PREGABALINA (Lyrica, Pregabalina Zentiva, Pregabalin Sandoz)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy pregabalina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
65%

Nie
10
29%

Zaszkodziła
2
6%

Liczba głosów : 34

PREGABALINA (Lyrica)

przez Saraj 18 maja 2013, 00:04
Jedną sztukę? Wyściskać.

Dobra, spadam, bo senność błogosławiona mnie naszła.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 18 maja 2013, 00:05
dobranoc
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

PREGABALINA (Lyrica)

przez Saraj 18 maja 2013, 00:12
:)
miło się rozmawiało.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 18 maja 2013, 00:13
Również.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Saraj 21 maja 2013, 09:55
Czy ktoś się orientuje, czy pregabalina działa na dopaminę w jakikolwiek sposób (inhibicja zwrotna lub blokowanie)? To dla mnie bardzo ważne. Po neuroleptykach wolalaby m wskoczyć w lek, który także zbija poziom dopaminy w mózgu.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 21 maja 2013, 10:42
Witaj Sara.
Po co Ci lek ,który ( jak dobrze zrozumiałem ) obniża poziom dopaminy w OUN? Inna sprawa to róznie rózne leki maja wpływ na wydzielanie dopaminy. Bo ZA NIC nie można przykładowo porównać leków , które " zachaczają " o dopaminę: neurolepty , welbutrrin ,agoniści dopaminy, czy Metylofenidat ( który mi wręcz "ratuje " życie emocjonalne). One wszystkie w jakiś tam sposób " wchodzą" na wydzielanie dopaminy, a ich wszystkich działanie jest ZUPEŁNIE INNE i na innych polach .
To może byc tak ,że Twój poziom dopaminy może byc nawet za niski ,a odpowiedziałne może być za to rozpierdzielające działanie niszczycielskich neuroleptów. Tak więc spokojnie,,,
Na co w ogóle chorujesz , co masz medycznie zdiagnozowanie i co jest ( oprócz uboków po nietrafionych lekach) Twoja najwiekszą bolączka?
Pozdrawiam.
PS.
tak sobie pomyślałem ,że kotek z Twojego Avataru kiedyś podrośnie i nie będzie się już mieścił na półce ( jak mój Filemon ), a jego rozrywki zmienia swój profil.
Jak mi sie uda ( nie mam z tym doświadczenia) puszczę Ci zdjęcie mojego małego kilkudniowego rudzielca , który trzy dni temu otworzył ślepia. Oby okazał się łownym kotem w dorosłości i codziennie łapał myszy i wróble , które obsrywają mi auto.
Narka.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Saraj 27 maja 2013, 12:06
Kalebx3, przepraszam za milczenie, jakaś usterka komputerowa zerwała mi połączenie z siecią, teraz dosłownie przez sekundkę korzystam z nieswojego sprzętu, do paru dni powinnam skombinować pomoc, odezwę się.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 27 maja 2013, 13:07
Spoko Sara.

Pozdrawiam.

przez chipster 28 maja 2013, 15:06
Dust napisał(a):Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o tym leku (Lyrica) od mojej lekarki, u której leczę się już ok 3 lat.Więc zadałem jej pytanie co ona sądzi o tym leku i jaka jest jej wiedza na ten temat,czy można go zastosować np. zamiast benzo w leczeniu lęków i czy ewentualnie w moim przypadku zastosowanie tego leku przyniosło by jakieś efekty.Nawet nie dokończyłem zdania i gdy zobaczyła karteczke z nazwą leku od razu skrzywiła się i głośno powiedziała...NIE!!!

taka lekarka to zwykła kretynka, jakich wiele niestety. Tłumok niedouczony, pojęcia pewnie nie ma o tym leku, więc nie wie jak i z czym to się je. Niestety, ale mam wrażenie, że sporo lekarzy w polsce kończy w pewnym momencie edukację. Niby są obowiązkowe kursy roczne, ale wiadomo, że takiego psychiatry nikt nie rozliczy skoro ich jest mało. Zresztą jak da nie taki lek, to potem da inny. Co innego dentyści, chirurdzy, tacy już muszą się szkolić i to non stop. Każda pomyłka w tym przypadku może się skończyć tragicznie i to będzie widać czarno na białym.
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Kalebx3 30 maja 2013, 12:45
taka lekarka to zwykła kretynka, jakich wiele niestety. Tłumok niedouczony, pojęcia pewnie nie ma o tym leku, więc nie wie jak i z czym to się je.

dokładnie, tłumok.

PREGABALINA (Lyrica)

przez chipster 19 cze 2013, 02:35
Jestem ciekawy, czy ktoś brał mix Wellbutrin+Lyrica? jakby to mogło zadziałać?
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.

PREGABALINA (Lyrica)

przez Lord Kapucyn 19 cze 2013, 08:32
Lek jest zarejestrowany do leczenia zesp. lęku uogólnioneo i jako normotymik (przeciwpadaczkowy), więc lekarka faktycznie się popisała wiedzą. Ale przecież benzo jest najlepsze. :?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

PREGABALINA (Lyrica)

przez TheCandyMan 13 lip 2013, 15:55
Czy ktos zazywa lyrice z pramolanem. Ewentualnie czy ktos znalazl cos na temat ich laczenia?
Życie sen krótki.
gg44364882

przez konfidel 13 lip 2013, 15:57
tekla67 napisał(a):witaj ja ten lek biore dopiero od dwoch dni dlatego chcialam sie zapytac jak dziala na innych, czy pomaga.......wiesz ja juz nieradze sobie z nerwica lekowa to mnie przeroslo...mam juz dosc zycia w strachu i jeszcze te okropne natretne mysli......ze umre :cry: a pomyslec ze kiedys bylo inaczej,choruje na to juz 7 lat i niema poprawy oczywiscie chodze na terapie niemam pojecia jak moge sobie pomoc..... :cry:

tylko BACLOFEN wyleczy Cie z natrectw

Sortuj wg