LEWOMEPROMAZYNA (Tisercin,Neurocil,Levoprome,Neozine,Neozina

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy lewomepromazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
2
67%

Nie
1
33%

Zaszkodziła
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

przez Marian_Paździoch 31 mar 2014, 19:15
Jako człowiek kiedyś uzależniony od zolpidemu popieram wypowiedź kolegi powyżej. Co prawda byłem uzależniony od małej dawki, ale przeżywałem wielkie męki, gdy którejś nocy odstawiłem zolpidem. Przy okazji w ten sposób pogłębiłem swoją depresję, tygodniami nie wychodziłem z domu, bałem się wszystkiego co istnieje, dosłownie. Dlatego osobom, które biorą coraz więcej, radzę od serca - bądźcie ostrożni. Uzależnienie od tego syfu to wielka katorga, ból nie do opisania. Nie życzę tego naprawdę nikomu.
Marian_Paździoch

przez uzytkownik 31 mar 2014, 20:50
Jego wpis w wątku obok:
wieslawpas napisał(a):tej nocy tez nie bralem zadnego bezno, tylko tiscierin na spanie i stilnox 2 tabletki. Trzeba jednak przyznac ze te clony dzialaja fajnie powoduja taki spokoj i beztroske.
I tak praktycznie je wszystko non stop, w każdym lekowym wątku jest aktywny.
Ciekaw jestem kto mu to wszystko zapisuje. Tak jak do benzo i "Z" jest łatwy dostęp, tak do neuroleptyków i innych nie za bardzo, bo generalnie psychiatra tym zarządza. Bez podkładki ogólny nie będzie zapisywał tych wszystkich "smakołyków". Tu są ludzie, którzy potrzebują pomocy, a robi się "hypek".

-- 02 kwi 2014, 09:48 --

LOL, i następny z wczoraj:

wieslawpas napisał(a):zaproponuje lekarzowi takie leki na spanie
estazolam
Dormicum

ktos z Was to bral moze?

-- 02 kwi 2014, 09:49 --

I jeszcze jeden:
wieslawpas napisał(a):zgodnie z zaleceniem lekarza wziąłrm tescin 3 i stilnnoy spalem troche, ale podobo wygladalemjak neptyk Terepeutka jak mnie zobaczyłz wzniosla raban, ze wygladam jak nacpany. A to tescim doszedl. Wiec sie tescinu się wystraszyłem bo zamula taka. Probujd z czystym stilnoxem bez dodatków, sztuk 4 span...
sertralina 50 mg
metoprolol 100 mg

przez misiek_1 28 cze 2014, 19:41
od wczoraj biorę tisercin i uważam ze jego działanie nasenne jest super,spałam nieprzerwanie 10godz.po 25mg, triticco mam odstawione bo przestało na mnie działać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anna P. 24 lip 2014, 07:56
Marian_Paździoch napisał(a):Jako człowiek kiedyś uzależniony od zolpidemu popieram wypowiedź kolegi powyżej. Co prawda byłem uzależniony od małej dawki, ale przeżywałem wielkie męki, gdy którejś nocy odstawiłem zolpidem. Przy okazji w ten sposób pogłębiłem swoją depresję, tygodniami nie wychodziłem z domu, bałem się wszystkiego co istnieje, dosłownie. Dlatego osobom, które biorą coraz więcej, radzę od serca - bądźcie ostrożni. Uzależnienie od tego syfu to wielka katorga, ból nie do opisania. Nie życzę tego naprawdę nikomu.

Ja w pewnym momencie doszłam do 20 stilnoxów na dobę. To był koszmar. Fortuna na tabletki kupowane w sieci i jeszcze zdarzało mi się nie zasnąć po nich i miałam jazdy. Nikomu nie polecam! Z tego bana wyciągnęła mnie wspaniała lekarka. Teraz biorę mirtagen i jestem bardzo zadowolona
rano - 60mg fluoxetyny
wieczór - mirtagen 45mg + promazyna 100mg

przez Wurzel 01 sie 2014, 12:04
Po 5 miesiącach Tisercin przestał pomagać w zasypianiu. Taką mam teraz tolerancję, że Zolpidem w ogóle nie działa na mnie, a Zopiklon minimum 2 tabletki, ale to i tak jak się odpowiednio zmęczę w ciągu dnia

przez mirunia 01 sie 2014, 18:07
Wurzel, oj to nie dobrze, że tisercin już nie działa. Ja go biorę w dawce 0,25mg (1 tabl.) od grudnia, czyli miesiąc dłużej od Ciebie i do tej pory działał b. dobrze. Dzisiaj wybudziłam się prawie w nocy bo o 3.30 i nie umiałam już zasnąć, przeleżałam do rana męcząc się z lękami.
Czyżby też już przestawał działać, czy to tylko te upały tak dają popalić i przerywają sen?

