużej tak żyć. To jest golgota nie życie. Już dwa razy próbowałam podjąć pracę i zaraz pierwszego dnia taki napad- szok otoczenia, przerażenie, karetka pogotowia, SOR. Ja strasznie cierpię. Gdyby nie
to, że jestem wierząca, już dawno bym się zabiła. Taki wstyd, takie upokorzenie. I tą całą autodestrukcje robi mi mój umysł. Bo to jest rozpoznawane przez lekarzy jako dysocjacyjne zaburzenia ruchu. Nikt mnie nie potrafi z tego wyleczyć. Mimo że biorę
maksymalne dawki leków Seroxat 60 mg i Mirzaten 45 mg, to non stop czuję lęk. Ani do kina, ani na spacer, o pracy zawodowej nie wspominając. Proszę pomóżcie. Ataki konwersyjne zaczęły się w grudniu 2013, kiedy w wieku 30 lat podjęłam pierwszą pracę. Oczywiście wyrzucili mnie z niej.

PREGABALINA (Lyrica)

przez sebo001 10 sty 2016, 19:09
Co twierdzi lekarz ? Jaki on ma pomysł ?

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 10 sty 2016, 19:32
Lekarka psychiatra, która mnie prowadzi od 2011 r. mówi, że jest bezsilna, ze nie umie mi pomoc, ze wszystkie leki już brałam. Że gdyby znała lek, który by mi na to pomógł, to by mi sama go kupiła. To zalamuje, gdy już lekarz stwierdza swoją bezsilnosc. Błagam pomóżcie. Nie mogę dłużej już tak żyć.
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

PREGABALINA (Lyrica)

przez sebo001 10 sty 2016, 19:35
Byłaś u innego lekarza? Myślę, że musisz trafić na dobrego specjaliste klinicznego, który cie przyjmie do szpitala dla własnego bezpieczeństwa i zdrowia. Nie ustawi Cię na lekach gdy bedziesz w domu przy takim nasileniu.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 10 sty 2016, 19:41
Ja cały czas ląduję w szpitalu. Cały czas. W szpitalu jest parasol bezpieczenstwa, objawów konwersji nie ma, tylko wyjdę ze szpitala, od razu są napady konwersji. Wszędzie, czy na Sobieskiego w IPiN, czy w Szpitalu Nowowiejskim, czy w Szpitalu Wolskim mówią, że Oddział ogolnopsychiatryczny nie jest dla mnie. W Klinice Nerwic byłam już 3 razy. Beznadziejny przypadek.
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

PREGABALINA (Lyrica)

przez sebo001 10 sty 2016, 19:57
W pewnym sensie Cię rozumiem bo ja też nie reaguję na leki na które wszyscy dookoła reagują rewelacyjnie. Może jeszcze inne leki ?

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 10 sty 2016, 20:17
Ale ja już praktycznie wszystko brałam z leków. Wszystkim dookoła pomagają, a mi nie. U wszystkich jest poprawa, u mnie pogorszenie. Stałam się inwalidką. Mój umysł robi mi autodestrukcje. Najpierw była tylko bezsenność, potem lęki, potem nerwica natręctw, potem koszmarne ataki paniki, co pociagnelo za sobą uzależnienie od benzodiazepin, a teraz są dysocjacyjne zaburzenia ruchu. Lekarze w szpitalu
guzik rozumieją. Uważają, że jak objaw nie występuje w szpitalu, to znaczy, że wyleczyli. A tu wychodzę ze szpitala, mierze się z życiem i znowu napady konwersji. Nie można tak żyć, to jest cierpienie nie do udźwigniecia. A najgorsze, że sama nie mogę tego skończyć, bo boję się piekła, boję się, ze moje piekło, to będą non stop napady konwersyjne i duszenie się w nieskonczonosc. Mam 30 lat, ja już nie zniose dłużej tego cierpienia. Lek Lyrica mial być przełomem, a okazało się, ze na nim były jeszcze częstsze napady paniki z napadami konwersyjnymi. Hydroksyzyna absolutnie nic nie pomaga.

