BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 75

przez Bode Miller 27 kwi 2015, 21:14
Czy te leki w ogóle komuś pomogły?:D .Jak czytam te Forum to chyba nie znalazłem jednego pozytywnego wpisu, że komuś coś pomogło. Sam ból dupy i narzekanie.Teraz pytanie. Czy te leki są tak nieskuteczne czy osoby, które lepiej się czują to po prostu nie zaglądają na takie fora?

-- 27 kwi 2015, 21:19 --

P.S. Narzekaniem i hejtowaniem wprowadzacie negatywną atmosferę dla innych ludzi, którzy leczą się danym lekiem. Wielu ludzi dopiero zachorowało i szuka jakiś informacji o leku i jak oni się czują? Wyobraźcie sobie ,że zaczynacie terapie antydepresantami . Przeglądacie wpisy w topicu i jak się czujecie.?Ja czasem po przewertowaniu takiego wątku mam już ochotę dany lek odstawić zanim jeszcze zacząłem go na dobre brać.
Bode Miller

przez robercik567 27 kwi 2015, 22:34
Pomagaja, a czasem ratuja zycie.

-- 27 kwi 2015, 15:44 --

Ale w tym internecie jest masa wypisanych glupot na tempt depresji juz niewiem czy plakac czy sie smiac z tego. I Po Co w ogole pisze sie tak straszne ulotki do tych lekow :D

przez Kalebx3 28 kwi 2015, 11:21
Jak czytam te Forum to chyba nie znalazłem jednego pozytywnego wpisu, że komuś coś pomogło.

To jak Ty czytasz ,,, wybiórczo .
Przecież są wpisy ,że leczenie pomaga , a że idzie to często z trudem i pod górke nie oznacza to wcale ,że leki nie działają i nie czynia w Głowie dobrze . Podczas leczenia ludzie mają wątpliwości , chcą wiedzieć jak te sprawy wyglądają u innych , jaki lek byłby najodpowiedniejszy etc ,,, a Ty zaraz "sam ból dupy i narzekanie ".
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez robercik567 29 kwi 2015, 01:41
Czy mozna laczyc antydepresant wellbutrin z omega 3?

-- 28 kwi 2015, 19:00 --

Po wiem z e biore tak 100m g Zoloftu 100 trazadone 150mg wellbutrin 2mg risperidone I lorazepa 1mg do tego pije plusz z witamina b i Magnezem I jeszcze biore omega 3

przez Psychopharm 29 kwi 2015, 09:46
Łączysz 5 leków a pytasz się czy możesz dodać naturalne tłuszcze? :)
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

przez robercik567 29 kwi 2015, 13:31
Wlasnie nie biore tych lekow na raz z rana biore 100mg zoloftu 150 wellbutrinu I 1mg lorazepam dodatkowo multivitamina plusz z magnezem. No I niewiem czy brac ten omega 3

przez elenkey 03 maja 2015, 16:17
Jak długo trwały u Was skutki uboczne? Ja biorę Wellbutrin trzeci dzień i przezywam koszmar!!!!!!!!!!Zamierzam jutro wziąc zwolnienie z pracy.Mam zawroty głowy, ból brzucha, kłopoty z ostrością widzenia. Przy czym zawroty głowy są tak koszmarne, że aż mnie rzuca po ścianach,a w głowie karuzela. Nie wiem czy tak może być, czy dzwonić do swojej doktor?Brałam już i SSRi, i fluoksetyne i Faxigen XL i nigdy tak nie było.

przez robercik567 04 maja 2015, 04:12
Ja /cenzura/ ja tego juz nie zniose cala depresja po chodzi przez ojca bo doprowadzil mnie do depresji jego wyzwiskami manipulowaniem maltretowaniem I przemoca domowa, mama mi mowi ze wezmie z nim rozwod. Powiedzcie mi jak go wywalic z mieszkania bo sam to nie odejdzie. Mam juz dosc tego cierpienia chce moje zycie zmienic.

przez tomi0001 04 maja 2015, 22:24
Jeżeli chodzi o mnie to ten lek wogóle na mnie nie działa raz wziąłem dawkę 600 mg i tylko spazmy wystąpiły dobrze, że brałem wtedy benzo bo by chyba padaczka wystąpiła i ten lek wogóle mnie nie pobudza tak jak bym go nie brał nie ma nawet efektów ubocznych no chyba, że po za tym 600 mg te spazmy, ale jeden efekt zaobserwowałem to spadek libido, a przecież ten lek powinien wzmagać libido to jest coś dziwne.

przez Patryk29 06 maja 2015, 13:18
robercik567, Na /cenzura/ bierzesz leki jesli masz depresje przez starego jak moj stary robil awantury to dostal odemnie wpierdol, teraz po latach mi za to dziekuje i nie pije juz 5 lat takze oplaca sie nieraz uzyc sily nawet wobec wlasnego ojca, z alkoholikiem sie nie dogadasz trzeba mu wpierdolic kilka razy to zacznie cos myslec.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez Bode Miller 07 maja 2015, 16:36
5 tygodni i chujnia. Chujowy lek. Nadaje się do spuszczenia w kiblu zresztą tak jak i te wszystkie inne antydepresanty. Nabijanie kieszeni producentom a w zamian za to jedno wielkie gówno.
Bode Miller

przez dr. Psycho Trepens 11 maja 2015, 22:46
Bode Miller napisał(a):5 tygodni i chujnia. Chujowy lek. Nadaje się do spuszczenia w kiblu zresztą tak jak i te wszystkie inne antydepresanty. Nabijanie kieszeni producentom a w zamian za to jedno wielkie gówno.

Szczerze kibicowałem Ci by ten lek Ci pomógł, no ale mój pesymizm znów się nie mylił, Wellbutrin pomaga baaardzo nielicznym,
poznałem na tym forum dziesiątki osób, w realu znam też masę chorych i pośród łącznie blisko 100 osób tylko 1 bierze Wellbutrin i twierdzi, że mu pomaga.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

przez Kot_ 14 maja 2015, 10:51
Gdzie benzowiec84? Ozdrowiał po tym bupropionie?
Kot_

przez Psychopharm 14 maja 2015, 11:17
Kot_ nie wydaje mi się, bo ostatnio pisał, że niezbyt ten lek na niego działa, nic nie czuł. Myślę, że po prostu odszedł z forum bo uznał to za korzystne.
Odsprzedam 2 opakowania folianu 5 mg (30 tab.) firmy LifeExtension - jest to odpowiednik Deplinu, leku stosowanego jako augmentacja leczenia lekiem przeciwdepresyjnym: https://www.deplin.com/

Sortuj wg