Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Anula1_1 06 sie 2006, 21:58
ale z tym sercem...czy to mozliwe zbey to uczucie ściśnięcia serca i ogolny dyskomfort klatki piersiowej utrzymywał sie z powodu nerwicy caly dzien? Bo ja tego nie mialam dziś tylko przy ataku tylko ciagle to odczuwam i nie daje m ito spokoju:(

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 9:59 pm ]
jeszcze dodam że czuje to nawet na plecach po lewej stronie:(

przez Angelika 06 sie 2006, 22:27
Kochana przy nerwicy mozesz miec takie objawy o ktorych Ci sie nawet nigdy nie snilo najwazniejsze jest to zebys nie zwracala na nie uwagi bo sa one tylko wew manifestem Twojej wrazliwej struktury.Jestes mloda zdrowa dziewczyna i moge Cie zapewnic ze nic zlego Ci sie nie stanie poniewaz to tylko nerwica.Popatrz na forum ilu Nas tutaj wszystkich z pdobnymi problemami do Twoich i zauwaz iz nie jestes sama.

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 10:35 pm ]
Aha zapomnialam Ci jeszcze napisac poniewaz wspomnialas o powiekszonych wezlach chlonnych-moze powinnas wybrac sie do dentysty bo to moze byc od zeba.
Angelika

przez Angelika 06 sie 2006, 22:31
To musialo byc ostro z dwoma.... :D :D :D nie dziwie Ci sie iz teraz masz takie jazdy....
Angelika

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Moniczka 06 sie 2006, 22:53
Tak bylam w trojkacie z dwoma mezczyznami ale nic Ci do tego-seks a nerwica choc na siebie wplywaja nie powinny nas obchodzic jednoczesnie.Zajmujmy sie lepiej tylko nerwica.
Moniczka

przez Angelika 06 sie 2006, 22:58
A mi sie wydawalo ze seks jest lepszy od nerwicy ale widocznie Ciebie interesuje tylko nerwica a ja nie prosilam Cie o ujawnianie mi Twoich doswiadczen seksualnych ale to tez sprawa osobista prawda Moniczko?

[ Dodano: Nie Sie 06, 2006 10:59 pm ]
....iec na czym sie teraz skupimy??????...... :?: :?: :?: :?: :?:
Angelika

przez agapla 06 sie 2006, 23:25
Ale jak to tak z dwoma naraz? :shock:

przez Angelika 06 sie 2006, 23:27
Jak to jak Moniczka sie na tym zna to Ci da szczegolowe informacje. :D :D :D
Angelika

przez agapla 06 sie 2006, 23:29
Ups to ja jakaś staromodna jestem bo mam tylko jednego :lol: :lol: (he,he) ;)

przez agapla 06 sie 2006, 23:42
No własnie mowiłam o zębach :idea: Angelika ma racje zwróć na to uwagę

Problemy ze soba, co to jest?

przez Mordaaa 07 sie 2006, 03:48
Witam!
Mam problem ze samym soba, mianowicie - czuje sie w pewien sposob "przesladowany", caly czas ktos jest w moim poblizu, czuje ta postac, a jak zaczynam sie przerazliwie bac, to nawet ja slysze (halucynacji nie mam). Czesto odwracam sie i patrze, czy czasami tam kogos nie ma (np. w drzwiach). Czuje lek, strach. Dzieje sie to tylko i wylacznie w nocy, kiedy wiem, ze domownicy zasneli. Mam juz tak od kilku lat, tylko ze na moment udalo mi sie wyjsc z tej "psychozy", ale znowu wrocila. Teraz nawet wlaczone swiatlo malo daje i dlatego czekam do switu. Wtedy kiedy widze "rodzacy sie dzien", horror sie konczy. :D Nie boje sie smierci, boje sie tego przerazajacego "przestraszenia" (w przypadku zobaczenia kogos). :D Ciezko mi jest to wytlumaczyc, dlatego prosze Was o pomoc. Co ze mna jest grane? Moze jakies tabletki kupic (moga byc na recepte)? Co za choroba we mnie drzemie? :twisted: :D
PS. jestem nadpobudliwy (mam tiki nerwowe), ale raczej nic powaznego. Najwiekszy problem = noc. 8)

przez Moniczka 07 sie 2006, 08:53
No wlasnie,staromodne z was baby,trzeba sobie dwoch znalesc-to moze wam nerwica przejdzie, bo na razie gorycz z was az przez moj komputer wyplywa.Bez odbioru-za pare minut wyjezdzam na urlop i cokolwiek mi zlosliwego odpiszecie, to przeczytam to dopiewo za dwa tygodnie a wtedy to juz nie bedzie aktualne i nic juz mnie nie bedzie w stanie zdenerwowac! 8)
Moniczka

przez agapla 07 sie 2006, 10:53
O przepraszam ja tam jestem zadowolona z tego co mam a nerwica to już prawie mi przeszła ;) aha i wcale to nie mialo być złośliwe!

przez agapla 07 sie 2006, 11:37
Ja tak mam jak sie naoglądam horrorów ale potem przechodzi ,może u Ciebie też to miało wpływ ;) a tak napowaznie to radzę sie udać do psychiatry tylko specjalista jest w stanie Ci pomóc .Pozdro

przez NcL 07 sie 2006, 11:56
heheh nic nadzwyczajnego tak ma duzo osob... ;] ja tez tak mam np jak wypije , poprostu wedlugo mnie jak byles maly ogladales duzo hororow ja tak mialme ogladalem i do tej pory uwielbiam horory tylko niektroe wplywaja na psych tzn w taki spsobo ze wlasnie przed zasnieciem czasem jak sie nakrecisz to mylsisz ze ktos teges jest w pokoju... ja po szczekach balem sie nogi na podloge polozyc heheeh ;] wszystkO mija... ;] moi znajomi niemaja nerwic i tez tak maja albo jeszcze leprze jazdy ;]
NcL

Sortuj wg