-- 10 sty 2016, 20:26 --

nadiaa napisał(a):witaj. przeczytałam wszystkie twoje posty i moim zdaniem organizm oszalał po tych prochach. jeżeli chcesz podaj gg .jesli chcesz mogę z Tobą popisac żeby ogarnac bardziej temat.Postaram się pomóc mimo ,ze sama jestem obecnie w niezlym gównie ..ale wiesz jak sie kogos czyta to wyłapuje sie pewne sprawy i szczerze mówiąc u ciebie jak na dloni widac co robic dalej .nie chce tutaj pisac bo w wątku pregabaliny zrobi sie czat :P
wszystko wygląda na to ,ze pacjent był zdrowy zanim zaczął sie leczyc ....wypisz wymaluj jak u mnie.ile bym dala żeby czuc sie jak przed "leczeniem" mimo ,iz było bardzo zle ..... :why:

Nadia, wysłałam Ci prywatną wiadomość, mam nadzieję, że doszła ?

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 10 sty 2016, 21:39
A najgorsze, że sama nie mogę tego skończyć, bo boję się piekła, boję się, ze moje piekło, to będą non stop napady konwersyjne i duszenie się w nieskonczonosc

Neurosi, ale masz Krzyż ,,, Jezu Chryste !!!
Wiesz ,że dziś pomyśłałem o tym samym , jak przyszło na mnie od wczoraj popołudnia i to w jednej chwili pogorszenie nastroju ( lękliwość ,lęki , depresja ). Co będzie jak z tym będę chciał skończyć a po śmierci dopiero się zacznie ,,,, piekło lęków i depresji .
Ja mam "sto razy" mniej niż Ty , ale to ta sama zjebana parafia ( lęki , depresja ) .
Niech Jezus Chrystus zlituje się nad Tobą !!!

-- 10 sty 2016, 20:47 --

[

Neurosi,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PREGABALINA (Lyrica)

przez Neurosi 10 sty 2016, 21:48
Kaleb, ja codziennie modlę się do Boga, wołając o ratunek. Byłam już nawet Msza Św. o moje uzdrowienie i nic. Do tej pory mówiłam sobie - zawsze przecież się mogę zabić. Ale ponieważ jestem silnie wierząca, a wierzący ludzie wierzą w piekło, zaczęłam się bać, że ja niczego nie skończę, tylko zacznę jeszcze gorsze męki. I tak mam 30 lat i żadnego wyjścia z sytuacji. Chcę być zdrowa. Skoro mam życie i nie wolno mi sobie go odebrać, to chcę móc żyć godnie, bez tych strasznych lęków. Wiecie jak to jest, jak jest się na dworze, wśród obcych ludzi i nagle dostaje się panicznego lęku z tym zesztywnieniem, wykrzywianiem twarzy, zesztywnieniem języka, pluciem parskaniem, wydawaniem nieartykułowanych jęków i wrzasków, a potem przychodzi moment, że się duszę i wtedy zsikuję się w majtki i wszystko co mam. To jest takie upokorzenie. Ja już nie mogę tak dłużej żyć. To jest golgota za życia. Nie mam wypracowanych żadnych lat pracy, ani zasiłku, ani renty. Ja nie wiem co mam robić. Ja nie chcę tej paskudnej choroby.
Seroxat 60 mg
Mirzaten 45 mg
Tegretol 800 mg

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 10 sty 2016, 22:04
Neurosi,
Jezu ,,,, jak Ty musisz cierpieć !
Rzeźnia jaka !
Bóg czyni cuda , ale uwierzyć w takim stanie w Cud uzdrowienia,nie sposób .
Po najgorszym nawet Krzyżu we współ z cierpiącym Chrystusem musi nadejść Zmartwychwstanie .
Oby nastąpiło Ono u Ciebie jak najszybciej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg