PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
65%

Nie
10
29%

Zaszkodziła
2
6%

Liczba głosów : 34

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 13 lip 2013, 16:45
Konfidel a jaką dawke polecasz na nerwicę natręctw?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PREGABALINA (Lyrica)

przez konfidel 13 lip 2013, 17:00
Kalebx3 napisał(a): Konfidel a jaką dawke polecasz na nerwicę natręctw?

to indywidualna sprawa ja biore 50mg w 2 dawkach. poczytaj moj wątek "jak wyszedłem z uzaleznienia krzyzowego"

tam podałem wszystkie leki ktore biorę/ brałem

po odstaqwieniu benzodiazepin rowniez mialem nerwice natrectw....

sa leki ktore maja dodatkowe dzialanie niz w ulotce. np taki baclofen jest na spastyke ale swietnie sie sprawdza w leczeniu alkoholizmu . poprawia nastroj . biore go 4 lata i nie uzaleznia. biore go bo czuje sie po nim "normalnie" do tego biore napoj energetyzujacy i mam taki zapał do robienia wszystkiego naraz ze wszyscy sie dziwia ze sie tak zmienilem. lekarze sa niechetni na zapisywanie tego leku bo Ty nie masz spastyki . ale coraz wiecej lekarzy ma te swiadomosc ze poprzez dzialanie na receptory gaba poprawia nastroj

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 13 lip 2013, 17:03
Znam bardzo dobrze baclofen , sam biore go w dawce 25- 37 mg na " stonowanie nerwów " około2,5 roku i uważam go równiez za jeden z lepszych specyfików. I nie chodzi mi tak samo jak Tobie o oficjalną medycynę, ale własnie o to co nazywają skutkami ubocznymi tego leku . To teraz jest nas dwóch , zapaleńców tego leku ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PREGABALINA (Lyrica)

przez konfidel 13 lip 2013, 17:18
Kalebx3 napisał(a):Znam bardzo dobrze baclofen , sam biore go w dawce 25- 37 mg na " stonowanie nerwów " około2,5 roku i uważam go równiez za jeden z lepszych specyfików. I nie chodzi mi tak samo jak Tobie o oficjalną medycynę, ale własnie o to co nazywają skutkami ubocznymi tego leku . To teraz jest nas dwóch , zapaleńców tego leku ;)

jak pisałem wyzej wzmacniam jego działanie napojem energetyzujacym(małym) . nie wiem jak jest u Ciebie ale ten lek tez powoduje pewna tolerancje. pijac napoj aktywizuje go ponownie. widzac ze napoj wzmacnia dzialanie baclofenu łatwo przecholowac z jego iloscia.

-- 13 lip 2013, 17:20 --

biore baclofen i po okolo godzinie pije napoj i palę papierosa i to mi starcza na cały dzien. zamiast napoju moze byc mała kawa. czasami czuje sie po tym miksie jak po alkoholu dlatego nazywaja baclofen alkoholem w tabletce

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 13 lip 2013, 17:51
czasami czuje sie po tym miksie jak po alkoholu dlatego nazywaja baclofen alkoholem w tabletce

Nie przesadzasz ? Chyba jednak trochę.
Tolerka na Baclo jak najbardziej szybuje w górę. Nie wiem do końca czy nie uzależnia ,ale na pewno przynajmniej mocno psychicznie wiąze. Średnio u mnie z rana idzie 25 mg , ale to bardziej żeby podtrzymać we krwi stały poziom tego leku . Kawa też obowiązkowa . Energetyków nie używam , nie lubię . Dodaję do Baclo o wiele lepsze rzeczy typu Metylofenidat , oraz parogen i lamotryginę i ,,,jakoś pierdzę do przodu ,często nawet na wstecznym i da się ;)

PREGABALINA (Lyrica)

przez waldekdodo 16 lip 2013, 21:23
Moi drodzy, mam na zbyciu 1 opak. Lyrica - 75mg - 56 kapsulek. Bez wnikania w szczególy podam, że dopiero po zakupie okazało się że mój tato nie musiał tego brać, a zwrotów apteka nie przyjmuje więc zostaliśmy z lekiem w ręku za 270zł. Opakowanie jest nienaruszone, mamy paragon .... i chcemy się tego pozbyć. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na zakup to udzielę rabatu w kwocie 70zł + pokryję koszt wysyłki. Chętnie dopowiem szczegóły jeśli kogoś to zainteresuje lub prześlę foto pudełka i paragonu. Zainteresowanych prosze o info na - waldekdodo@gmail.com. Pozdrawiam. Waldemar

PREGABALINA (Lyrica)

przez direct 18 lip 2013, 23:51
Ktoś brał zestaw Lyrica + Wellbutrin?
Myślę o takim dawkowaniu, Lyrica na noc tylko a rano Wellbutrin na dobry dzień :D

Wg mnie powinno to być dobre połączenie, wręcz idealne dla leków z tego zakresu. Ktoś ma inne zdanie?

