Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Madzioowataa 02 gru 2006, 18:26
saram sie to olewac ale jest mi ciezko:(dziekuje za odpowiedz na moj temat:)

przez _mała_ 02 gru 2006, 18:41
ja mysle, ze z biegiem czasu się rozkręci atmosfera :)
przyjdzie jakas taka chwila, ze zalapiesz kontakt...tylko moim zdaniem nic na sile....gadaj co Ci slina na język przyniesie...
ja jestem na ostatanim roku studiow i teraz jakos sie ze wszystkimi dogaduje...a nie zawsze tak bylo na poczatku....takze moim zdaniem nie przejmuj sie za bardzo...niech się samo kręci...a Ty nie zastanawiaj sie co masz mowic .... tylko mow (jezeli masz tylko ochote) a jezeli nie masz ochoty z nimi gadac to tylko sie np. usmiechnij... :smile:

przez ewa125 02 gru 2006, 19:33
oliwka to z pewnoscia kolejny wymysl twojego mozgu czyli nerwica. objawy nasze sie czesto powtarzaja ale czasami jakis oryginalny mozg (np.twoj) wymysli cos nowego czym moglabys sie podręczyc. ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martinez 02 gru 2006, 19:35
czasami nie ma co powiedziec, niektorzy maja bogate wnetrze i wiecej przezywaja w srodku. Nie olewaj, zmien swoj sposob wartosciowania.

przez kings 02 gru 2006, 22:44
Hej,
myślę że około 100zł ale musi Ci zrobić wyciski co nie jest zbyt przyjemne tak jak do aparatu, ja zapłaciłam 80 ale po jakiś różnych zniżkach
Trzeba się też do tego przyzwyczaic ja na poczatku miałam wrażenie że zęby mi się przyduszają w nich :lol: ,
Powodzonka
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez GRIGOR2000 03 gru 2006, 00:06
U mnie to wyglondalo tak samo,tylko zamiast patrzec czy odycham sprawdzalem czy bije mi serce :shock: Tylko tyle ze z tym gardlem mi sie nie "zawiesilo" na pare dni tak jak tobie :smile:
To jest straszne co nasza glowa moze z nami zrobic :(

przez Solange 03 gru 2006, 00:59
aha, dzieki za informacje...i mowisz, ze to sie "zuzywa" i trzeba miec kilka, zeby przestac zgrzytac czy to dziala tylko ochronnie na zeby a zgrzyta sie dalej?

chlopak mi ostatnio usiwadomil, ze zaciskam zeby i zgrzytam w nocy, a ja sama nawet sie kilka razy przez to obudzialam...jakos specjalnie mnie rano nie boli zuchwa ani zeby...ale badalam sie i owsiki to na pewno nie sa...wiec tlyko to, zwlaszcza, ze jestem racej czlowiekiem bardzo sie "przejmujacym" wszystkim i rozne przejscia mam za soba...

przez wariott 03 gru 2006, 02:34
Nie wiem nic o powiązaniach nerwicy z nierównymi źrenicami [ale wiedzę mam nikłą :D]. Jednak anisocoria występuje u 1/5 populacji. Być może to zespół hornera, ale bez szczegółów nie mogę się wypowiadać na ten temat. Różnica wielkości źrenic może być uwydatniona w zależności od poziomu efedryny i dopaminy. To jest bardzo złożony temat, ale nie ma co popadać w panikę.

Stawiałbym na zespół hornera, jedna źrenica po prostu wolniej się rozszerza po osłabieniu oświetlenia [przygaszeniu]. Jeśli nie towarzyszą temu inne objawy [brak potu po 'chorej' stronie, opadanie powieki, wrażenie wtopienia się oka w oczodół, dziwne tiki] to nie widzę powodów do zmartwień. Powinien to jednak zobaczyć lekarz.

