BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 75

przez ladywind 22 sie 2013, 10:47
In_Chains_Of_DD, żadnych efektów? :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez In_Chains_Of_DD 22 sie 2013, 11:12
ladywind, no właśnie nie czuje zupełnie nic co mogłoby mnie utwierdzić w tym, że coś łykam... a co ciekawe wydawało mi się, że jestem bardzo wrażliwy na noradrenalinę (po wenlafaksynie od pierwszej tabletki czułem pobudzenie, problemy ze snem, suchość w jamie ustnej, powiększone źrenice).

przez ladywind 22 sie 2013, 11:23
In_Chains_Of_DD, może w Twoim przypadku jeszcze zbyt krótko aby mówić o jakimś działaniu leku. Poczekaj jeszcze troche.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez In_Chains_Of_DD 22 sie 2013, 11:33
ladywind, wiem, wiem - w końcu mam całe opakowanie żeby się upewnić :)

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 11:39
In_Chains_Of_DD, bo czytałam, że ponoć przez pierwsze 2 tyg działa głównie na dopaminę potem rozkręca się działąnie na nor, więc przez pierwsze 2 tyg można mieć działanie lekko euforyzujące jak ja miałam i dlatego po tym czasie zaczęły się u mnie lęki
CórkaNocy

przez In_Chains_Of_DD 22 sie 2013, 17:50
Minął już prawie 4-ty dzień i ogólnie mogę stwierdzić, że obok południa nasiliły mi się lęki i miałem opory z wyjściem i załatwieniem spraw na mieście, także zaczęło mi doskwierać trochę uczucie takiego splątania (taki mętlik w głowie i natłok myśli, ciężko skupić się na jednej myśli bo zaraz ulatywała i była kolejna -coś jak gdyby roztargnienie, zamotanie)... nieprzyjemne to dosyć, czekam co dalej :x

przez CórkaNocy 22 sie 2013, 18:20
In_Chains_Of_DD, takie uroki tego leku, mi po tygodniu już zaczęły wracać lęki, wtedy pierwszy raz od wielu miesięcy bardzo bałam się spotkania ze znajomymi. Potem było w kratkę, raz lęki były a raz ich nie było aż na końcu były codziennie i prawie bym się przez nie w domu zamknęła. Oceniam go dobrze na nastrój i napęd, pod względem lęku nie było najgorzej, bo niektórych lekach było dużo gorzej, tu jeszcze miałam kontrolę.
Ale całościowo chyba do niego nie wrócę, teraz wolę życie bez lęku, w pełni mogę żyć towarzysko, co prawda czasem łapię lekką zamułkę i musze się napić energetyka, bo mam mało energii, ale postaram się trzymać.
CórkaNocy

przez In_Chains_Of_DD 23 sie 2013, 22:39
Dzisiaj paskudny, strasznie dołujący nastrój przez cały dzień a do tego coś z czym walczę, czyli derealizacja i depersonalizacja nasilona maksymalnie, że już myślałem, że zwariuję... kompletnie byłem odłączony od świata, zamknięty w umyśle pogrążonym w jękach istnienia... :( poratowałem się benzo...

-- 24 sie 2013, 10:30 --

update - w ogóle mam nasiloną agresję, wszystko tak mnie denerwuje, że najchętniej bym rozwalił a komuś przywalił... potrafię się wkurzyć na kogoś nieproporcjonalnie do sytuacji, wszystkie mnie irytuje... :evil: obecnie 6-ty dzień

-- 24 sie 2013, 10:31 --

chcę poprawić literówkę i... nie da się edytować scalonych postów? cóż...

-- 24 sie 2013, 21:53 --

paskudny nastrój cały czas, mam nadzieję, że to oznaka tego, że lek zatrybi i będzie cudownie potem...

-- 25 sie 2013, 12:14 --

cały czas poważny zjazd... nastrój tak do dupy, że ciężko mi się pozbierać..

przez barsinister 25 sie 2013, 16:56
u mnie dzień ósmy, efektów na razie nie ma poza lekkim pobudzeniem, palić nadal się chce
minus jest jeden, za to poważny - bardzo źle wpływa na jakość snu
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez tiktalk 25 sie 2013, 17:00
miałem z tym hardcore a do tego palpitacje serca well fajny ale często nie w tych problemach, chodzi mi o nerwice i jego pochodne tam się sprawdza coś innego
tianeptyna 4x12,5 / wiadro supli ;)

przez In_Chains_Of_DD 25 sie 2013, 19:40
barsinister, a ja znowu śpię w miarę normalnie (mimo, że zawsze mam problemy ze spaniem po prawie wszystkich SSRI, SNRI etc).

przez CórkaNocy 25 sie 2013, 21:49
In_Chains_Of_DD, też miałam mega agresje po wellu, wybuchalam na znajomych, rodzine, klęłam jak szewc, odstawilam i przestalam taka być :P bardzo spokojna teraz jestem, mówią, że jak nie ten człowiek teraz jestem :D
CórkaNocy

przez ladywind 25 sie 2013, 22:45
In_Chains_Of_DD, a samopoczucie poprawia się coś na plus na well ?

przez In_Chains_Of_DD 26 sie 2013, 10:23
CórkaNocy, hehe coś o tym wiem, zrobiłem się jakiś taki mega apodyktyczny, łatwo wdaje się w kłótnie, chodzę taki najeżony.
ladywind, jak na razie żadnej poprawy, nawet jest gorzej niż przed braniem, dzisiaj ósmy dzień. Mam nadzieję, że do 3 tygodni coś się poprawi bo każdy dzień to jakaś agonia psychiczna...

Sortuj wg