Pzdr.

PREGABALINA (Lyrica)

przez depas 25 lip 2013, 17:36
Bardzo, ale to bardzo ciekawy lek, jego efekty kompletnie mnie zaskoczyły, tak na plus jak i minus. Nie wiem ile w jego działaniu na mnie jest wpływu pozostałych leków które biorę, nie da rady tego ocenić, niemniej jednak ta substancja zaciekawiła mnie i zasługuje na głębsze przestudiowanie.
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

PREGABALINA (Lyrica)

przez waldekdodo 25 sie 2013, 21:46
waldekdodo napisał(a):Moi drodzy, mam na zbyciu 1 opak. Lyrica - 75mg - 56 kapsulek. Bez wnikania w szczególy podam, że dopiero po zakupie okazało się że mój tato nie musiał tego brać, a zwrotów apteka nie przyjmuje więc zostaliśmy z lekiem w ręku za 270zł. Opakowanie jest nienaruszone, mamy paragon .... i chcemy się tego pozbyć. Jeśli ktoś z Was miałby ochotę na zakup to udzielę rabatu w kwocie 70zł + pokryję koszt wysyłki. Chętnie dopowiem szczegóły jeśli kogoś to zainteresuje lub prześlę foto pudełka i paragonu. Zainteresowanych prosze o info na - waldekdodo@gmail.com. Pozdrawiam. Waldemar

Okazuje się, że nikt jak dotąd się nie zgłosił. Moja oferta (powyżej) nadal jest aktualna.
Zapraszam.

PREGABALINA (Lyrica)

przez true 25 sie 2013, 22:04
moj "zdrowy" maz bral Lyrike na chroniczny bol po operacji , nic to nie mialo wspolnego z psychika , troche go zmulalo w dzien w nocy lepiej spal ... wiec jak to jest ? na zdrowych nie dziala? po odstawieniu tez nie mial zadnych "brakow" a bral okolo 4 miesiace 150 i 300 na zmiane .

PREGABALINA (Lyrica)

przez Gojira 26 sie 2013, 14:07
Ja biorę ten lek już siedem miesięcy. Na pewno pomaga na lęki, stabilizuje, działa przeciwbólowo, nieco reguluje sen, nie ma u mnie żadnych działań ubocznych. Trochę drogi jest, bo przyjmuje 150 mg, ale da się przeżyć.
Lexapro 20 mg
Ketrel 300 mg
Lamitrin 100 mg
Lyrica 150 mg
Suplementy: L-ornityna, Resweratrol

leki-nietypowe-dzialanie-prosze-o-pomoc-t44802.html

PREGABALINA (Lyrica)

przez elfrid 03 wrz 2013, 21:18
Właśnie zacząłem brać pregabaline i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. W żaden sposób nie otumania, nie otępia i nie zaburzeń funkcji poznawczych. Również nie wycisza, ale rozluźnia, powoduje, że z czlowieka uchodzi całe nagromadzone, wewnetrzne napięcie. Ma wyraźne działanie przeciwlękowe.
Nie chcę zapeszac, ale chyba mogę go śmiało polecić osobom, które borykają się z wewnętrznym napięciem, sciskiem, uczuciem skrempowania. Zobaczymy jeszcze jak poradzi sobie z somatyka.

Ps ktoś wie kiedy kończy się patent Pfizera i można się spodziewać jakiś generykow? Ewentualnie gdzie w necie mogę znaleźć takie info.
pregabalina, wenlafaksyna

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 03 wrz 2013, 21:22
Ps ktoś wie kiedy kończy się patent Pfizera i można się spodziewać jakiś generykow? Ewentualnie gdzie w necie mogę znaleźć takie info.

Nie znajdziesz . Patent może trwać jeszcze do Twojej czterdziestki . Drogie i dobre , co by nie patrzeć,,, mi też sie podobało ,ale Baclofen tańszy i wcale nie gorszy . Spróbuj .
Ostatnio edytowano 03 wrz 2013, 21:36 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz

PREGABALINA (Lyrica)

przez elfrid 03 wrz 2013, 21:32
Kalebx3, Nie kracz:) Pamietasz jakie drogie były kiedyś atypowe neuroleptyki. Teraz każdy ma tańszy zamiennik, pomijając, że i same oryginały potaniały.
pregabalina, wenlafaksyna

Sortuj wg