BUPROPION/AMFEBUTAMON (Zyban, Wellbutrin XR)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bupropion pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
40
53%

Nie
20
27%

Zaszkodził
15
20%

Liczba głosów : 75

przez ladywind 02 sie 2013, 20:16
depresyjny, lek na odhamowanie próbowałes reboksetyne ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez depresyjny 04 sie 2013, 15:05
ladywind nie probowalem, ale nawet na malej dawce mirty bylem bardzo rozdrazniony, mysle ze tylko ze wzgledu na to ze mam bardzo dobre chamulce nie zrobilem krzywdy ani nikomu ani sobie. Posluchaj prawda jest ze ja zle reaguje na leki wiec nie mozna ze mna za mocno kombinowac. Jak bede u lekarza bede rozmawial o elektrowstrzasach, bo mysle ze moge miec zniszczone neurony w hipokampie, z tad absurdalny bol, klasyczne leki moga mi tylko pomoc i to tez tylko jeden na dzien dzisiejszy.
depresyjny

przez CórkaNocy 04 sie 2013, 16:27
depresyjny, elektrowstrząsy? :O dla mnie to ostateczna ostateczność, jak ktoś wypróbował wszystkie grupy leków i nie pomogła żadna. Większość po jakiś lekach ma skutki uboczne i jedno woleć, trzeba czasem coś zaakceptować.
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny 04 sie 2013, 23:09
a dla mnie to jest naturalna kolej rzeczy, czego sie bac? mam chodzic caly czas z tymi wypiekami na twarzy od tero-exa anafranila? Ze sie odbuduje mozg? Ze moge zaczac nowe zycie? Tego mam sie bac?, skoro jestem wypelniony seretonina po brzegi o czym swiadcza wypieki na twarzy a nadal mam objawy to jakie jest inne wyjscie? ... chyba nie risperidon, hehe

-- 04 sie 2013, 23:12 --

potencjalizowac sulpirydem? Ale po co skoro ja wygladam jakbym mial 38 stopni garaczki.
depresyjny

przez ladywind 05 sie 2013, 10:09
depresyjny, nie myślałeś o szpitalu, w Twoim przypadku taki pobyt mógłby okazać się bardzo pomocny, poobserowaliby Cię i dobrali odpowiednie leki. Pomyśl o tym
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zamulan 08 sie 2013, 14:16
4 tydzień leczenia burpopionem, zaczynał już wchodzić na obroty, jednak dzisiaj nastrój jest całkiem nijaki i wystąpiło straszne rozkojarzenie.
amisulpryd 400mg, kwas walproinowy 600mg

przez Marek1977 08 sie 2013, 15:41
Teoretycznie można domniemać że pełne terapeutyczne działanie bupropionu (po ok. 4-6 tyg przewlekłego stosowania) będzię mniej więcej odczuwane podobnie jak pierwszego dnia gdy przyjmiemy go w wersji rozkruszonej.
Conscientia est, necesse est

przez zamulan 08 sie 2013, 18:40
Miejmy nadzieję, bo wchodzą jakieś kolejne dziwaczne objawy w związku z utratą zainteresowań, mianowicie odliczanie czasu do snu, a myślałam, że to już za mną. Będę informować na bieżąco jak idzie leczenie :)

przez ladywind 08 sie 2013, 18:55
Pisz na bieżąco i przede wszystkim się nie zniechecaj , gdyż niektórzy potrzebują więcej czasu na skuteczne zadzialanie leku

przez zamulan 09 sie 2013, 17:34
4 tydzień i 3 dzień, jest tak jakbym nie brała żadnego leku, brak nastroju i ciągłe, kompulsywne odliczanie do końca dnia.

Teoretycznie można domniemać że pełne terapeutyczne działanie bupropionu (po ok. 4-6 tyg przewlekłego stosowania) będzię mniej więcej odczuwane podobnie jak pierwszego dnia gdy przyjmiemy go w wersji rozkruszonej.

Byłoby cudownie, bo pierwsze dawki wellbutrinu wspominam bardzo, bardzo dobrze.

przez sylvek 10 sie 2013, 23:25
depresyjny, lepiej załatw sobie ketamine bądź jej analogi. Bedzie bezpieczniej i skuteczniej bo za ketaminą przemawia teoria za ECT - nie. Po pierwszej dawce będziesz już wiedział wszystko.

przez depresyjny 11 sie 2013, 10:16
Dzieki. Jakbys mogl to napisz mi gdzie najlepiej jej szukac(weterynarze, koledzy kolegow ktorzy sie tym zajmuja) Jaka forme ketaminy moge tymi drogami dostac? Jaka dawke wziac najbezpieczniej? W jakich odstepach czasowych ja brac? Czy wiaze sie z tym jakies ryzyko dla mnie. I czy jest szansa ze rozjasni mi sie kwestia interpretacji swiata, ze bede wszystko klarowniej widzial. Ja mam mala wiedze, wiec sory z gory jezeli pytania wydadza ci sie dziwne. Dzieki za odp.

-- 11 sie 2013, 10:19 --

i jeszcze jak biore 1,5 tbl anafranilu o godz. 19 to o ktorej wlaczyc ketamine?
depresyjny

przez sylvek 11 sie 2013, 10:49
te pytania kieruj na forum hyperreala. Na początek poczytaj (najlepiej na en.wiki) co to w ogóle jest i jak to dziala. A anafranilu lepiej z tym nie łącz.

co do bezpieczenstwa to poza malym prawdopodobieństwem wystapienia epizodu psychotycznego (mniejszym od mph) nic ci nie grozi. Oczywiscie jak jej nie przedawkujesz bo w takim przypadku zadziała jako anestetyk.

Ketamina sama w sobie dziala silnie neuroprotekcyjnie. Jej analogi to etketamina i metoksetamina. Wpisz te nazwy w google a wszystkiego sie dowiesz

przez zamulan 11 sie 2013, 18:24
5 tydzień stosowania Wellbutrinu i zaczynam czuć się normalnie, na wieczór wręcz bardzo dobrze, ale z kolei rano raczej fatalnie, chyba lek działa dosyć doraźnie nawet jak na profil działania.

Sortuj wg