Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mordaaa 07 sie 2006, 12:25
Dokladnie tak jak mowicie. Jak bylem maly to ogladalem mase horrorow, ktore zle na mnie wplynely. Ostatnio ogladalem serie dramatow, ktore w pewien sposob mnie poruszyly, ale bez przesady. Sam nie wiem czego sie boje... :D Teraz to mi sie wydaje smieszne, ale w nocy juz taki chojrak nie jestem. :P Najgorsze jest to uczucie, kiedy cos uslysze, ze np. ktos idzie - lek sie poteguje, wpadam w panike. No coz... dzieki za odpowiedzi.
PS. a jakie leki ew. moglbym brac? Nie piszcie ze mam pic melise przed snem. :P

przez agapla 07 sie 2006, 12:34
Słuchaj po co sie ładowac od razu w leki ,ewentualnie jakieś ziolowe na sen i to wszystko ,musisz zrozumiec że to tylko twoja wyobrażnia i zacznij oglądać komedie :lol:

przez Mordaaa 07 sie 2006, 12:59
agapla napisał(a):Słuchaj po co sie ładowac od razu w leki ,ewentualnie jakieś ziolowe na sen i to wszystko ,musisz zrozumiec że to tylko twoja wyobrażnia i zacznij oglądać komedie :lol:

Teraz (jest godzina 13:00) ja wszystko rozumiem, ale gdy przychodzi noc... strach nadchodzi. evil: :P Xanax by dał rade (tylko raz)?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anula1_1 07 sie 2006, 13:08
powiem szczerze ze zęby mam raczej zdrowe. ani mnie nie bola ani nie mam jakiś popsutych. Powiem szczerze ze to wszystko juz tak mnie drażni że powoli zaczynam sie zalamywać. Ciagle ciezko mi sie oddycha i ten dziwny ból w klatce piersiowej przechodzący az pod pache, na lewą ręke i lewa łopatke...oprocz tego bol szyi...taki dziwny ból z lewej(dzis lewej, bo wczoraj był po prawej) strony szyi szczegolnie przy ziewaniu, poza tym powiekszone wezly chlonne pod zuchwą, poza tym wyrosło mi male zgrubieie za uchem i ucho mam odrętwiałe....a jak ide do lekarza to mówią ze wszystko ok!!!!! Czy to nie lekceważenie ze strony lekarzy??!!!Ja naprawde zle sie czuje!!!!:(:(:(

przez BYSTRY 07 sie 2006, 13:26
Witam wszystkich nerwicowców , mam problem i to poważny.........:( Nurtuje mnie mój ciągły ból głowy inaczej czoła , niejest to zwykły klasyczny ból lecz taki ściskający skórę , a czasami napinający czoło i w dodatku czuje jakbym miał gorączkę tylko w okolicach czoła.........tak się tym stanem denerwuje , dziwna sprawa , czytałem wszystkie wasze wypowiedzi i boję się najgorszego ........że mam tętniaka albo udar mózgu , i w ogóle........Ten ból utrzymuje się już ok. 2 tygodnie , nieukrywam biorę psychotropy typu : Afobam i Spamilan , ale ten drugi to tylko najmniejszą dawkę , tj. 1 tabletka 0,5mg . Niewiem co to może być ? nerwica czy coś gorszego (tętniak , wylew) :( Odpowiedzcie proszę............ :cry: Dodam że miałem robione EKG z 5x , usg brzucha i serca oraz badania moczu i krwi i oczu i wszystko jest ok , ale niemiałem tomografi , i tego się najbnardziej obawiam , pominięcia jakiejś choroby w mózgu :?:

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 1:30 pm ]
Wspoimnę atak miałem 2 tygodnie temu w sobotę , ciśnienie 190/150 i drgawki , straszna sprawa , potem była karetka i 5 dni w szpitalu , a wynik - nerwica i to silna........ale ta głowa :cry:

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 1:33 pm ]
może jako nowy marudzę , ale ciężko żyć w niewiedzy o swoje życie , czy dożyję jutra......... wszystko było by oki , tylko żeby nie ta głowa , nerwica czy choroba , zamartwiać się czy wrzucić na luz.......... :?:

przez agapla 07 sie 2006, 13:29
Słuchaj moze to są poprostu nerwobóle,a skąd wiesz że masz powiekszone węzły chłonne przecież lekarze tego nie stwierdzili?

