BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 74

przez Kalebx3 27 sty 2016, 16:39
doszło , odpisałem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Hanashiro 27 sty 2016, 18:29
Niestety, przerwałem leczenie po 1,5 msc, bo biorąc dawkę 300mg zwykle pod koniec dnia pojawiało się dziwne uczucie w głowie i nudności. Zwykle, żeby to przerwać szedłem spać, bo myślałem, że dostanę kur**cy. Plus, co mi obecnie najbardziej przeszkadza to derealizacja, która się nasiliła pewnie za sprawą noradrenaliny, więc szkoda 200 zł za pudełko 300mg. Jak miałem sesję, to szedłem na takiej wyje*ce, że nigdy tak wcześniej nie miałem, ale najważniejsze, że większość mam już za sobą i pozaliczane. W międzyczasie byłem u 2 psychiatrów, 1 prywatnie, 2 państwowo. Prywaciarz okazał się naprawdę spoko i po raz pierwszy ktoś mi powiedział, co mi dolega i większości miał rację. Państwowy okazał się być typowym konowałem i pewnie nie będę już korzystał z usług psych ma NFZ. Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie u prywatnego, jak powiem, że widzę potencjał w domapinergikach (bez albo z minimalnym działaniem na noradrenalinę) to doczekam się leku, który będzie trafiony, bo wspomniawszy na 1 wizycie o metylofenidacie, usłyszałem, że może mi tylko zaszkodzić...

przez suwak 03 lut 2016, 18:57
A miał ktoś z Was po wellbutrinie problemy z pamięcią, zapominanie, słaba pamięć itp.? Czytałem, że mogą wystąpić takie skutki przez to że bupropion jest antagonistą receptorów nikotynowych.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ges 11 lut 2016, 16:14
Vengence napisał(a):
Ricah napisał(a):sebo001, najtansze 150mg 152,66 PLN (zrodlo: bartoszmowi.pl). 300mg za to juz odchudzi nasz portfel o 243,36 PLN.
Hehe ta cena to jest jakaś kpina naprawdę. :pirate:

Trzeba trochę poszukać. Dziś znalazłem w jednej aptece 150mg za 129,80
ges

przez Vengence 11 lut 2016, 16:16
ges napisał(a):
Vengence napisał(a):
Ricah napisał(a):sebo001, najtansze 150mg 152,66 PLN (zrodlo: bartoszmowi.pl). 300mg za to juz odchudzi nasz portfel o 243,36 PLN.
Hehe ta cena to jest jakaś kpina naprawdę. :pirate:

Trzeba trochę poszukać. Dziś znalazłem w jednej aptece 150mg za 129,80
To jeszcze znośnie w miarę, a jak z działaniem
zadowolony jesteś?
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez ges 11 lut 2016, 17:36
Hm, trudno powiedzieć, bo... już od dłuższego czasu jestem generalnie zadowolony :) A Wellbutrin biorę bo 1) najpierw sam poprosiłem o niego lekarza dla zniwelowania ogólnego niechciejstwa po paroksetynie no i dla uratowania smętnych resztek libido, a teraz 2) psychiatra chce mnie jeszcze trochę na tym potrzymać, sam nie wiem po co :)
_________________________________________________________________________________________
nerwica lękowa napadowa (diagnoza i początek terapii paroksetyną: marzec 2015)
Paroxinor 20 mg 2-0-0
Wellbutrin XR 150 mg 1-0-0
ges

przez Kat_ 30 mar 2016, 19:53
Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez Ashton 30 mar 2016, 20:20
Za drogie te cukierki. Nie stać ludzi.
Wenlafeksyna 150mg
Mirtazapina 30mg

przez benzowiec84 02 kwi 2016, 21:22
Kat_ napisał(a):Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).

ja będę to wpierdalał znowu niedługo , a odstawiam fluo bo chu*a daje , nic a nic , nawet nie będę tego do fluo dodawać , bo nie ma sensu takiego mixu , jak żadnej odpowiedzi nie mam na SSRI , pójdzie znowu solu wellbutrin , bo prolaktyna mnie zalewa i testo nisko.

wezme od psycho to samo co rok temu , 1 paka 150mg i 1 paka 300mg na 2 miechy . cena około 400 zł :)

przez Vengence 02 kwi 2016, 21:28
benzowiec84 napisał(a):
Kat_ napisał(a):Nikt nie je bupro? Ja znowu zacząłem, jedyny lek, który daje pałera i stawia na nogi w parę dni. Straszne otępienie i zamuła po ssri a i tak jadłem zawsze te uważane za lajtowe (fluo, serta).

ja będę to wpierdalał znowu niedługo , a odstawiam fluo bo chu*a daje , nic a nic , nawet nie będę tego do fluo dodawać , bo nie ma sensu takiego mixu , jak żadnej odpowiedzi nie mam na SSRI , pójdzie znowu solu wellbutrin , bo prolaktyna mnie zalewa i testo nisko.

wezme od psycho to samo co rok temu , 1 paka 150mg i 1 paka 300mg na 2 miechy . cena około 400 zł :)
Zamów se lepiej afobazol i ladasten ruski wyjdzie taniej i efekt pewnie będzie lepszy niż po tym wellbutrinie, ja zamówiłem wczoraj afobazol.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez sebo001 02 kwi 2016, 21:36
Daj znać jak spisuje się Afobazol. Gdzie zamawiałeś ?

przez benzowiec84 02 kwi 2016, 22:05
Vengence napisał(a):
benzowiec84 napisał(a):

Zamów se lepiej afobazol i ladasten ruski wyjdzie taniej i efekt pewnie będzie lepszy niż po tym wellbutrinie, ja zamówiłem wczoraj afobazol.

daj znać jak działają , jak będzie ok to dasz namiary :) , czytałem że bromantan najlepiej brać 4 tygodnie i przerwa , nie można przewlekle . nie wiem jak afobazol .

przez Vengence 02 kwi 2016, 22:08
benzowiec84, Ja póki co afobazol tylko zamówiłem, ale może też ladasten zamówie, póki co chcę zobaczyć ten afobazol.

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez benzowiec84 02 kwi 2016, 22:10
Vengence napisał(a):benzowiec84, Ja póki co afobazol tylko zamówiłem, ale może też ladasten zamówie, póki co chcę zobaczyć ten afobazol.

afobazol podobno dobre na lęki , sam jestem ciekawy jego działania . może też go sprawdzę , podobno zajebisty lek

Sortuj wg