Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez madzia669 14 sie 2006, 19:46
Didado1 aha dzięki dobrze wiedzieć:D ale mimo wszytsko żeby znaleśc dobrego psychiatre trzeba iść do prywatnego bynajmniej ja tak uwarzam pozdrawiam :D
You Shine your light when you forgive I cry

przez artek28 14 sie 2006, 19:59
ja tez mam podobne jazdy
boli a wlasciwie cisnie i sciaga mnie glowa kark i potylica czasami skora na karku jest goraca
boje sie ze to cos powaznego
mowilem o tym psychiatrze ale ona mi odradzala tomografie
bo w nerwicy takie objawy to standart
a teraz sam nie wiem jak to zrobic
kilka lat temu mialem tomografie wszystko bylo ok
nie wiem czy ja powtarzac doradzcie cos

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 8:12 pm ]
kaska jakbys miala cos miec w glowie to sory ale przez 6 lat byloby po wszystkim dawno by dalo o sobie znac
ja tez mam jazdy reaguje panicznie na kazdy dziwny objaw
a potem sie z siebie smieje
poza tym wygrzebalem gdzies pisma ze bole glowy zwiazane z z powaznymi chorobami sa inne bardziej gwaltowne i szybciej postepuja
takie przewlekle tepe bole to nerwica ta cholera jak nic

Gdy już nie wiadomo co robić.

przez feniks 14 sie 2006, 20:04
Niewiem co mam zrobić. Naprawdę. Czuję się gorsza. Czuję że ja z tego nigdy nie wyjde. Jestem przerażona. Od roku robię wszystko żeby tą chorobę zwalczyć. Niewiem jak mam jeszcze wystawiać się na próby. Zbliża się 1 września, a ja na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie iść do szkoły (2 klasa LO). I co? Znowu nauczanie indywidualne? Jestem DDA więc sytuacja w domu jest niesprzyjająca.
Mój brat pojechal dzisiaj na Węgry z dziewczyną, siostra jest we Włoszech- pracuje, Mama od września wraca do pracy, a głupia Magda nawet nie potrafi poradzić sobie ze swoimi wyimaginowanymi lękami.
Ku***!!!!!!
Dziś mam zły i męczący dzień, bo jutro jadę z Mamą , Babcią i psem na wieś do rodziny oddalonej 30km. Gdybym był Brat , gdyby Ojcu nie zabrali prawa jazdy za jazde po pijanemu- mniej bym sie bała jechać, bo miala bym możliwość szybkiego powrotu, bo oni by po mnie wyjechali i my byś my wracały. Tego się zawsze boje- jak daleko jestem od domu, na ile szybko się w nim znajde.

NIEWIEM CO MAM ROBIĆ.

P.S.
Chodziłam do psycholog cały rok, ale przez wakacje powiedziala żebym sobie odpoczęła i spróbowała dać radę sama z tymi radami , które ona mi dała. Jakby co mogę do niej iść.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DarkAngel 14 sie 2006, 20:21
A mnie w sobote czeka 24-godzinna podróż, 18 samochodem i 6 promem..... Jakos dam rade, bedzie ciezko.....ale nie poddam sie....
Joasiu, wiem że Ty te sobie poradzisz, wiec nie ma co sie załamywać!!!!!
Pozdrawiam!!!
Obrazek
ExModerator

przez Eva 14 sie 2006, 20:59
O rany ja też bym chciała na wieś :) Magdusiu jedziesz na wypoczynek ,będzie przy Tobie i mama i babcia no i psina . Jak jest nieduża (psina) to weż na kolana głaszcz ,całą drogę zajmuj się nią lub nim :) nie myśl o tym jak będzie i co będzie ,bo na pewno będzie super . Załóż suchawki na uszy z ulubioną muzyką jeśli masz :) Weż ze sobą coś co lubisz z domu ,może jasiek :) albo jakąś maskotkę ,może to da ci poczucie bezpieczenstwa i nie będziesz myślała o tym że jesteś daleko od domu. Magdusiu ... okrzyczę Cię Ty nie jesteś głupia ,nie wolno tak o sobie mówić .Twoje lęki też nie sa wyimagowane, są prawdziwe tylko że Ty możesz sama nad nimi zapanować :) To Ty sama o nich decydujesz czy są duże czy małe . Nie zakładaj z góry że znów będziesz miała nauczanie indywidualne,powiedz sobie że spróbuje iść we wrzesniu do szkoły i spotkam się ze wszystkimi . Walcz nie poddawaj się zawsze możesz gdy nie dasz rady przystanąć ,ale próbuj i nie mów o sobie takich rzeczy. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło i trzymam kciuki za Ciebie i życzę bardzo miłego wypoczynku :)
Eva

przez Arek860415 14 sie 2006, 21:27
CZesc fenikss. Mialem to samo. Moge ci cos zaradzic. Bierzesz jakies leki ?? Moim zdaniem przydałyby sie. Głowa do góry wszystko przed Tobą. Całe szczescie ze to leczysz Powodzenia i wszystkiego dobrego

przez agapla 14 sie 2006, 22:37
Ja właśnie wróciłam z podróży ,i żyję Joasia napij się melisy ,weź ksiązkę albo czasopismo ,albo jak lubisz muzę na uszy i jedź uda Ci sie wierzę w Ciebie! Nie można dać sie pokonac nerwicy ! pozdro :lol:

przez Joasia 14 sie 2006, 22:58
właśnie wróciłam i wiecie że było nawet fajnie:) w pociągu nie złapał mnie ani jeden atak,próbowałam o tym nie myśleć...wogóle od dziś postanowiłam cześciej gdzieś wychodzić ...znowu mam nadzieje :D

[ Dodano: Pon Sie 14, 2006 11:00 pm ]
DarkAngel i agapla dzięki... ale troszke za póżno to przeczytałam... ale i tak jesteście kochani <cmok> :)
...życie idioty to nie bułka z masłem...

przez agapla 14 sie 2006, 23:01
No widzisz! bedzie dobrze ,bierzesz jakies witaminki i magnez?

przez feniks 14 sie 2006, 23:13
Dzięki Eva. Piesek to labrador, ale przytulić się można, niewiem jak sobie poradzę. Chciałabym to mieć już za sobą.
"When I need the guns, I'll get the guns."

pasiutniczek,sakamotko,ziskopatko.

Jakie sukcesy i w jaki sposób odniesliscie w walce z nerwicą

przez QUESTA 14 sie 2006, 23:24
Mysle, że powinno tu pasć takie pytanie ostatnio było dużo narzekań na wszechpanujący tu pesymizm...może podzielenie sie osobistymi sukcesami troche nas podbuduje...a wspólne doswiadczenia, pomogą nam pokonac to i owo....czekam z niecierpliwoscią
Pozdrawiam Questa

przez agapla 14 sie 2006, 23:31
Zaczęłam wychodzić sama z domu, wyjeżdzam już tez w dalsze trasy ,dzis wróciłam z podróży spędzilam 4 godz w pociągu i było ok , na razie żadnych ataków nie mam ostatni był pół roku temu .Dodam jeszcze że lecze sie sama tylko naturalnymi sposobami pozdro! :lol:

przez drań 14 sie 2006, 23:46
Patrz tu --> http://www.forum.nerwica.com/13-vt140.html?start=228
I kroki do wolności ;)
ExModerator

przez agapla 15 sie 2006, 00:10
Feniks uwierz mozna z tego wyjśc czasem przychodzą chwile zwątpienia ale nie mozna się poddawać ! Mnie sie prawie udało tobie też sie uda pozdro

Sortuj wg