Co zamierzasz teraz? A mirtę nadal bierzesz? i też nie działa już?

przez Wurzel 02 sie 2014, 08:57
Napiszę tak, miałem taką kombinację trittico, mirtagen, tisercin i hydroksyzyna i po prostu przestało działać. Po co się więc truć dodatkowo jedząc garściami jak nie pomaga? Sam odstawiłem więc wszystko, oprócz trittico i za 3 dni będę u psychiatry i mu powiem, że nie śpię. Mam nadzieję, że zamieni leki, bo zwyczajnie przestały działać.

Najciekawsze jest to, że nawet jak sobie pobiegam z parę km, i jestem zmęczony, to i tak nie mogę zasnąć.

@mirunia
Tisercin brałem po 3-4 nawet(do tego zestawu co napisałem na początku). Ty bierzesz 1 tabl. więc masz jeszcze zapas do mnie :great: , a tak poważnie to z pewnością na Ciebie działa :tel2:

Mirtagen dostałem dodatkowo i od początku nie miał wpływu na mój sen, bo po prostu mnie usypial, ale już w zestawie był, to już psycho nie chciała zamienić.

przez misiek_1 02 sie 2014, 23:26
Wurzel ile czasu cierpisz na bezsenność?

przez slow_down 14 gru 2014, 19:22
Odświeżam.
Mam ten lek, głównie nasennie. Karba idzie w odstawkę, zatrułem się nią. Trzeba mi więc czegoś, co pomoże zasnąć, ewentualnie wyciszy w ciągu dnia. Proszę o jakieś opinie na temat działania tego leku. Czy np. nie pogłębia depresji lub czy w malutkich dawkach w ciągu dnia może zadziałać wyciszająco. Pozdrowienia.
slow_down

przez mirunia 15 gru 2014, 15:38
slow_down, poczytaj sobie ten wątek kilka stron wstecz, pisałam tam z Agnieszką o tym leku.

Na sen działa świetnie, już mała dawka 25mg usypiała mnie, ale nie tak od razu. Musiałam połykać jakiś czas, żeby zaczęła działać, ale innych usypiała już od pierwszej tabletki. Łykałam ten tisercin prawie rok.
Chyba nie proponowałabym Ci brać w ciągu dnia, gdyż on bardzo uspokaja/usypia... nie wiem czy byś mógł funkcjonować taki śnięty, ale możesz spróbować, jeżeli nie chodzisz do szkoły/pracy i masz możliwość się przespać w ciągu dnia, jeżeli będzie taka potrzeba.

Jeszcze raz proponuję poczytać Ci ten wątek i wiadomości o działaniu tego leku.

przez kalikali1 15 gru 2014, 20:34
Może mi ktoś napisac w kolejnosci pokolei jak wygląda tycie na lekach(zalezy mi na dobrym śnie i nie przybieraniu na wadze)
A leki to:
1.Mianseryna 30 mg
2.Tisercin 25mg
3.Chlorprotixen 50mg
Który z tych leków najmniej tuczy????
Dodam że mirta i tritico i kwetiapina nasilają NN wiec poszly do smietnika :)

przez Patryk29 15 gru 2014, 20:57
Mianseryna= masakryczne tycie, nie polecam :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez misiek_1 15 gru 2014, 21:13
ja biorę tisercin już kilka miesięcy i nie tyję,polecam na sen!!!

przez cytrynka84 18 gru 2014, 19:05
kalikali1, Najmniej tylam po chloro,ale nie dzialal jakos specjalnie nasennie,troszeczke tylko uspokajal,50 mg tez.Kosa na sen to Tisercin,ale nie mozna sie dobudzic ,potem to troche mija,ale ubokow duzo,bo to silny i stary lek.Miansa super usypia,ale mocno zwieksza apetyt,zatrzymuje wode,spowalnia metabolizm.Jak wszystkie 3 leki,ale najbardziej miansa i Tisercin.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Sortuj wg