przez Jezebel 07 sie 2006, 13:56
Mordaa doskonale Cie rozumiem:) ja też sobie powtarzam że to jedynie wyobraźnia a potem w nocy ruszam do przedpokoju by zaświecić światło0 :oops: dzięki czemu w moim pokoju panuje półmrok... ;) i ten półmrok przynajmniej dla jak na razie jest najlepszym lekarstwem - pozdrawiam;)
...Nie pozwolę by nerwica zniszczyła moje życie...

przez Anula1_1 07 sie 2006, 14:42
tzn lekarz stwierdzil rzeczywiscie ze mam troche powiekszone wezly pod żuchwą,ale jak badał mi dalej na szyi i karku to powiedzial ze nie mam powiekszonych a ze te co mam pod żuchwą to od infekcji moga byc powiekszone.kurna sie boje no....choć pocieszam sie ze badania krwi i moczu i USG mam dobre...Ale i tak w głębi ciagle mysle ze może jednak "COŚ"...:(

przez Słon_ko 07 sie 2006, 15:14
Witam, ja ostatnio zmuszam się wręcz do zjedzenia czegokolwiek, a jak już coś jem, to nie mogę myśleć o tym, że jem, bo od razu mi się blokada włącza i mam problemy z przełknięciem, czasem problemy pojawiają się nawet przy piciu herbaty, zaczynam się dławić. A tabletki to już w ogóle mi w gardle stają. O jedzeniu w towarzystwie mogę zapomnieć, czasem nawet głupio mi jeść przy rodzicach, jak tak się dławię i męczę. Jak na razie nie znam super sposobu, jak mogę sobie pomóc w takiej sytuacji, zostaje mielenie pokarmu na drobne kawałeczki.

przez Mordaaa 07 sie 2006, 15:18
Swiatlo pomaga, to fakt, ale nie zawsze. Miewam napady strachu, leku i to wlasnie powoduje u mnie najwiekszy problem. Moge sie polozyc, zamknac oczy i myslec o czyms pozytywnym, ale w pewnym momencie dostaje "ataku". W moim przypadku muzyka duzo pomaga (nawet cicho puszczona), poniewaz skupiam sie tylko na niej i nie mam mozliwosci zwrocenia uwagi na inne dzwieki, ktore albo rodza sie w mojej glowie, albo po prostu wystepuja (przez wiatr, innych domownikow itp. itd.). Teraz sie z tego smieje, ale za kilka godzin nie bedzie tak milo, hehehe... :D
Pozdrawiam rowniez! :P

przez agapla 07 sie 2006, 15:38
Jeszcze jedna sprawa może to jest to idz do laryngologa i zrób wymaz z gardła może masz bakterie albo grzybka,bardzo często daje takie odczucia , jeżeli to nie to i zęby masz zdrowe to pozostaje sprawa psychiki a wierz mi nerwica moze powodowac różne dolegliwości mnie juz nic nie zdziwi pozdro

przez Kaska22 07 sie 2006, 16:20
BYSTRY poszukaj na tym forum moich tematów i sobie poczytaj.Miałam dokładnie to samo tyle że przez 5 lat!!!
Jeśli chcesz to chętnmie pogadam,to mój numer gg 7978343
Kaska22

przez Cilv 07 sie 2006, 17:34
Ech ta głowa :!:
Ja miałam już guza mózgu, tętniaka, ropień i padaczkę :roll:
Bolało mnie już na tysiące sposobów: kuło, piekło, rozsadzało, mrowiło, rozlewało się ciepło (oczywiście wylew :) )szumy w uszach itp...
Neurolog powiedział mi że od chronicznego stresu zwężają się naczynia krwionośne mózgu, stąd te bóle i dochodzi do niedotlenienia które w konsekwencji wywołuje inne objawy jak zaburzenia mowy, widzenia, zmęczenie, rozkojarzenie itp.
Najlepsza rada to poroboić wszystkie możliwe badania na główkę i jeżeli wszystko ok to niestety nerwica i psychoterapia :roll:
(Ps. trzeba uważać z eeg, bo nie jest zbyt dokładne, mi wyszło że mam padaczkę :shock: )

przez BYSTRY 07 sie 2006, 18:43
a mieliście gorączkę z nienacka :?: tj. niewiadomo z kąd bach .... 37.5 , wymioty i straszny ból głowy :?: Już się boję , a może to zapalenie opon mózgowych :?:

Sortuj wg