BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 74

przez koram123 27 maja 2015, 23:11
Witam

Wellbutrin biorę od 4 miesięcy. Po raz pierwszy od 7 lat jestem w stanie wstać o 7 rano, aptekarka, której apteka (Warszawa) sprowadza dla mnie leki (a sprowadzali dużo, dziwnych i mniej dziwnych, płaciłem grube hajsy) twierdzi, że jakoś kolorów od tego leku nabrałem i wyglądam żywiej. Nie łudzę się, że jestem zdrowy, czuję się raczej jak martwa żaba, którą ktoś traktuje prądem... ale żyję normalnie, czasem nawet się budze na tyle, że zaczyna mnie cieszyć życie, gdy na początku maja kwitły bzy, siedziałem pod jednym godzinę, słońce grzało mi twarz... czułem się jak zdrowy człowiek. Przede mną długa droga, ale dzięki temu lekowi przynajmniej wiem do jakiego stanu mam dążyć - zdążyłem już zapomnieć jak to jest cieszyć się takimi błahostkami...

przez Bode Miller 30 maja 2015, 17:22
ile mogą trwać skutki uboczne po zwiększeniu dawki na 300 mg?
Bode Miller

przez lukrowana 05 cze 2015, 21:52
znowu mam hipomanię po wellbutrinie :) czasami nie mogę zapanować nad tymi stanami, mimo fobii społecznej przełamuje się tak jak dawno, mam mega pewność siebie niespotykaną u mnie, elokwencje, przyspieszenie myślenia, ale też idą za tym niekontrolowanie emocji co jest gorsza stroną.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kat_ 11 cze 2015, 11:58
Najnowsze ceny. Pojebało ich już całkowicie. Jedyny w sumie lek, który mi naprawdę pomaga.

Bupropion hydrochloride Wellbutrin XR tabl. powl. o zmodyf. uwalnianiu(150 mg) - 30 szt. 30 szt. 100% 152,66 PLN 152,66 PLN
Bupropion hydrochloride Wellbutrin XR tabl. powl. o zmodyf. uwalnianiu(300 mg) - 30 szt. 30 szt. 100% 243,36 PLN 243,36 PLN

przez Zbychu 1977 11 cze 2015, 13:31
Widziałem w necie Wellbutrin 300mg za 176zł
Zbychu 1977

przez Bode Miller 13 cze 2015, 17:57
W Czwartek minął 10 tydzień brania Wellbutrinu. Pierwsze dwa miesiące 150 mg i od ponad dwóch tygodni 300 mg.Niestety dupa. Są takie momentalne jednodniowe delikatne poprawy. Trzeba będzie zmieniać lek.
Bode Miller

przez klaudi 14 cze 2015, 10:46
Czy ktoś wie dlaczego Wellbutrin nie ma zamienników , w tej cenie nie mogę sobie na niego pozwolić , a bardzo interesuje mnie ten lek

przez Zbychu 1977 14 cze 2015, 11:43
Gdyby cena była przystępna bupropionu zapewne bym go teraz brał.
Zbychu 1977

przez slow_down 20 cze 2015, 10:58
Ja chcialbym dodac go do paro, ale mimo ze mowilem iz chce to na rzucenie palenia, nikt wypisac ku.rwa nie chce.
slow_down

przez Kalebx3 20 cze 2015, 16:21
Ja chcialbym dodac go do paro, ale mimo ze mowilem iz chce to na rzucenie palenia, nikt wypisac ku.rwa nie chce.

coś się tak napalił na ten lek ? :D
zamiast wywalić tyle kasy w błoto lepiej przeznacz tę mamonę naz zbożny cel , to więcej zyskasz .
Słyszałem ,że łukasz mół ma ten lek :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez slow_down 20 cze 2015, 18:09
Łukasz mół to ma wszystko. Napaliłem bo chce go sprobowac w mixie z ssri
slow_down

przez Kalebx3 20 cze 2015, 22:05
. Napaliłem bo chce go sprobowac w mixie z ssri

acha , no rozumiem ,,, tylko pamietaj ,żeby się wcześniej w benzo- gaśnicę zabezpieczyć , jak się zacznie niekontrolowanie dymić :D

przez Patryk29 20 cze 2015, 22:32
Ja ten lek chyba wspominam najgorzej póki co z tego co bralem, moze wenla za pierwszym razem moze sie troche z tym równac, tylko na wenli to byly jakies 3 dni mega pobudzenia, rozpierdolu wewnetrznego, leku, chcialem spróbowac wellbutrinu no i /cenzura/ spróbowalem, nie dosc ze malo nie jeblema samobója, to przez 3 tygodnie nie jadlem nic kompletnie, brzuch mnie napierdala, zaczalem fajki palic, a wczesniej nie jaralem z pól roku albo lepiej, paradoks troche bo ten lek jest przeciez na rzucenie palenie, no po prostu masakra, 3 tygodnie jebanej masakry, która nie przechodzila w koncu sie poddalem, nie znalem sie wtedy jeszcze z alpra, tak pewnie bym pociagnal, dalej moze by cos z tego bylo. :roll:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Kalebx3 20 cze 2015, 22:34
Patryk , chyba po Twoich słowach Marian się ostudzi .
MI też ten lek nie podszedł , a miałem go za darmo . Dupa , a nie leczenie .Ani nie pomógł , ani nie zaszkodził .

Sortuj wg