BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 74

przez cytrynka84 24 maja 2016, 19:58
Najlepszego Vengence,
Life is brutal!

Sertralina 100mg

przez kammm 24 maja 2016, 20:18
Vengence - aby chciało Ci się chcieć ! (być z nami oczywiście... ;) )

przez Vengence 24 maja 2016, 20:58
cytrynka84 napisał(a):Najlepszego Vengence,

kammm napisał(a):Vengence - aby chciało Ci się chcieć ! (być z nami oczywiście... ;) )
Dzięki dziewczyny.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Legowski89 28 maja 2016, 00:33
Brałem kiedyś z Paroksetyną w sumie jakieś 3 miesiące. Dla mnie ten lek to taka amfetamina wykastrowana z wszystkiego z wyjątkiem skutków ubocznych. Miałem duże nadzieje związane z tym lekiem gdyż amfetamina w każdej nawet mikro dawce działała na mnie wybitnie przeciwdepresyjnie.

przez kammm 28 maja 2016, 18:11
Dla mnie Well (biorę 6 tyg) chyba stracił wszelką moc (a może jej nawet nie miał?), nie powoduje (u mnie) uboków, ale i nie pomaga .... chyba za dużo oczekiwałam, czuję się nieco sfrustrowana, a może w wydaniu solo jest do dupy?

przez wychylylybymy 04 cze 2016, 00:38
dla mnie też , chyba z 5 tyg , a tak 2,5-3 na 300 , powoduje mi nerwowość ogromną ,że czasami nie mogę się opanować , nastrohu nie podnosi , wręcz uwydatnia negatywne emocje , złość,smutek,nerwy . szkoda kasy za 150 + 300 prawie 400zł , dajcie spokój

przez Vengence 04 cze 2016, 11:17
kammm napisał(a):Dla mnie Well (biorę 6 tyg) chyba stracił wszelką moc (a może jej nawet nie miał?), nie powoduje (u mnie) uboków, ale i nie pomaga .... chyba za dużo oczekiwałam, czuję się nieco sfrustrowana, a może w wydaniu solo jest do dupy?
Miałem podobnie, jak bym nic nie brał, lipa na maxa te leki, poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie, albo podnieś dawkę.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 11:24
Za 400zł to Panie... można kupić cały worek rzeczy po stokroć razy bardziej skutecznych niż bupro.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Grabarz666 04 cze 2016, 11:29
Lord Kapucyn napisał(a):Za 400zł to Panie... można kupić cały worek rzeczy po stokroć razy bardziej skutecznych niż bupro.

Na przykład 31 opakowań Mirtazapine Bluefish:

https://www.recepta.pl/produkty/mirtazapine-bluefish-30-mg-tabletki-rozpuszczalne-w-jamie-ustnej-30-szt

8)

przez Lord Kapucyn 04 cze 2016, 11:32
Aż 31? Wow. :shock: No, także sami widzicie, za 4 bańki każdy znajdzie dla siebie coś miłego. :D

Przebijam:
~80 opakowań Moklaru (moklobemid) albo 125 opakowań Amisanu (amisulpryd) na R.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez neon 04 cze 2016, 12:04
Wyciągacie te leki jak króliki z kapelusza, trudno sie w tym wszystkim połapać.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez wychylylybymy 04 cze 2016, 13:28
:)))))) e lipne propozycje dajecie

http://www.sluzbazdrowia.com.pl/leki.php?lek=clonazepam - 34 opakowania clona :) a na refundacje na padaczkę 77 paczek klona :) , dobry psychiatra i mu leci wpisać refundacje , nie trza mieć padaczki . :P

pamiętam dobre czasy , jak jeszcze nie trzeba było się pieprzyć z receptami , słownie ile miligramów , cyfrą , dokładna nazwa itp , dawkowanie , kiedyś wypisywało się Clonazepam 1x1 2mg i tyle , zaznaczało się refundacje i kupowało się za 3zł. potem popieprzyli wszystko , źle wypiszę substancję czynną , miligramy itp i recka nie ważna , ile razy musiałem poprawiać do lekarza chodzić , albo na dobre oko, sprzedała z ciulowej recki , kiedys było inaczej , nie trzeba było pisać substancji czynnej i ile mg .

-- 04 cze 2016, 13:39 --

a teraz słownie musisz wypisać substancje czynna , słownie ile mg i dawkowanie , nei chceli mi sprzedać jak nei było dopisane 1x1 no paranoja ,a w domu mam recki z przed 5-7 lat , odbite , bo na książeczce zdrowia , zawsze żólta zostawała co dobijała .

i pisało się tak
lorafen 2,5 1x/1
afobam 1x1
klonazepam 1/x1 to wszystko

-- 04 cze 2016, 13:40 --

dokladniej tak
lorafen 2,5mg 1x1
klonazepam 2mg 1x1
afobam 1mg 1x1

dawka tylko i jaki lek

przez nieboszczyk 04 cze 2016, 14:58
zyban to podobno był cudowny złoty środek na leczenie z nikotynizmu że niby głód nikotynowy nagle znika bezpowrotnie.miesięczna kuracja to była jakieś 500zł.to był na recepte więc podobno wystarczyło iśc do psychiatry i powiedzieć że sie pali nałogowo.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez wychylylybymy 04 cze 2016, 15:57
nieboszczyk napisał(a):zyban to podobno był cudowny złoty środek na leczenie z nikotynizmu że niby głód nikotynowy nagle znika bezpowrotnie.miesięczna kuracja to była jakieś 500zł.to był na recepte więc podobno wystarczyło iśc do psychiatry i powiedzieć że sie pali nałogowo.

ta tyle ze ja na nim pale o jakieś 50% więcej i fajki smakują tak samo . jakiś podrabiany,oszukany ten lek . ani na depresje nie dziala a wręcz wzmaga negatywne emocje (pogłębienie depresji) ani na palenie (chociaż rzucić nie chcę , ale nie odczuwam zmniejszenia głodu nikotynowego , ani mniejszej przyjemnosci z palenia) do tego nie chcą sprzedac patentu , bo taka kasa została w to wpompowana , Leczenie PSSD (/cenzura/ prawda) leczenie nikotynizmu , leczenie depresji , bla bla bla , a lek drogi i nieskuteczny , osobiscie nie dałbym 5 zł za ten lek.

Sortuj wg