Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Marha 06 sie 2006, 14:12
skoro wszystkie możliwe badania zostały u ciebie wykonane i wszystko ok, to wybierz się jeszcze do psychologa albo psychiatry, bo to pewnie podłoże psychiczne

przez Aga1 06 sie 2006, 16:49
milka nie strasz chlopaka.Ja zyłam tez z nerwica 20 lat.Trafilam do lekarki - psychiatry w marcu.Teraz wychodze juz na prostą.Gdybym wiedziała to co teraz wiem że mozna z tego wyjść , to dawno bym sie przełamała i odwiedziła psychiatre.Czuje sie super i wszystkim polecam leczenie. :twisted:

przez Anula1_1 06 sie 2006, 19:27
dzieki za wszystkie odpowiedzi. Dziś mialam coś...nie wiem czy to był atak czy to cos mi sie naprawde dzialo. Tzn. ból w klatce piersiowej po lewej stronie tak jak serce, ciężkosć, duszność... Mialam tak jak wyszlam z domu i przeszlam 2 km w butach na obcasach.Jeszcze troche sie zmeczylam w tych butach i sama nie wiem czy ten bol i dusznosć to ze starchu ze coś mi sie dzieje albo cos mi sie stanie, czy moze naprawde sie zmeczylam a mam jakieśc niewydolnosci serce czy cos...ehh...Już świra z tym dostaje a moi rodzice ze mną:( A za uchem wymacałam sobie jakieś coś...male zgrubienie jakby...i juz sie zastanawiam co TO moze byc... Jakieś rady lub wskazówki??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agapla 06 sie 2006, 19:58
wiesz co Anula twoje posty coraz bardziej mi przypominają posty Moniczki ,zrobiłas wszelkie badania ,wiesz dobrze że to wszystko nerwica .Za każdym razem zacznie sie cos nowego i znów bedziesz sie zastanawiać co to może byc.Powinnaś znaleźć dobrego psychologa i skupić sie na leczeniu pozdrawiam

przez Anula1_1 06 sie 2006, 20:03
dzieki agapla:) Pewnie sie zdziwisz ale lepiej mi po Twoim poscie.Dzieki serio

przez agapla 06 sie 2006, 20:13
Bardzo sie cieszę :lol: Tak trzymaj ,myśl pozytywnie bo to TYLKO nerwica a od tego sie nie umiera. Powiem Ci z własnego doświadczenia że juz tyle razy wydawało mi sie że umieram (jestem przewrażliwiona na punkcie serducha) że teraz to chrzanie ! Zycie jest zbyt krótkie na takie pierdoły jak Nerwica.pozro ;)

przez milka 06 sie 2006, 20:13
Aga1, wcale nie straszę, chciałam udowodnić na swoim przykładzie, że chociaż czasami jest bardzo ciężko, to na nerwicę się nie umiera.....
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez Joasia 06 sie 2006, 20:29
a mnie dzis od rana troche pobolewa ząb i powstal kolo zęba taki mały bąbelek z ropą i taka mam paranoje przez cały dzień ze dostane zakarzenia i polknelam przedchwila antybiotyk przeciw zakarzeniowy i tabletki dwie przeciw zapalne i troche sie uspokoiłam ....kurde ale dziś mam niezłe paranoje i doła jak cholera :/....ta nerwica mnie niedlugo wykończy ehhh
...życie idioty to nie bułka z masłem...

przez Aga1 06 sie 2006, 20:39
milka pisanie że do tej pory nikt Ci nie pomógł to nic innego jak straszenie ze z tego nie można wyjść. Przez forum przewinęło sie wiele osob które z tego wyszlo lub sa w trakcie leczenia. Mam przyjaciół na forum ktorzy sa już na końcowym etapie. Sama jestem tez tego przykładem że choc męczyłam sie z tym ponad 20 lat, da rade z tego wyjść. Nie odbieraj nadzieji. :twisted: Widocznie nie trafiłaś na osdpowiedniego lekarza lub psychoterapeyte, bo i tak bywa. Zawsze można znalężć innego.

przez Angelika 06 sie 2006, 20:53
A ile mialas tych partnerow z ktorymi przerwac musialas seks?haha :D
Angelika

przez agapla 06 sie 2006, 21:13
O matko co ty wyprawiasz bierzesz antybiotyki bez wiedzy lekarza? Taki ząb wystarczy popłukać szałwią i na drugi dzień pójść do dentysty,nic Ci sie nie stanie ! Tylko przestań na własną rękę eksperymentować z lekami! :idea:

przez Angelika 06 sie 2006, 21:30
To co Ci sie zrobilo na dziasle to sie nazywa afta-jest to wlasnie taki babelek na poczatku wypelniony plynem a pozniej on peka i wrzodzieje i znika po okolo 2 tygodniach-najlepiej plukac usta rumiankiem i unikac podrazniania tego chorego miejsca-w aptekach sa dostepne na tego typu choroby jamy ustnej roznego rodzaju masci o skladzie podobnym do zowiraxu chyba taka polska nazwa to jest masc na opryszczke wargowa.Afta to bardzo podobne tylko umiejscowione w jamie ustnej z roznych przyczyn-jedna z nich moze byc takze stres.Agapla ma racje nie eksperymentuj z antybiotykami bez uprzedniej konsultacji z lekarzem.Podrawiam.
Angelika

przez Jućka 06 sie 2006, 21:51
teraz przeżywam to samo.....nie urodzilam sie sie w zimie...pod koniec lata....ale za każdym razem kiedy nadchodzi lato, czuje, że jestem jakby coraz bardziej nerwowa? uczucie ktore mi towarzyszy podczas lenich wieczorów jest mi obce podczas zimy czy nawet jesieni, jest dla mnie niezrozumiale i malo pozytywne szczerze mówiąc.....ehhh :?
gór tych siedem jest

przez Moniczka 06 sie 2006, 21:57
Coz Angeliko,dwoch.To nie ma znaczenia i nie jest tematem naszych dywagacji a raczej luzno wpleciona w rozmowe dygresja...Wazne,ze musialam przerwac i na tym sie chcialam skupic bo ma to bezposredni zwiazek z nerwica.
Moniczka

Sortuj wg