BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 75

przez benzowiec84 19 lut 2015, 13:10
Kalebx3, ja mam wszystko zjebane, no serotonin na pewno nie , chciałem tą fluo spróbować ostatni raz i spróbowałem nie załuję wsumie , teraz wiem że przyczyny muszę szukać gdzie indziej
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez miko84 19 lut 2015, 13:14
Główną przyczyną jest stres i podatność na jego zgubne skutki w mózgu. Dlatego jeśli komuś nie pomagają SSRI to jest duża szansa, że nowe leki glutaminowe będą skuteczniejsze, bo mocniej odbudowują to co stres psuje.
Ostatnio edytowano 19 lut 2015, 13:14 przez miko84, łącznie edytowano 1 raz
miko84

przez Kalebx3 19 lut 2015, 13:14
teraz wiem że przyczyny muszę szukać gdzie indziej

tylko gdzie ?
Może dokoptuj do SSRI Lamotryginę . Mi to podbijało Efekty leczenia . Na noc zaś niskie dawki litu . Przywal kwasy Omega 3 .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez benzowiec84 19 lut 2015, 13:24
Kalebx3, no próbuję z bupropionem :) i z mirtą , szukam w noradrenalinie i dopaminie , omega 3 jem , do tego witaminy z olimpu,wit b , dużo mam supli witamin , magnez b6,cynk .
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez miko84 19 lut 2015, 13:26
Dodaj do tego witaminę D jeśli masz mało słońca na skórze, bo jest ważna w depresji.
miko84

przez Kalebx3 19 lut 2015, 13:28
jeśli dopamina to może metylofenidat ( nie sam rzecz jasna ) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez benzowiec84 19 lut 2015, 13:32
Kalebx3, u mnie depresja jest spowodowana czymś co nigdy nie zniknie , moje leczenie polega na dawanie środka przeciwbólowego by usmierzyć ból psychiczny(fizyczny też) ,leczenia skutku a nie przyczyny , jak bym ci rozpisał wszystko co ja mam to byś się za głowę złapał. przyczyny nigdy nie zlikwiduję = zawsze będę cierpiał i fizycznie bo cierpię fizycznie [co tydzień 39/40 stopni gorączki] plus mega bolę i dreszczę,przyjmuję morfinę i kodeinę na zniwelowanie tego , nie mogę pracować fizycznie, nie mogę nigdzie wyjechać bez moich leków, nikt nie możę na mnie polegać bo nie wiem czy za 2 dni o 18 będę sprawny czy mnie rozłoży , przeżywam powtarzającą się mega grypę co tydzień trwającą około24 godziny i puszczą , potem znowu się pojawia i puszczą , powracające piekło , z tym że przy grypie ja grałem w piłkę na dworzu , przy tym to ja tylko muszę morfinę wziaść + paracetamol + pyralginium. i taka prawda , chciałbym mieć tylko samą depresje , byłbym w raju , nie wiem po co to tutaj napisałem , po prostu jakoś tak . pogodziłem się ze śmiercią i jestem na nią gotowy , moje cierpienie fizyczne szczególnie jest za silnę, nie jestem wstanie wytrzymać bóli i dreszczy czasami bez zaciskania czegoś twardego w gębie. tyle z tąd moja depresja . kiedyś to było raz na miesiąc i słabo , raz na dwa , mało dokuczało teraz jest /cenzura/ , żaden lekarz nie wie co mi jest ,2 marca idę do kliniki szpitalnej będą mnie badać , jestem gotowy na śmierć.

-- 19 lut 2015, 12:33 --

miko84, wit d3 też przyjmuję do antydepresantów bo jestem eskimosem.

-- 19 lut 2015, 12:34 --

byłem już w 2 szpitalach a moja karta chorobowa zawiera 2 tomy

-- 19 lut 2015, 12:35 --

oznaki zdrowia , podwyższone crp i podwyższone białe krwinki w czasie mojego złego fizycznego samopoczucia , jadę do klioniki badań krwi , z czym te białe krwinki walczą , a badania miałem wszystkie robione jakie możliwe prawie , to moja ostatnia deska ratunku bo to klinika od badań krwi itp.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 19 lut 2015, 13:35
Predzej czy pózniej powstanie substancja o ile juz takowa nie istnieje, która depresje rozwali w weekend! jak antybiotyk 3-dniowy grype, tylko, ze my bys my chcieli to juz teraz, a koncernom farmaceutycznym zalezy na przeciagnieciu tego w czasie, by zarobic ile sie da na Ssri, z jednej strony to rozumiem, bo tworzenie leków to bardzo trudny i kosztowny proces a koncerny to nie pomoc dla powodzian by inwestowac wszystko co maja a wyciagac nie wiele, dlatego lecza nas starymi lekami i sa efekty takie jakie sa :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 19 lut 2015, 13:53
Ale np. nowa firma taka jak Naurex, która nie ma żadnego SSRI w swojej ofercie będzie za przeproszeniem "walić" inne firmy i będzie jej zależało na wypuszczeniu leku skutecznego i szybko działającego. Bo jeśli taki będzie to zarobią ogromną kasę przez pierwsze lata wyłączności.
miko84

przez benzowiec84 19 lut 2015, 14:01
Patryk29, a dlaczego nie sprobujesz ednoraxu albo wellbutrinu ??
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez hobbyturysta 19 lut 2015, 14:02
trybson przestac zrec wszystkie dostepne lek w Polsce to moze wtedy ci sie poprawi :8):
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez benzowiec84 19 lut 2015, 14:03
hobbyturysta, zamilcz gimbusie , już ci mówiłem że jesteś mega zryty
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Patryk29 19 lut 2015, 14:08
Jasne miko, tylko jeszcze ten lek musi sie okazac skuteczny, my psioczymy na ssri, ale trzeba pamietac ze te leki wielu milionom ludzi pomagaja wyjsc z depresji, badz wybitnie zlagodzic objawy, czy ten nowy lek to bedzie przelom, hmm nie wiem, na papierze i wedlug jakis tam opisów wydaje sie byc super, ale czy tak bedzie, ja biore juz ponad 2 tygodnie tego nootropa nsi-189 i póki co nie widze zadnej, podkreslam zadnej róznicy w swoim sampoczuciu, gdzie czytalem ze po miesiac brania tego sa bardzo dobre efekty na ludziach??, moze za tydzien czy dwa tygodnie sie to zmieni, ale to jest wielka nie wiadoma, ja nauczylem sie tego ze póki nie mam czegos w garsci lub na sobie nie wypróbowalem to nie moge byc niczego pewny w zyciu, kiedys inaczej myslalem, po latach wiem ze bylem nawiny, ale na tym polega mlodosc, na wierze w rzeczy czasem nie stworzone, badz istniejaca tylko w naszej wyobrazni.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez miko84 19 lut 2015, 16:37
Wiadomo, czas pokaże. Ale to, że wszystkie firmy rzuciły się do produkowania tych leków na glutaminn pokazuje, że potencjał na nowy krok milowy w leczeniu depresji jest realny.
miko84

Sortuj wg