BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 74

przez Kalebx3 24 kwi 2015, 13:27
Lepiej bedzie, jak zaczniesz radzic sobie ze stresem w inny sposob. Zacznij uprawiac sport, czesciej uprawiac hobby, medytuj, idz na masaz, wez goraca kapiel, obejrzyj film, spotkaj sie ze znajomymi itp.

,,,i nie zapomnij zakończyć tego wszystkiego dobrą skondensowaną kupą , albowiem jak powiedział Marcin Luter King nic tak nie sprawia przyjemności jak czysty akt defekacji ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez robercik567 25 kwi 2015, 02:31
Wczoraj schudlem po tym leku no ale nie pobudza mnie. Jeszcze mam cos takiego jak dotkne do czegos to prad mi strzela w palce jak czegos metalowego dotkne, niewiem oby to z ukladem nerwowy nie bylo nic wspolnego bo mam go oslabionego a niewiem Co mam brac na niego zeby go wzmocnic.

-- 24 kwi 2015, 20:43 --

Moze potrzebuje kwasow Omega 3 bo ja slucham muzyki to nie reaguje na dzwieki, I dzwieki do mnie nie docieraja do mojej glowy, a depresja chyba tez wynikac moze ze moje komorki nerwowe nie reaguja tak jak trzeba.

przez Patryk29 25 kwi 2015, 09:04
robercik567, To naelektryzowanie i kopniecia pradem to rzecz naturalna, ja tez mam czesto takie cos, szczególnie jak jezdze autem i dotkne drzwi to mam takie kopniecia, czlowiek to jest w zasadzie wielki akumulator, takie rzeczy dzieja sie wtedy kiedy dotykamy czegos co jest mniej naelektryzowane od nas,powstaje wtedy krótkie spiecie, mozna reka przejchac po wlosach wtedy juz nie bedziemy naelektryzowani i bedzie to bezbolesne.

Kwasy omega 3 tez sa wazne, jedz duzo ryb i orzechów tam jest mnóstwo kwasów tluszczowych omega 3 :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow_down 26 kwi 2015, 17:18
Od wtorku będę łykać 150mg z rana. Jeśli będzie nakręcał, dam jakąś minimalną dawkę esesraja i git. Zobaczymy.
slow_down

przez robercik567 27 kwi 2015, 02:57
Ej ludzie czy ten wellbutrin antydepresyjny lek leczy tez dusze?

przez slow_down 27 kwi 2015, 11:22
Nie. Zmienia działanie chemii mózgu.
slow_down

przez wisnia80 27 kwi 2015, 16:26
robercik567 napisał(a):Ej ludzie czy ten wellbutrin antydepresyjny lek leczy tez dusze?

Nie ma czegoś takiego jak dusza, jest tylko fizyczny mózg. :D

przez robercik567 27 kwi 2015, 17:34
Kolejny dla mnie dziwne dzien. Wstalem lewa noga I zamiast usmiechu to widze tylko przed soba swoj smutek. Czuje sie tak jak by moje zycie bylo za szyba. Kolejny dzien wstaje I szukam mojego sensu zycia I egzestencji. Zostalem wywalony ze studiow, Bo juz mialem dosyc tego ciaglego stresu
Niewiem czy czasem sie zapisac na powtorzenie tego semestru. Gdy wczoraj poszedlem do sklepu, czulem sie w nim jak zagubione dziecko w ciemnym lesie. Mieszkam W USA w Chicago I widze wszedzie ten stress w pracy w szkole normalnie wszedzie, I wszyscy za czyms pedza Niewiem za czym. Tylko ja caly czas stoje w tych ludziach I niewiem Co mam ze soba zrobic, zaczyna mnie poprostu wkurzac do okola. Nie znosze tego miasta brakuje mi w nim jakies harmoni zycia. Najlepiej bym zmienil swoje otoczenie na takie gdzie mojego zycie moglo by byc duzo latwiejsze...

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 17:44
Robercik u Nas w Polsce jest większy zajob , w dodatku wszędzie biali murzyni .
Pól roku w tym koszmarze i wracasz do siebie ,,, i już z miejsca jesteś w Stanach szczęsliwy,,, nie Tu .
Polska to kraj dla Twardzieli .
Za swoją rentę mogę kupić 6 opakowan leku , a potem iśc pod most , albo pod Kościół z beretką ;)

przez robercik567 27 kwi 2015, 18:00
Ja tutaj to w ogole nie mam przyjaciol,nie mam do kogo isc zeby sie wyszalec

przez wisnia80 27 kwi 2015, 18:02
robercik567 napisał(a):Ja tutaj to w ogole nie mam przyjaciol,nie mam do kogo isc zeby sie wyszalec

oj, bidulka :D

przez robercik567 27 kwi 2015, 18:10
:(

przez Kalebx3 27 kwi 2015, 18:17
Ja tutaj to w ogole nie mam przyjaciol,nie mam do kogo isc zeby sie wyszalec

jeśli jesteś już w odpowiednim wieku znajdż sobie dziewczynę , to przynajmniej z nią będzie Ci lżej , a samotnośc nie bęzie Cię tak boleć .

przez robercik567 27 kwi 2015, 18:27
Chyba za bardzo bore te wszystkie uczucia do glowy zamiast w zyciu troche dac na luz no coz ale ja juz tak mam ze jak cos walne glupiego do lba to Chodze Po tem z tym I sie uzalam Nad wszystkim. Czasem tez mam tak ze jak jestem w gronie ludzi to zachowuje sie jak dziecko.

-- 27 kwi 2015, 11:31 --

No ja juz mam 23 Lata I zamiast poznawac dziewczyny to ja siedze na garnuszku rodzicow I jest mi poprostu wstyd z tym.

Sortuj wg