Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

postawie sie jej!!!

przez dorotka 26 lip 2006, 15:07
jednym z moich lęków jest to że boje sie że kiedys coś mnie popchnie do tego żeby wyskoczyć z balkonu,dlatego tez nie wychodze na balkon i nie spie przy otwartym.Dzisiaj musze umyć okna!!! będe musiała tam wyjść i zrobie to!!! POSTAWIE SIE JEJ !!!!!!

przez Andhariel 26 lip 2006, 15:53
BRAWO!!!! Taka postawa jest jak najbardziej wskazana :D
"Go With The Flow"-QOTSA

przez Virginia 26 lip 2006, 16:01
Dbac o siebie, dobrze sie odzywiac i odnajdywac rzeczy ktore sprawiaja przyjemnosc. Byc dla siebie dobra i wyrozumiala.
Pozbyc sie mysli typu "musze..."
Oczyszcic sie wewnetrznie, uzdrowic relacje z innymi ludzmi, chocby tylko przez wybaczenie wewnetrzne...
Dobrze myslec o sobie i o innych i stawiac sobie miniaturowe cele. Cieszyc sie z ich osiagania...
Poznawac siebie, budowac swoje zdrowie.

Powodzenia!!!! :D :D
Cudowna kobieta to taka, ktora nie wymaga cudow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marha 26 lip 2006, 16:58
Ziarnko do ziarnka... ja też się stawiałam małymi kroczkami! A mycie okien to sama przyjemność!

przez betty 26 lip 2006, 19:16
wiesz co speedcore, zal mi Cie naprawde... mozesz byc sobie zdolowany, mozesz nas prosic o pomoc, lub tez inne osoby jezeli masz na to ochote... ale prosze Cie nie doluj osob, ktore nam sie zwierzaja i wierza w otrzymanie wsparcia...
a Ty Dorotka masz rece i nogi jak inne zdrowe osoby i jestes w stanie dokonac wszystkiego, wiec umyj sobie te okna w spokoju przy relaksujacej muzyce, a na zakonczenie spraw sobie nagrode na postawienie sie nerwicy... pozdrawiam...
...usiadl i zrobil najwazniejsza rzecz w swoim zyciu - posluchal tego, czego potrzebowal uslyszec od samego siebie...

przez Eva 26 lip 2006, 20:00
Dorotko dałas rade umyc okna ? jesli tak to gratuluje sukcesu ... jesli nie to probuj dalej nie pozwol zeby nerwica zapanowała nad toba zupełnie . Pozdrawiam :)
Eva

przez Eva 26 lip 2006, 20:47
Mi czasami pomaga na ból głowy masaż karku ,zimny okład na czoło i jak mówią na mnie w domu... Rambo na głowie ,czyli mocno zawiązana chustka . Potrafie tak przez pół dnia z nią chodzić ale to mi pomaga, tak mocno ściśnieta . A z porad starszych "pań" podobno na ból głowy kiedyś przykładano liśc kapusty lekko roztuczony i na to chusteczka. Ja tego sposobu jeszcze nie sprawdzałam ,ale równiez często cierpie na bóle głowy. Zauważyłam że najbardziej daje mi sie we znaki jak idzie wyż. Wtedy wiem że za dzień lub dwa bedzie zmiana pogody.Jestem takim domowym barometrem . :roll:
Eva

to niesamowite!!!

przez dorotka 26 lip 2006, 21:01
okna umyte mimo iż stałam na 8 piętrze na balkonie i na dodatek na krześle!! myłam je z nastawieniem że nic mi sie nie stanie i tak było!!! wiecie co? mam ochote usiąść na tym balkonie i popatrzeć w niebo!!!!

przez betty 26 lip 2006, 21:08
no to gratuluje Dorotka !!!!!!!! a teraz zaslugujesz na spokojny relaks na tym balkonie, wlacz sobie mila muzyczke, zrob sobie drinka... i popatrz jakie piekne sa te gwiazki... :D :D :D
...usiadl i zrobil najwazniejsza rzecz w swoim zyciu - posluchal tego, czego potrzebowal uslyszec od samego siebie...

przez Citalo-Fan 26 lip 2006, 21:39
Drinka... ale lepiej bezalkocholowego :D

przez wojtek_112 26 lip 2006, 22:57
dorotka napisał/a:
POSTAWIE SIE JEJ

pamietaj, ze jesli to zrobisz, to mozesz upasc i nabic sobie guza. bezpieczniej bedzie, jesli nie zrobisz nic, i taka jest moja filozofia zycia. nie czeba sie pchac tam, gdzie nas nie chca, po co? okna moga byc brudne, niech ktos inny umyje, przeciez jestes "chora", i masz prawo do nie wykonywania pewnych prac, niech zrobi to za ciebie ktos inny, oni sa zdrowi, mja rece i nogi i niech sie sami mecza, od tego sa, zeby na pomagac i wykonywac za nas pewne prace, a nawet po to, zeby nas uczymywac. to ich psi obowiazek, to ich wina, ze sa normalni i szczesliwi, niech sie ciesza, ze w ogole pozwalamy im bc z nami.
:shock: :shock:

A jednak jej wyszło na dobre

przez dorotka 26 lip 2006, 23:09
i tak będzie zawsze!!!

przez czarna741 26 lip 2006, 23:12
brawo dorotko :D :D wow 8 piętro, ja boję sie na 2 piętze myc okno :roll: :roll: ale też myję :D :D chociaż balkonowego tak sie nie boję myc gorzej jest w kuchni lub małym pokoju :cry: :cry: ale myję i nie patrzę się w dół :)
tylko te myśli głupie....
cieszmy się każdym danym nam dniem

Sortuj wg