Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mrówka 02 lip 2006, 16:36
Hej, a tak w ogóle to ile Ty i Twoja dziewczyna macie lat, bo to też ma znaczenie??
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

przez Qvo 02 lip 2006, 17:55
mnie też denerwuje wszystko i byle co
nie potrafie się skupić i też mnie to denerwuje
biore się za coś choć wiem że rzuce tym za 2 minuty
nie wiem co to mogło by być :|
Qvo

Myślenie o tym co robicie

przez somebody 02 lip 2006, 20:05
Mam małe pytanko. czy Wy ciągle nad tym co w danym momencie wykonujecie? Ja niestety tak mam i sytuacja taka zaczyna mnie juz powoli denerwowac. Zaczynam sie zastanawiac, czy to aby napewno jest nerwica, czy może coś więcej. Do tego te ciągłe rozkojażenie i brak koncentracji. Prosze Was napiszcie czy ktoś z Was ma podobny problem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NcL 02 lip 2006, 20:14
sluchaj w nerwicy glownie chodzi o myslnie to jest zaburzenie ..... mamy zły poglad na zycie itd.. tzn zle oceniamy niektore sytuacje.. albo sie nakrecamy wlasnie myślać , a to co piszesz to zazwyczaj kazdy przechodzi tak na poczatku chyba przynajmniej ja tak mialem,otłumienie,zmeczniee mysłenie czy dobrze robie czy złe itd.. itd.. przejdzie na wszystko trzeba czasu POZDRO
NcL

przez emiflo 02 lip 2006, 20:15
to jest niestety jeden z objawów nerwicy. Analiza i brak koncentracji. Najlepszym lekarstwem jest dobrzezaplanowany dzień (sprzątanie, ogródek, praca,....) tak aby nie mieć czasu na nic. Jeżeli brakuje pomysłu na zajęcie, to można alfabetycznie poukładać książki :)
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez somebody 02 lip 2006, 20:53
wielkie dzieki za rade. Ja oczywiście staram sie nie siedziec i rozmyślac nad tym co mi jest, ale czasem brakuje juz sił aby walczyc z tym "cholerstwem":D

przez anita27 02 lip 2006, 21:20
somebody,skad ja to znam ,ze czasem juz brakuje sily na walke ale zawsze mowie sobie ze [b]musi byc lepiej
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Magda-27 02 lip 2006, 22:41
Telimenko trzymaj się i nie pozwól koleżance sobą rządzić. Musisz być silna ;) Jestem z Tobą :):):)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez kamka 02 lip 2006, 23:39
czesc mam pytanie czy macie problemy z odychaniem bo ja mam codzienie czy to jest na tle nerowym odpiszcie prosze :( :( :( :( :( :( :( :( :(

przez Kali 02 lip 2006, 23:42
Ja mam prawie 25 lat od 5 lat pracuję i od 3 lat studiuję zaocznie Informatykę.
Moja dziewczyna ma 21 lat i studiuje Język Angielski.

JUz mam dosc

przez Don Pablo 03 lip 2006, 13:37
kur.......a juz mam dosc ale ja jestem nieszczesliwym człowiekiem nic mi w zyciu nie wychodzi albo sie pieprzne czyms w łeb albo sie zabije szukałem sobie dziewczyny siedziałem nałogowo na czatach przez całe dnie i albo nic nie znalazłem zadnej dziewczyny z foto albo same pokemony pózniej niestety weszłem na randki tam tez same piekne dziewczyny i zajete tez sie ostro wkurzyłem a co prz moim stanie nie jest zalecane mam słabosc do pieknych kobiet i tylko z takom mógłbym sie zwiazac zakochac bez opamietania chciałbym z niom robic niby podstawowe czynosci czyli jesc ogladac tlewizor i wspólnie spedzac czas ale jak człowiek jest zakochany podstawowoe czynosci wydajom mu sie przecudowne z ukochanom osobom. co do randek tam znalazłem przecudownom dziewczyne słodka blondynka z pasemkami po solariom przesliczna ale juz zajeta bo miała napisane ze kocha jakiegos adasia sory ze sie wyraze ale jak kogos kocha to po [cenzura]sie zalogowała na radnkach czare goryczy dopełniła sytuacja przepiekna dziewczyna całowała sie z nazelowanym frajerem który normalnie wycisnoł se na łeb tube zelu tak mu zazdrosciłem miałem w sobie tyle gorzyczy miałem ohote kogos normalnie trzepnac wyładowałem sie niestey na bogu dducha winyemu człowiekowi kiedy grałem godz pózniej w piłke kopnełem tak mocno z całej siły majac przed oczami mojom nie udolnosc co mnie napedziło ze asz złamałem mu reke jestem nieudacznikiem i chyba sie pierdykne czyms w łeb

Uważaj czasami na interpunkcje i na ortografie ;) Nie używamy wulgaryzmów! (dop. drań)

przez agapla 03 lip 2006, 14:19
Don Pablo przestań ! zacznij sie rozglądać wokół pełno jest dziewczyn ,czy musisz akurat szukac na internecie?Połowa tych zdjeć to nie prawda a niezły kit!Nie rozumiem twojego umiłowania piekności, czy wypacykowana panienka po solarce jest według Ciebie pięknością?Nie ma co szukać ideałów bo ich nie ma a uroda przemija, popatrz na inne wartości i nie opowiadaj że wpadasz z tego powodu w deprechę i nie chce Ci się żyć!Jak mówia tego kwiatu to pół swiatu wystarczy sie trochę rozejrzeć i nie być takim wybrednym!!!I jeszcze jedno modelki są dla modeli chyba że ma sie dużo kasy na ich zachcianki tosamo sie tyczy facetów 8) Pozdro

przez DarkAngel 03 lip 2006, 14:41
Don Pablo nie ma co szukac na siłe......tak nigdy nie znajdziesz....Wiadomo, kazdy chciałby miec laske jako dziewczyne....Długie nogi, długie włosy, ładnie opalona i ciałko jak u laki Barbie...... :lol: (hehe...cos mi sie przypomniało). Tylko że taka dziewczyna zazwyczaj oprócz ciała nie moze nam niczego zaoferować.... Internet nie jest dobra droga na znalezienie drugiej połowy.....nie tedy droga... W necie wszystko wydaje sie inne, barwne, zbyt cukierkowe....a gdy nadchodzi rzeczywistość...czar pryska... Dlatego rozejrzyj sie do okoła...zazwyczaj to czego szukamy jest w zasiegu reki, lecz nie zauważone.......
Pozdrawiam i nie łam sie!!!!
Obrazek
ExModerator

przez agnes635 03 lip 2006, 16:32
DarkAngel napisał(a):....Długie nogi, długie włosy, ładnie opalona i ciałko jak u laki Barbie...... (hehe...cos mi sie przypomniało).

Chyba się domyślam co ;) a raczej kto hehe ;)

Sortuj wg