Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez problemik 10 paź 2006, 19:55
Znam ten ból mi w szkole najbardziej przeszkadza trzesienie rak, akurat dzis mialem taki przypadek ze musiałem trzymac karteczke prosto przed cała klasa :/ trzesly sie jak cholera a ja sie czulem jakbym podnosil nie karteczke a jakies 5 kg ale na szczescie nikt nie zwracal na to specjalnej uwagi :smile:

przez echnaton 10 paź 2006, 19:58
Kur.. no cięzko tak doradzić a smęcenie i pisanie wielkich słów to bez sensu... Ja poprostu zrobiłem tak że rzuciłęm picie brałem , leki a potem stopniowo odstawiałem... Cofneły mi się leki na 6 lat .Teraz mam znów mam nawrót ale włąsnie po wypiciu ... Nieznam Twojej choroby bo to co u nas najrózniejsze to sens lęku . U mnie ejst nim alkohol... ale odkryłem to za póxno ....Musisz poznac swój lęk skąd się bierze... Ja doszedłem do tego że mogłem jechac 3000 km pociagiem na syberie i nawet nie pamietałem ze mam nerwice:) .. No ale wiesz najgorsze co może być to kombinowanie dragi i alkohol.... Hehehe lepiej juz albo pic albo brac tabletki.. Nie no ale tak serio to zastanów sie i znajdz moment w któym łąpie Cie lęk
. Jak cię złąpie pomysl moze znajdzie sie jakas przyczyna.. Niestety jak zaczniesz brac leki to alkohol odpada i odwrotnie.. Kur jakie to trudne byc neznadziejmy merdcem i doradzac ...
Pozdro
Wilk Stepowy

przez problemik 10 paź 2006, 20:01
Ja wlasnie dostalem lek Neurol o ile mi sie dobrze wydaje cos w stylu Afobamu ale jeszcze nigdy nie brałem go przed szkołą narazie neurolog kazal mi wieczorem brac po pol tabletki 0.25mg, narazie wzialem 2 razy i juz po polowie tabletki wczoraj sie lepiej czulem, tez mam go brac doraznie ale ja mam stres codziennie w szkole wiec musialbym go brac regularnie :( mam 1 paczke 30 tabletek musze jednak oszczedzac bo wiecej mi nie przepisze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucas761 10 paź 2006, 20:11
Lekarz po pierwszej wizycie przepisze mi leki? Po jakim czasie poczuje ich działanie? Czy takie leki są drogie?

[ Dodano: Sro Paź 11, 2006 9:03 pm ]
Czy ktoś mi odpowie jakie mniej wiecej są ceny leków dla ludzi z nerwicą? A co z alkoholem? czy jesli czlowiek sie leczy na nerwice musi byc 100% abstynentem?

przez agniecha1 10 paź 2006, 20:16
żmija ja to chyba mam lek idepresje a najgorzej że z nerw mnie wszystko swędzi czy ciebie też i nieraz mnie boli nad sercem ale musze z tym żyć i się meczyć bo mam troje dzieci a najgorzej jest z tym że sie boje brac jakieś tabletki bo myśle że umre poradz co mam robić pozdrawiam bużki

przez Gods Top 10 10 paź 2006, 20:24
neja Widzisz ? znalazłaś radę na swoją chorobę, już jest punkt zaczepienia. Rower !
Ruch ma potężny wpływ na nasze samopoczucie, umysł bardziej kontroluje pracę organizmu i nie ma czasu "na pierdoły" (nakręcanie się) ;)
I krew szybciej krąży zwiększa się dopływ endorfinek (chormonu szczęścia, którego tak nam neurotykom brakuje) w mózgu.
Poza tym ruch ma zbawienny wpływ na naszą samoocenę, gdyż dzięki sportowi uelastyczniają się mięśnie, co niektóre zaokraglają się nadając nam bardziej "apetyczny" wygląd :mrgreen:
A więc rowerek ! I jeśli się pocić, to nie z nerwów, a z wysiłku :D
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez Luk 10 paź 2006, 20:37
Chwila jak wypijesz to się dzieje jak masz kaca no nie ja wtedy to niewychodze z domu właśnie ja chciałem się na pić od czasu do czasu jak normalny człowiek i tak prubuje jak będe sie czuł na drugi dzien jest zle wtedy boje sie wychodzic z własnego pokoju a jak miałbym z kims gadac to wogule odpada i jak tu zyć.Jak robiłm w Angli to nic nie piłem przez caly tydzien dopiero w sobote zawsze my cos wypili i potem dochodziłem do siebie gdzies we wtorek oczywiscie w pracy.Wsumie tam miałem fajnie bo z nikim praktyko nie rozmawiałem bo angielski znam słabo ale praca sie skączyła po 4 godz my robili i moge tak powiedziec ze uciekłem sam w to niewierze jestem taki zły na mój czereb
Luk

przez echnaton 10 paź 2006, 21:02
Czyli może alkohol... Powiem Ci tak jako alkoholik bo to ponoc zostaje na całe życie . Przez 5 lat piłem dzien w dzien nie dopuszczałem do kaca kiedy zorientowałem sie ze niemoge funckjonowac na trzeźwo .. A piłem wszytko dołsownie wszytko co może wywołac efekt upojenia.. Przestałem pić nawet niewiesz jakie to było cholernie cięzkie, derylki itp... Lęki mineły.. Każdy ma po alkoholu na kacu nasilone lęki to normalne...... Ale dla nerwicowców kac to zabójstwo. Nie będe Ci prawił morałów o rzuceniu picia.. No ale jak tak to na Ciebie działą może warto .. Ja zyje ponad 7 lat bez alkoholu i jakos zyje i wogóle mnie nie ciągnie.... A to że sie ostatnio napiłęm to czysty przypadek.. Teraz wiem ze mam fobie na punkcie alkoholu..
Pozdro
Wilk Stepowy

przez Luk 10 paź 2006, 21:45
Po ilu miechów ci przeszło jak odstawiłes alkochol.Spoko coś czuje ze masz racje tylko ja niepotrafie ale sprobuje jeszcze raz bo nie ma chyba innego wyjscia.Tez miałem w dzien w dzien banie byle czym ino szybko tak wygląda blokowisko ale potem sie wyprowadziłem w góry i awaria.Ok dzieki ziom tylko napisz ile to u ciebie trwało i jak wyglądało jakie akcjie miałeś no to strzała
Luk

przez dobrus 10 paź 2006, 21:47
ok dzieki Malcolm w piatek mam wolne od szkoly, wiec wybiore sie do lekarza po te tabletki.. zobaczymy co to bedzie, dzisiejszy dzien akurat minal mi w miare lagodnie:) pozdrawiam

przez echnaton 10 paź 2006, 22:12
Hehe zapraszam wszytkich do mnie .. Poćwiczymy thaj box mam 3 pary rękawic , i jak sobie tak z godzinke pokopiemy w worek i pouderzamy napewno nam przejdą lęki i ochoty aby o nich myśleć. Na koniec proponuję pogoń za moimi psami kiedy wyczują zająca:)) . Murowane zdrowie
Wilk Stepowy

przez Gods Top 10 10 paź 2006, 22:18
echnaton, nie kuś, nie kuś, ja wiem jak w pięknie gór można się zakochać. :lol:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez echnaton 10 paź 2006, 23:05
JAk się nie boicie bieszczad:) zapraszam . Można starym Uazem pokopać się w błocku :)... Pote dam wam do umycia psy niektóre waża po 100kg ahahaha.Sam sport:P
Wilk Stepowy

Sortuj wg