Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez KrzysztofT 16 lip 2006, 17:43
robsonhwdp napisał(a):A miałęś krzyssztofie biorezonans robiony??

Jak pisałem w poprzednim (swoim) wątku - biorezonans - nie.

przez Czarownica_Akara 16 lip 2006, 21:01
Ciesze sie ze napisales...czuje prawie to samo, boże.............przepraszam ze nie moge ci pomoc...
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

czy tak moze byc?

przez magdalena4 16 lip 2006, 21:02
Witam wszystkich
Ostatnio przeczytalam cos co mnie zaniepokoilo,nie chcialam tego czytac,bo wiedzialam ze moge sobie cos nawkrecac,ale ciekawosc byla silniejsza...Otoz przeczytalam w jednej z ksiazek,ze tlumienie emocji powoduje nerwice i choroby psychiczne,a tekze ze nerwice sa zwiastunem chorob psychicznych lub somatycznych,(psychopatologia nerwic kepinski) i sie zalamalam. I nasunelo mi sie pytanie jesli ja mam nerwice z ktorej wychodze to jesli zdarzy mi sie znow tlumic emocje to moge zachorowac psychicznie? lub moze niedlugo sie okaze ze moja nerwica byla zwiastunem jakiejs choroby albo psychicznej albo somatycznej?Nie chce nikogo dodatkowo straszyc,ale to mi nie daje spokoju :cry:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joasia 16 lip 2006, 22:46
speedcore terror napisał(a):1. przed tym, ze skoncza mi sie lekarstwa.
2. przed tym, ze nie bede w centrum zainteresowania.
3. ze nie bede mogl zwracac na seibie uwagi otoczenia
4. ze nie bede mial ludzi do terroryzowania, gnebienia i przesladowania
to by bylo na tyle, jesli cos sobie przypomne, to nie zapomne wam tego przekazac.
a ty wogole na co jestes chory??

przez Andrew_i 16 lip 2006, 22:51
Mnie też nieraz boli ale nie wiem czy do tego, bo niby są jakieś nerwobóle

przez Andrew_i 16 lip 2006, 22:57
magdalena4
:D
Wątpie w to że nerwica powoduje jakieś większe schorzenia, że jest zapowiedzią jakieś choroby. Ona sama w sobie jest już wystarczająco męcząca.

Re: przez nerwicę straciłem wszystko co miałem... :(

przez Andrew_i 16 lip 2006, 23:01
darekk napisał(a):najpierw straciłem radość życia
później straciłem dobrą pracę
a dzisiaj straciłem dziewczynę

czyż życie nerwicowca nie jest "piękne" ??!! :(

Witaj w klubie ja mam podobnie najpierw też straciłem chęć życia potem kobiete a teraz mam problemy z pracą, niedość że życie jest ciężkie to jeszcze takie coś nas spotyka można się nieźle wkurzyć.
pozdrowienia

przez limba 16 lip 2006, 23:02
Darekk-ciesz się z tego i odpowiedz sobie na pytanie czy była ciebie warta????Miłość raczej wspiera a nie rozlicza!!Co do pracy?-będzie inna :D :D :D
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Andrew_i 16 lip 2006, 23:10
Witam!!
Ja mam podobny problem z jedzeniem, jak jem to mam sucho w buzi aż mi się gotuje dla tego musze mieć dużo picia a nieraz nawet to nie pomaga. Nieraz biera mi się aż na wymioty. Jedenie ma być przyjemnością a nie karą. Jak lęków nie mam jest wszystko dobrze ale teraz nie często od kąd pracuje jest źle nawet nic nie jem przez cały dzień a mam prace typowo fizyczną więc jestem wykończony tym wszystkim nie wiem kiedy to przejdzie biore effectin już dość długo ale czy on mi daje aż tak dużo ile kosztuje :cry:

przez Nonenow 16 lip 2006, 23:48
Znamy, znamy ten lek dobrze tu na forum:) Jesli nerwica trwa troche czasu i nie przeradza sie w nic strasznego, to jest tylko nerwica. W chorobach psychicznych wystepuje tzw. okres prodromalny, ktory mozna pomylic z nerwica. Jesli minely dwa lata od poczatku nerwicy (wiem, sporo), to raczej nie przerodzi sie ona w nic powazniejszego.
Nie podam linku do artykulu, bo nie chce zeby ktos jak ja zaczal szperac za takimi rzeczami po sieci. To jest meczace ;)

przez Nonenow 17 lip 2006, 01:51
Speedcore/Chemiczny (o ile dobrze kojarze) - nie pytajac o konkrety, masz juz jakas diagnoze? Pamietam z innego forum, ze miales z tym klopot.

Jak przegladalem posty roznych ludzi w roznych miejscach, odnioslem wrazenie ze wiele problemow wielu tlumaczy sie naduzywaniem srodkow, powiedzmy, psychoaktywnych. Albo moze samo to naduzywanie jest problemem. Albo zachodzi jakies zlozone sprzezenie zwrotne.
Pytanie moze byc osobiste i oczywiscie mozesz je zupelnie olac, ale skoro jestesmy tu niby anonimowi, to zapytam - probowales w ciagu paru ostatnich lat przezyc dluzszy okres (np pol roku) 'na czysto'? Ew ze wspomaganiem typu melisa, deprim - czyli softcore?

Tutaj byly chyba co najmniej dwie osoby ktore lubily czeste 'rekreacje chemiczne' (dla mnie rzecz niezrozumiala) i po jakims czasie zorientowaly sie ze ich problemem nie jest chyba nerwica.

Pozdrawiam, co zlego to nie ja.

przez Andrew_i 17 lip 2006, 11:46
Ofelio
Idz do lekarza to nie jest takie trudne a napewno tobie pomorze. Ja mam podobnie z tymi wyjściami ze znajomymi, jeszcze ja wychodzimy gdzieś blisko to jest dobrze ale schody się robią wtedy jak mam iść na dyskoteke do pubu dla tego nie wychodze tam za często.

Sortuj wg