Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez AnnaR 28 sie 2006, 22:59
Wiecie co? może by i się parę korzysci znalazlo... oprócz fajnego chudnięcia (jak widać to kwestia względna) czlowiek nie ma czasu ani okazji zastanawiać się czego chce/nie chce, co lubi a czego nie bo tyle zajęcia z objawami ;) siedzenie w chacie spowodowalo, ze przeczytalam masę książek...ech, nie oszukujmy się - wiele radości z tego nie ma.

przez mirabelka 28 sie 2006, 23:05
ja rzuciłam palenie przez moją nerwicę.
to można na pewno uznać za plus :)

przez carlik 29 sie 2006, 08:33
mirabelka ja tez! poza tym przestalam pic alkohol, zdrowo sie odzywiam i uprawiam duzo sportu ( zeby oderwac sie na chwile i nie wsluchiwac w siebie) -to na pewno sa plusy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 29 sie 2006, 09:08
To jest lek antydepresyjny, poczytaj sobie o nim w subforum Leki :D
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez mar1986 29 sie 2006, 10:06
A do jakiego lekarza udaje sie w sprawach nerwicy, depresji ?
Neurologa czy Psychologa czy innego ?

A może to wrzody żołądka ?

przez Eva 29 sie 2006, 10:15
Mozesz mieć nerwicę żołądka ,albo za dużo jesz i twój organ nie może tyle posiłku na raz pomiescić . Może jakieś pokarmy sprawiają że drażnisz żoładek . Z pewnością gastrolog coś Ci pomoże .Gdybyś miał wrzody to wyszło by w badaniu krwi chyba że nie robiłeś to jest badanie na helikobakter pylori . A jeśli wszystko jest w normie to wtedy zostaje nerwica żołądka ,bo skoro prowadzisz nieregularny tryb życia to również może byc powód.
Eva

przez mar1986 29 sie 2006, 10:24
Robiłem badanie krwi w moim maly miasteczku, tutaj raczej nie wykonuja testow na obecność tej bakterii.

Czy to napewno to?

przez Martuśka86 29 sie 2006, 11:38
Czt to napewno to...niewiem...byłam u lekarza pokazałam wszystkie wyniki badań które miałam robione przez 4 lata ojj nawet wiecej przez 5 lat...ponieważ dokładnie 5 lat temu to wszystko się zaczeło...to było jakis miesiac przed egzaminem na zakończenie gimnazjum...moje własne urodziny...trafiłam do szpitala bo straciłam przytomnosc w autobsie...oka powiedzieli serce...2 lata później miałam straszne bóle w mostku bo ciągle miałam jakieś spiecia z dyrektorem z prywatnej szkoły...mojej oczywiscie...oszukuwał i kantował na każdym kroku...szkołe zmieniłam...byłam strasznie nerwowa...rok póżniej miałam zdawać znowu egzamin...trach...znowu straciłam przytomność...nic nie stwierdzono...poprostu zwykłe osłabienie organizmu...zaniedbanie ze tak powiem...do egzaminu nie podchodziłam...po kolejnym roku...podjełam decyzje podchodze do egzaminu...i znowu to samo...bum...straciłam znowu przytomnosć...lekarze powiedzieli mojej mamie ze to najprawdopodobniej nerwica...niedawno poszłam do lekarza bo miałam co do tego jakies wątpliwosci...tłumaczyłam sobie ze to nie mozliwe...jak to ja??20 lat i nerwica??Więc poszłam do lekarza i on to potwierdził...polecił klinike...zapisałam sie w kolejce...ale sie boje ze nie obejdzie sie bez terapii grupowych...wogóle czy wy tez sądzicie ze to nerwica??

przez kretka 29 sie 2006, 11:41
Jeśli masz dobre wyniki badań, to nerwica jest najbardziej prawdopodobną przyczyną. Dlaczego boisz się, że nie obejdzie się bez terapii grupowej? To nie takie straszne:-) Powodzenia!

przez Martuśka86 29 sie 2006, 11:43
jakos nie wyobrazam sobie tego ze mogłabym rozmawiać o tym wszystkim ...o swoich lękach i problemach ... nawet nie wiem skad to się wszysko bierze
Każda kobieta jest dla mężczyzny bogiem, który może dokonać w nim cudu.

przez Martuśka86 29 sie 2006, 11:45
wiesz co u mnie jest identycznie ale to jest niestety niebezpieczne bo mozna sie w ten sposób załatwić...hehe ale to jest nawet fajne bo jesz ile chcesz i co chcesz a jak znowu cie dopadnie nerwik to to wszystko gubisz

przez Martuśka86 29 sie 2006, 11:51
ja jakos jeszcze nie miałam czegoś takiego że jakieś moje zachowanie tłumaczyłam nerwicą...bo do końca nie wiedziałam czy to jest napewno to...no nie powinno sie tego tak robic ze idzie sie do lekarza i załatwia zwolnienie aby nie isc do pracy czy cos takiego bo mozna sie jeszcze bardziej w to zagłebic a wtedy jest sie coraz gorzej wyleczyc...pozdrawiam.

przez atrucha 29 sie 2006, 11:54
Teraz nawet dzieciaki mają nerwicę,więc nic w tym dziwnego że 20latka ma. Twoje objawy są raczej typowe.. Postaraj się o dobrego psychologa. Im wczesniej,tym lepiej.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Martuśka86 29 sie 2006, 11:55
też jestem tego zdania ze im wczesniej zacznie sie z tym walczyć tym lepiej ale czy uda mi sie wyleczyc...

Sortuj wg