Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Eva 17 cze 2006, 11:35
Miłość czyni cuda a brak jej sprawia że życie staje się szare,my wrazlicowcy:) bardzo potrzebujemy miłości i zrozumienia wtedy świat widzimy kolorowo. Wiesz powiem ci tak żeby byc z kimś to nie tylko musi być miłość musi w związku być też przyjażń ,zaufanie, tolerancja.Trzeba najpierw zbudować fundamenty dla miłości żeby mogła długo trwac .Teraz piszesz że twoja dziewczyna siedzi na czacie to ja tego nie rozumiem a ty co wtedy robisz? może nie pasujecie do siebie bo ona szuka tylko wirtualnych przyjemności zamiast rozmawiać z Tobą,czy gdzieś chodzicie?czy wiekrzosc czasu spedzacie przy kompie? macie wspólne zainteresowania? wspolne tematy? bo tylko być ze sobą to jest za mało. O miłość trzeba dbać i stale ją pielęgnować... Nie myśl tak o sobie jestes wspaniałym młodym człowiekiem kory szuka swojej drogi ,ale to nie znaczy że już ją znalazłeś:) życie jest długie i często sprawia różne zaskakujące wydarzenia.Pozdrawiam
Eva

przez didado1 17 cze 2006, 14:10
venom napisał(a):co to jest 7 kieliszkow i dwa drinki (drinki sa dla kobiet Smile ), ja dziennie biore 1g xanaxu i pije conajmniej 6 piw oraz co najmniej 0,2 vodki , mi to nie przeszkadza, ale nie znaczy ze innym nie moze zaszkodzic , pozdrawiam Smile

myślę że to jest powód Twojej dusznicy :idea:

venom
dbasz o zdrowie albo nie, wybór należy do Ciebie :!: :!: :!:
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez duskfall 17 cze 2006, 15:17
mam ten sam problem,

od paru dni niesamowity bol w klatce piersiowej promieniujacy na inne partie ciala itp. w tym przyspieszone bicie serca w nocy sennosc, slabosc i umocnienie objawow. Mialem robione USG i nic nie wykrylo.

blagam o pomoc i rozjasnienie!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tharna 17 cze 2006, 16:55
Moja mama ma czasami takie ataki i niestety szczegółowe badania nic nie wykryły. Poprostu nerwica.
Obrazek

przez susel23 17 cze 2006, 17:02
Eva napisał(a):Miłość czyni cuda a brak jej sprawia że życie staje się szare,my wrazlicowcy:) bardzo potrzebujemy miłości i zrozumienia wtedy świat widzimy kolorowo. Wiesz powiem ci tak żeby byc z kimś to nie tylko musi być miłość musi w związku być też przyjażń ,zaufanie, tolerancja.Trzeba najpierw zbudować fundamenty dla miłości żeby mogła długo trwac .Teraz piszesz że twoja dziewczyna siedzi na czacie to ja tego nie rozumiem a ty co wtedy robisz? może nie pasujecie do siebie bo ona szuka tylko wirtualnych przyjemności zamiast rozmawiać z Tobą,czy gdzieś chodzicie?czy wiekrzosc czasu spedzacie przy kompie? macie wspólne zainteresowania? wspolne tematy? bo tylko być ze sobą to jest za mało. O miłość trzeba dbać i stale ją pielęgnować... Nie myśl tak o sobie jestes wspaniałym młodym człowiekiem kory szuka swojej drogi ,ale to nie znaczy że już ją znalazłeś:) życie jest długie i często sprawia różne zaskakujące wydarzenia.Pozdrawiam

hmmm tyle to ja wiem ale widze ze nie rozumiesz do konca mojego problemu tak ze przeczytaj całość najpierw bardzo dokładnie a potem odpisuje na posty :?

przez duskfall 17 cze 2006, 17:08
A usg wykrywa dolegliwosci typu `dusznica bolesna` ?

przez NcL 17 cze 2006, 18:20
susel mam to samo stary teraz mamy ciche nie ona chce wszystko przemysles itd bylismy para 3 lata , 3 lata rozumiecie tez zamocno ja chyba pokochalem tak to jest laski niszcza wszystko zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie !! nie daja zyc ,najpierw rozkochaja faceta w sobie zakreca go sobie wokol palca nierob tego nie rob tamtego az facet staje sie pizda i potem nara radz sobie sam frajerze tak jest stary... no ale coz kochasz to walcz ja walcze ale juz chyba tez nie zadlugo wole,pomysl stary ze jak nie ta to inna chodz wiem co ja czuje i ciezko mi to przychodzi namysl ale jak sobie pomysle ze swiat jest pelen chetnych dziewczyn :) Hehe
NcL

