Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Nonenow 25 lip 2006, 12:59
Soltu chodzilo chyba o cos innego (wnioskujac z opisu). Soltu, robilas sobie EEG?

przez ilo 25 lip 2006, 14:12
hej,jestem tu nowa...moim problemem jest obsesja,ze umre,ze zostawie wszystkich kochajacych mnie ludzi.rok temu umarl moj Dziadek...od tamego czasu wszystko sie zmienilo..gdy jestem sama w domu,czuje sie potwornie dziwnie..mam wrazenie,ze moje serce przestaje bic..czuje,ze moje cialo nie jest moim cialem..czuje sie dziwnie "nieswojo".od roku mialam tez powazne klopoty osobiste...od niedawna wszystko sie unormowalo..ale mimo wszystko,pozostaje ta nerwica i lek przed zasypianiem..nadmienie,ze moja mama jest psychologiem,ale po swoich tragicznych przejsciach,sama potrzebuje pomocy..wiec nie mam w niej oparcia(nie winie jej za to)..poczatkowo podejrzewalam u siebie nawet jakas chorobe psychiczna..ale rozwiano moje obawy(na szczescie)..nie wiem co mam robic,dosyc mam tego wszystkiego..!!
ilo

przez betty 25 lip 2006, 16:35
Ramzes, jestes naprawde WIELKI I DZIELNY.... wyslac w cholere ta nerwice i niech spieprza !!! :lol:
...usiadl i zrobil najwazniejsza rzecz w swoim zyciu - posluchal tego, czego potrzebowal uslyszec od samego siebie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

boje sie

przez beacia 25 lip 2006, 19:28
gdzies dwa miesiace temu zaczelam chorowac na nerwice,mniej wiecej od tego czasu boje sie wychodzic wieczorami sama z domu.najbardziej boje sie wchodzic na klatke schodowa,serce mi wtedy wali jak szalone,wtedy albo szybko zbiegam ze schodow albo szybciorem wbiegam na gore.mam takie wrazenie jak by ktos mial zaraz isc za mna.nigdy nie mialam takiego problemu.jak myslicie czy to moze byc zwiazane z ta choroba?
beacia

przez Andhariel 25 lip 2006, 19:48
Brawo Brawo tak trzymac sam sie z tym cholerstwem siłuje i ostatni mi sie udaje napady leku wracaja ale jakos sobie radze. Pozdrowienia dla wszystkich nie poddawac sie!!!!!!!!!

przez *soltu 25 lip 2006, 21:06
EEG robiłam 5 lat temu. Teraz nie. Moje wizyty u lekarzy skończyły się na neurologu, który po pierwszej wizycie powiedział że to nerwy - dalej nie poszłam. A o co innego chodzi? Może niepoprawnie to nazwałam - "przymglenie świadomości" .

przez GRIGOR2000 25 lip 2006, 21:52
Siemanko.U mnie to wyglada tak samo chwilowa nie obecnosc :(
Straszne uczucie!!!!

przez artek28 25 lip 2006, 21:58
powiem wam ze nerwica moze sie objawiac n a milion jeden sposobow objawy moga byc najprzerozniejsze
naprawde masa masa roznosci a co za tym idzie wlasne nakrecanie sie
moja rada ja tak zrobilem
zrobic ogolne badania i powykluczac wszelkie obawy zwiazane z grozniejszymi stanami ana nerwice to juz tylko psychiatra on pomaga serio
" Smutek dzielony jest smutku połowa a radośc dzielona jest radościa podwójną"

przez *soltu 26 lip 2006, 08:03
co ciekawe, byłam niedawno 2 tyg. na "wczasach" - totalny relaks; i nie zdażyło mi sie nic podobnego, dopiero po powrocie objawy wróciły - to chyba znak że muszę coś zmienić...

przez milka 26 lip 2006, 09:11
dorotka, bardzo dobre pytanie. Też mam z tym problem. Rano zamiast cieszyć się nowym dniem, drżę i boję się co mi przyniesie. Niby staram się walczyć, niby lepiej się czuję, ale ten lęk czai się w mojej głowie.
ból życia nie pozwala przyjść wyzwoleniu - śmierci....

przez Andhariel 26 lip 2006, 10:37
A ja to wogole czasem nie moge jesc:( jak jem to wkrecam sobie ze zaraz zawału dostane albo cos innego i zaraz odruch wymiotny czasami jestem głodny jak ,,wilk,, a tu nic nie moge przełknac /cenzura/...e uczucie. Pozdrawiam wszystkich:)

przez cital 26 lip 2006, 12:51
Ja jem normalnie ale za to chwile po jedzeniu mam akcje.
Zawroty głowy, kołatania serca, i ogólnie siada mi samopoczucie fizyczne.
Jestem pewien, że ma to niejedna osoba na forum.
Trzeba nauczyć się myslenia, że mamy te lęki po to aby je przezwyciężać.
Czasami jest tródno ale jak przezwycjężysz lęk raz, drugi i trzeci, to czujesz się wielki.

Re: Dziwny "ból" głowy

przez Andhariel 26 lip 2006, 14:55
Czasem to ciśnienie przenosi się na czoło, nos.
Mnie tylko boli w tych okolicach bardzo dziwne i nieprzyjemne uczucie.Jak przyłoze palec w okolice nosa to czuje takie pulsujace cisnienie moze to od tego

Sortuj wg