Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez depresyjny86 08 paź 2006, 22:22
Objawy nerwicy mogą być większe po spozyciu alkoholu w zależności ile się go pije,bo jeżeli np:raz na powiedzmy miesiąc sobie wypijesz to nie zaszkodzi...mogą być nawet 2 razy :D
Ale wiesz nie bierz tego za pewnik,bo każdy organizm jest inny
:)

przez ewa125 09 paź 2006, 01:06
no wlasnie koszmary nocne...zapomnialam zupelnie o nich. to mi uswiadamia troche ze nerwica ma jednak zwiazek z alkoholem. kilka dni po odstawieniu alkoholu mialam potworne koszmary. na przyklad snilo mi sie ze jestem olowkiem. brzmi to smiesznie ale nie bylo przyjemne. teraz juz nie mam koszmarow i leki sie uspokoily.a co do szumu w uszach raz mialam cos takiego ale prawdopodobnie sobie to wmowilam bo nie wiedzialam wtedy o nerwicy i myslalam ze zaczyna mi sie jakas choroba psychiczna i mozna powiedziec ze jakby "czekalam " az zaczne slyszec glosy. raz w ataku slyszalam szum w 1 uchu przez kilka sekund. psychika moze zdzialac tak wiele...

przez ewa125 09 paź 2006, 01:18
nerwuski nie faszerujcie sie tak tymi lekami. to sa bardzo silne leki na przyklad beta blokery sa stosowane w powaznych chorobach neurologicznych na przyklad w stwardnieniu rozsianym!! nie sadze zeby konieczne bylo sie tym faszerowac. nerwica to choroba uczuc wiec mysle ze lepiej skupic sie na psychoterapii.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta smolarek 09 paź 2006, 08:34
witajjjjjcieeeee!!!!!!!!!
Mam pytanko kochane nerwusy co to w ogole sa te beta blokery i co one robia? pomagaja na serce czy na nerwy? na lek? a coaxil to chyba nie jest??? pozdrawiam i licze na odpowiedz...........

przez neja 09 paź 2006, 11:53
Witam Problemiku U mnie równiez zaczęło sie od objawów somatycznych Kołatanie serducha, duszności, zawroty itd...nie będe się już powtarzac :( Ja też i to bardzo często mam szumy w uszach - szczegolnie rano lub wieczorem Ostatnio tylko w jednym uchu :/ A co do muzyki to czasem jak cos mi wpadnie w ucho to w glowie powtarzam tzn nieswiadomie np refren lub fragment jakiejs piosenki To jest takie denerwujące :// Czuje sie wtedy jak wariat

przez JiggaWoman 09 paź 2006, 12:12
No no Malcolm dzieki bardzo :)) Na początku przeraziłam się nazwą "drink", gdyż stronię od alkoholu. Dzisiaj na pewno spróbuję, ale chyba będę musiała se przygotować normalnie cały dzban hehe. Pozdróweczki

przez Ins 09 paź 2006, 12:24
czesc, ja moge opisac swoje objawy ale sam juz nie wiem czy to nerwica czy cos powazniejszego, a wiec tak wszedzie poza domem odczuwam silne napięcie, mam uczucie ze rozsadza mi twarz czuje sie okropnie spięty, mam mdlosci,przyspiesza mi serce.boje sie sam cokolwiek zrobic , zalatwic,czuje sie strasznie speszony i nawet jak sobie mowie w myslach ,ze jest inaczej to itak nie moge sobie z tym poradzic.nie wiem juz co robic dodam iz mam to od wielu lat, typowe objawy jak w fobii z tym ,ze nic nie pomaga.nie wiem czy zle leki biore czy to jest nieuleczalne.nie moge normalnie zyc :(
Ins

przez Andhariel 09 paź 2006, 15:14
Witam mam troche podobnie z tym jedzeniem i niejedzeniem.Otoz od ok 7 miesiecy chudłem mało jadłem ale cos tam zawsze:D schudłem ok 15-20kg bojac sie ze dostane zawału albo sie udusze itp... ale od jakiegos tygodnia jem bez opamietania :oops: tzn duzo i czesto i szczerze to sie ciesze bo zawsze lubiłem jesc.Mysle ze to przez to ze przestalłem sobie cały czas zaprzatac głowe zawałami itp chociaz czasem wracaja i mam odruch wymiotny i jakas panike łapie sie czegos mocno strasznie sie spinam;/ ale mysle ze jest lepiej pozdrawiam wszystkich serdecznie!!! :D

przez Oliv 09 paź 2006, 16:53
Mam okropny problem. Od niedawna zaczełam nową szkołe. I już podpadłam jednemu nauczycielowi który mnie serdecznie nienawidzi. Już wstawił mi drugą banie a mieliśmy dopiero trzy lekcje. Umiem wszystko ale ona zawsze wymyśla tak podchwytliwe pytania że na nie nie odpowiem. Od dłuższego czasu nie mogę spać i strasznie się boję. Ostatnio nie wytrzymałam wziełam kolczyka i zrobiłam sobie wielką rane na ręce. Przynajmniej przez chwile wtedy mogłam się skupić na bólu a nie na szkole. Jutro mam z tą nauczycielką lekcje i nie mogę teraz nic jeść bo poprostu całkowicie straciłam apetyt. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Prosze pomóżcie!! Psychiatra nie wchodzi w grę!

przez Oliv 09 paź 2006, 17:01
Ale jestem pierwszoroczna a ta baba jest od fizy. A faktycznie trocze podpadłam bo powiedziałam że jest pojebana a ona to przypadkiem usłyszała! :cry: Jeśli powiem to to wezwą moich rodzicó a wtedy to ja chyba się zabije!

Sortuj wg