Jak już pisałem albo nie- powodów jest cała masa. Poprzeglądaj stare fotki i popatrz na swoje źrenice, może to nic nowego :?:

Jakby cuś to pytaj...

przez kings 03 gru 2006, 10:29
Hej, no tak działa ochronnie a zgrzytasz dalej,
jeżeli podłożem zgrzytania jest nasza psychika to szyna nic nie pomoże...
Ja od kiedy się leczę u psychiatry już nie zgrzytam
Ale ta szyna działa ochronnie nie tylko na zęby ale również na dziąsła i wiązadła podtrzymujące zęby ale te problemy pojawiają się po bardzo długim czasie zgrzytania.
Pozdrawiam i z tym przejmowaniem to trzeba zluzować bo mnie to doprowadziło do choroby, Pa :D
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez Oliwka333 03 gru 2006, 11:59
tez sprawdzam czy bije mi wogole serce i stwierdzam ze bardzo powoli albo wcale nie czuje,moim najwiekszym problemem sa wlasnie te stany totalnego odretwienia, jakis czas temu nie czulam wogole nog,mialam wrazenie ze ja sobie latam a nie chodze :shock: na szczescie to minelo,czasami to sie juz smieje z tego wszystkiego bo inaczej to juz chyba nie mozna do tego podchodzic, cos przychodzi i cos mija tak to juz jest w naturze i dlatego wierze ze ta choroba tez przeminie i nie bedzie po niej nawet sladu :!: :!: :!:

przez magdalena559 03 gru 2006, 13:53
Mój pierwszy atak wyglądal tak że nie czułam swoich rąk ,zupelnie jakby zdrętwiały ,później wygladalo to inaczej.we wtorek ide do psychologa .Trzymajcie za mnie kciuki

przez kamka 03 gru 2006, 14:04
witam
u mnie jest tak ze moje obiawy sa makabryczne w tej chwili boli mnie krzyz ale strasznie mam jak by mi ktos wbijal igly w plecy szczypie mnie cos w krzyzu od tego bolom mnie rece oczywisie panika i ciagle mysle co to jest teraz moze mam raka
z nogami tez mam problem sa cieszkie czasem slabe ale mam tak przez pare miesiecy caly czas normalnie koszmar z przelykiem tez mi sie cos dzieje jak bym ciagle cos tam miala to dlamnie tesz jest straszne wiecie co ja bardzo sie boje ze mam raka teraz ten krzyz mnie wykonczy bardzo boje sie isc do lekarza nie wiem co mam zrobic a jak powie ma pani raka straszne to jest :cry: :cry: :cry:

przez Oliwka333 03 gru 2006, 14:33
kamka na pewno nie masz raka to takie chore nasze wymysly,ja tez myslalam ze mam raka przelyku bo ilez mozna nieczuc gardla,ja juz sie z tym oswoilam,powtorze sie ze nogi juz czuje normalnie i wiem jakie to bylo dzikie uczucie, a te igly w krzyzu to rzeczywiscie musza byc wkurzajace,staram to sobie wyobrazic i wspolczuje

przez magdalena559 03 gru 2006, 14:41
Moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza.Ja byłam już nawet u kilku zrobili mi jakieś badania i powiedzieli ze to najprawdopodobniej nerwica bo wyniki są dobre,ale jeszcze zrobię inne badania zeby się wszystkiego dowiedzieć .tez czasami nachodzą mnie takie myśli ze może to nie nerwica tylko rak ale pocieszam się tymi wynikami.wierzę że z nerwicą da się wygrać dla mnie to jest dopiero początek tej walki .Psycholog poprostu musi mi pomóc nie ma innej opcji.przede mną matura i tyle innych spraw,nie pozwolę jakiejś chorobie tego zniszczyć.Może to dziwne ale ta choroba coś mi dala ,bo w momentach kiedy nie mam ataków i kiedy czuje się dobrze, dopero wtedy doceniam jakikm wielkim skarbem jest życie.teraz czuję się dobrze i wierzę że można pokonac tą chorobę.trzymam kciuki za was wszystkich. ;)

Sortuj wg