PROSZĘ O POMOC

przez LOLA 17 cze 2006, 18:50
Ja też mam problem z nerwicą i są już widoczne pierwsze jej skutki (przerost lewej komory serca, nadciśnienie) oczywiście wywołane nagłymi skokami ciśnienia. Teraz jestem na etapie odczuwania niepokoju i lęku z którym nie mogę sobie poradzić. Biorę leki obecnie relanium (2 dni) wcześniej testowano na mnie inne leki ale nie działały. 2 m-ce temu miałam c.c z powodu zaawansowanej rzucawki. Dziecko żyje ale wciąż jest w szpitalu. w domu mam jeszcze syna i on zaczyna się bać jak widzi że mam atak. Wczoraj było u mnie pogotowie ale jak zwykle badania ok. Proszę o radę i szybką odpowiedż jak mogę sobie z tym poradzić..... :cry: :?:

Nie piszemy duzymi literami calych postow (dop. Lith)

przez Eva 17 cze 2006, 19:09
Sory ale tego nie mogę zrozumieć jak można zmieniać sie dla kogoś ? Jeśli ktoś kogoś nie akceptuje takim jakim jest ... to jest to jego problem. Widocznie te dziewczyny są albo za młode albo nie gotowe na związki ,a przesiadywanie na czacie i słodzenie innym przecież ona Ciebie w ten sposób prowokuje do tego zebyś był o nią zazdrosny.Zazdrość też jest potrzebna ale zdrowa i w granicach ale o tym można porozmawiać co komu przeszkadza i skoro jest się dorosłym człowiekiem to trzeba uszanować to.Rozumiem twoja potrzebę bycia z kimś ale chyba ta dziewczyna nudzi sie przy tobie skoro woli czaty:) ona po prostu nie ma takiego wnetrza jak ty i moze nie rozumie o co tobie chodzi,a problem z rodzicami no cóż to sa różnice pokoleń i cieżko zrozumieć jeśli predzej nie było wiezi ,zrozumienia .Rodzicami się raczej nie przejmuj oni na pewno chca dla ciebie dobrze tylko nie potrafia tego ci powiedziec i dlatego moga miec do ciebie pretensje ze nie masz pracy,moze boja sie o twoja przyszłosc jak sobie poradzisz. Wiesz agresja zawsze rodzi agresje jesli nie potrafisz spokojnie odpowiedziec im to dlatego moze cierpisz.Ty chyba walczysz sam z soba dla dziewczyny chcesz sie zmienic a co robisz dla SIEBIE? pozdrawiam
Eva

przez didado1 17 cze 2006, 21:13
LOLA
ten przerost komory masz od ciśnienia :?: :?: :?:
nierozumiem możesz coś bliżej :? ja też mam z ciśnieniem problemy, a raczej małam.
Miałam usg serca robione i jest u mnie wszystko ok :roll:
z nerwicą proponowałabym pójść najlepiej do dobrego psychologa :!:
pozdarawiam :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez darekk 18 cze 2006, 10:56
ja też miewam czasem takie objawy. straszny ucisk(nie ból tylko ucisk) za mostkiem promieniujący i uniemożliwiający oddychanie. też się zastanawiałem nad tym czy to moze byc dusznica bolesna.u mnie objawy są zmienne, przez kilka tygodnbi boli mnie w klatce piersiowej w kilku miejscach a przez kilka dni własnie objawy dusznicy. sam już niewiem co o tym mjyslec tym bardziej ze ostatnio mam problemy z wysokim pulsem i cisnieniem

przez darekk 18 cze 2006, 11:06
artek28 ja też tak mam. chodzę po wszystkich lekarzach, oni mnie wysmiewają bo twierdzą że wszystko jest ok a ja naprawdę się zle czuje. otumaniony czuje się cały dzien, nic nie kojarze patrze na kogoś jakby przez inny wymiar przez mglę i fakty docierają do mnie po chwili, cały czas mam uczucie zmęczenia, oczy zmęczone i ciężkie, głowa tak samo.serce boli mnie non stop tylko że za każdym razem w innym miejscu i inaczej. też sobie wmawiam że może jakis zator w głowie mam i stąd te bóle zawroty i otumanienie oraz problemy z układem krwionośnmym. podchodzę do sprawy tak ze lekarze się nie znają bo nawet nie potrafią zdiagnozować u mnie choroby. wiem ze to ject chore podejscie ale dla kogos kto ma takie objawy napewno zrozumiałe[/b][/i]

przez Mrówka 18 cze 2006, 16:55
Relanium?? I NIC INNEGo nie działa?? ja polecam taki lek SEROXAT i podobne - jest naprawdę świetny!!! Działa na nerwicę lękową i dodatkowo podnosi nastrój. Na efekty trzeba poczekać wprawdzie ok. 2 tyg, ale działą świetnie i z tego co wiem, lekarze też go chwalą, nie uzależnia.Pozdrawiam

przez wojtek_112 18 cze 2006, 18:12
niech będzie przywidziało mi się

Czy to ironia?Bo jeśli tak to chętnie ci prześle to co napisałem.

Sortuj wg